STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | İkinci Yarı

Su Antalya denen takim düssün artik bu sene.

Cevap: STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | İlk Yarı

ciddimi
horon.gif
horon.gif
horon.gif
horon.gif
Bu uşakları nerden buldun renkdaş:D

Cevap: STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | İkinci Yarı

Bir Misimovic´i alip hersey düzelmezki..?? Bu Takima 4-5 Taane adam gibi Transfer laazim..

Cevap: STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | Devre Arası

Yakismayan Rijkaard mi??

Yoksa..

Servet

Ayhan

Mustafa Sarp

Baris Özbek

Aykut..

Serkan Kurtulus

Gökhan Zan

Adnan Sezgin mi..??

Haklısın ama Bursa geçen sene öyle çokda iyi bir kadro ile şampiyon olmadı. Hocanın iyisi elindeki kadroyu en iyi şekilde kullanandır. Dünkü maçta adam gitti ardayı çıkarttı. Ben Fenerbahçeli olmama rağmen bu karara şaşırdım. Aynı hoca geçen sene Fenerbahçe Galatasaray maçında sakat Ardayı oyuna almıştı kurtarıcı diye Galatasaray iyice oyundan düşmüştü. Basiretsiz bir adam bence.

Cevap: STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | Devre Arası

Yakismayan Rijkaard mi??

Yoksa..

Servet

Ayhan

Mustafa Sarp

Baris Özbek

Aykut..

Serkan Kurtulus

Gökhan Zan

Adnan Sezgin mi..??

Bu oyuncular ile biz şampiyon olduk!!!

Sorun varsa Hoca da var. Rijkaard'ın son 15 günü sonra bay bay!!

ŞU mevcut kadro normal vasat bir hoca ile bile en kötü ilk 4 e girer.

yiğit incedemir transfer etsek şu mustidende canadan'da daha iyi oynar.katkı yapar ama nerde???

Heleki su Kadro ile birkere Sampiyon olduk...

Bu Kadro ile bilmem Kac Yildir Sampiyonlar Ligine katilamadik..

Bu kadro ile Leverkusen den 5 yedik..

Bu kadro ile Bordeaux macinda cok rahat kazanacagimiz maci son saniyeye soktuk..!

Bu kadro ile Ayni hatayi Hamburga karsi yaptik onlar bizi af etmedi...

Bu kadro ile kac defa Fenerbahceye karsi Sezonda en az iki macta maglup olduk...

Ve en acisi ise..

Bu Kadro bizi elin Kel Ömerli Antalyasiyla, Mamurlu Kayseriye..Fenerin yandasi Sivas la...BJK nin Kardesi Eskisehir ile muhattap etti.. Bunlar bizi sinir küpü yapti kac sezondur bunlar bize Kafa tutuyor..!!

Haklısın ama Bursa geçen sene öyle çokda iyi bir kadro ile şampiyon olmadı. Hocanın iyisi elindeki kadroyu en iyi şekilde kullanandır. Dünkü maçta adam gitti ardayı çıkarttı. Ben Fenerbahçeli olmama rağmen bu karara şaşırdım. Aynı hoca geçen sene Fenerbahçe Galatasaray maçında sakat Ardayı oyuna almıştı kurtarıcı diye Galatasaray iyice oyundan düşmüştü. Basiretsiz bir adam bence.

Biz sizin gibi kelle istemiyoruz.

Ardayı çıkardıysa bir bildiği vardır adam 3 gün önce 90 dakika top oynadı milli maçta.

Birde bana kalırsa Arda'yı çıkarıp Barış'ı alması yönetime ince bir mesaj dı.

Fenerbahce-Antalyaspor mac basligiyla Galatasarayimizin yapacagi transferlerin ve Rijkard'in gitmesi gerektiginin alakasini cözemedim! Lütfen transfer nöbeti ve Frank Rijkard basligina...

FEner için güzel hazırlık maçı oldu. Gol için oynasa fener 10 -12 averaj yapardı. Kafasızlar bulmuşsunuz folloş takımı 10 tane salla yolla.

Nerdesin Fatih terimmmmmmmmmm bizi 4-3-3'e mahkum edenler

sistemi manfedenler diyo ki?rijekard daha cok çalışmamız lazım çıldıracağım?

ne taktik nede oyuna müdale hepsi 0 ........

Bende Fenerbahçe'nin aldığı kellelerden memnun değilim. Aynı maçı Gökhanda oynadı melih şendilin dediği gibi. Adamı izlerken benim gözüm yoruldu ki Ardanın kondisyonda çokda kötü görünmedi bana. Neyse konuyu dağıtmaya gerek yok. Yerinde tartışırız bu konuları :)

Biz sizin gibi kelle istemiyoruz.

Ardayı çıkardıysa bir bildiği vardır adam 3 gün önce 90 dakika top oynadı milli maçta.

Birde bana kalırsa Arda'yı çıkarıp Barış'ı alması yönetime ince bir mesaj dı.

Üst Alt