STSL 10/11 H:13 | Fenerbahçe 5-2 Bucaspor | 22 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:13 | Fenerbahçe 5-2 Bucaspor | 22 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:13 | Fenerbahçe 3-0 Bucaspor | 22 Kasım | İlk Yarı

fener üsteki sağlam takımların çoğunu yenenememiş. Geçen haftada sağlam gaziantepde döküldüler. Nasıl takip ediyorsun maçları ? Abartmayın oynadıkları buca takımı bankasya takımdan daha kötü durumda şuan.

aç fikstürü bak... fenerbahçe kendinden üst sırada bulunan takımlarla hep deplasmanda oynadı ve bu maçlarda pek kötü bir futbol da çıkarmadı

buna rağmen liderin sadece 6 puan gerisindeler bu maçtan sonra ve ligin ikinci yarısında bu takımlarla (bursa, kayseri, trabzon) içerde oynayacaklar.

biraz objektif bakın olaylara

O zaman cr7 de kötü topçu sizin mantığınıza göre.

Cevap: STSL 10/11 H:13 | Fenerbahçe 2-0 Bucaspor | 22 Kasım | İlk Yarı

yahu senede kaç tane milli maç oynuyorsun da milli takımlarda kötü diyorsun. Bir oyuncunun kalitesi milli takımlardaki performansıyla mı ölçülür. Ronaldo kaç maç iyi oynadı portekiz milli takımıyla messi ne kazandırdı arjantine, rooney gerrard lampardlar avrupa şampiyonasına katılamadı. Milli takımda senede 5-6 maç oynarsın. 3 gün önce toplanırsın hazırlıklar son derece sınırlı uyum çok az . Milli takım apayrı bir arena oyuncunun kalitesini milli takımla özetlemek saçmalık . Klose almanyada sezon boyu 3 gol atıp dünya kupasında 5 gol attı şimdi gene kayıplarda podolski de aynı şekil. Gökhan ligde , derbilerde ve avrupa kupası maçlarında oldukça iyi oynuyor en azından takım ortalamasından iyi oynuyor.

Neyi nesini anlatmaya calisiyorsun burda bana ya ?? Milli takimda oynadigi her maci kötü oynuyor bu adam. Yalandan mi iyi diyem ben bu adama ?? Olay bumu ??

Yahu adam iyi oynasa iyi deriz demi ?? O kadar ezik degiliz angutlar gibi. Semih ve Paragözoglu disinda ben hic bir fb'liyi milli takima almam.

Fenerbahce sampiyonlugun en buyuk adayidir, adnan polat fenerbahce bizim rakibimiz desin dursun

Gokhani niye bu baslikta tartisiyoruz ya :). iyi ya da kotu gorecelidir, insanlari inandiklari konudan vazgeçmesi için ikna etmek cok zordur...

Gökhandan daha iyi 15 tane bek say bana sağ tarafda. Teknik direktör olsam elimde daniel alves ve gökhan olsa gökhanı koyarım sağ beke.

Sen iyi ki teknik direktör değilsin.

Philip Lahm

Maicon

Sergio Ramos

Daniel Alves

Micah Richards

Vedran Corluka

Rafael

Bacary Sagna

Glen Johnson

Bosingwa

Ivanovic

Ujfalusi

Zambrotta

Miguel

Abdoulay Konko

John Pantsil

Patrick Owomeyala

Rafinha

Daha sayayımmı?

Az önce canlı olarak "kabiliyetsiz" bir futbolcu vuruşu gördük. Bizi andım bir an.

Cevap: STSL 10/11 H:13 | Fenerbahçe 2-0 Bucaspor | 22 Kasım | İlk Yarı

Neyi nesini anlatmaya calisiyorsun burda bana ya ?? Milli takimda oynadigi her maci kötü oynuyor bu adam. Yalandan mi iyi diyem ben bu adama ?? Olay bumu ??

Yahu adam iyi oynasa iyi deriz demi ?? O kadar ezik degiliz angutlar gibi. Semih ve Paragözoglu disinda ben hic bir fb'liyi milli takima almam.

Sabri senin dediğin gibi tamam Milli maçlarda süper oynuyor sayılsın.Galatasaray a ne veriyor peki.Ard arda 4 maçını sayamazsın istikrarlı oynadığı.Ama Gökhanın 10 maçını sayarım.Bizde Arda dışında kaliteli yerli yok.Zaten tek sorunumuzda bu.

aç fikstürü bak... fenerbahçe kendinden üst sırada bulunan takımlarla hep deplasmanda oynadı ve bu maçlarda pek kötü bir futbol da çıkarmadı

buna rağmen liderin sadece 6 puan gerisindeler bu maçtan sonra ve ligin ikinci yarısında bu takımlarla (bursa, kayseri, trabzon) içerde oynayacaklar.

biraz objektif bakın olaylara

Derbileride kendi evinde oynadı. Onlar ne olacak ? Ne kadar çok abartmayı seviyorsunuz. Hep bu şekilde oluyor. fener buluyor böyle aciz takımı sallıyor 3 4 tane. Yok fener uçar, yok süper takım, yok şampiyon öteki hafta sağlam takıma puan kaptırıyor.

Gecen sene sampiyonluga giden yolda Ankaragücü - Fener macinda tesadüfen 3 tane hatali gol yiyen kaleci 2-3 ay sonra Fb'ye transfer oluyor. Cok ilginc demi.

Neyse seninle daha fazla tartismayacam bunu. Karsindaki kisiye hakaret etmeden tartisma yaparmiyorsun. Bide böyle kisileri mod yaparlar burda. :eek:

Hakaretmi? :D

Çok hakaret duyduğun için her şeyi hakaret olarak algılar olmuşsun.

Yokmuydu sizin gibiler için Fenerbahçe'ye kim gol atıyorsa veya iyi oynuyorsa alıyorlar. Bir tane Serkan hatalı yiyipte aldılar diye böyle bir kanıya varman komik.

Bu kadar beceriksiz boş bir takım görmedim.Buca çok rezil bir takım kesinlikle bu ligde yeri yok.

dünkü eskişehir ile fbnin oynadığı eskişehir arasında muazzam fark vardı keza bizim oynadığımız buca ile bugünkü buca arasında da

fener mi çok iyi biz mi çok kötüyüz

O kadar çok kaleci aldılarda Onur'u alamadılarmı? :asd:

Ya da Diyarbakırspor'un kalecisi Gökhan'la, Manisaspor'dan Bülent'i. :D

Komik bile değil bu yazdıkların. Cahilliğine veriyorum.

Necati doğru söylüyor birader açıp o bahsettiği kalecilerin yediği golleri izle bence...Cahillikle alaksı yok dediklerinin.

Nedir bu son günlerde fener sempatizanlığı aklama çabaları anlamıyorum.

vay anasını owomoyela gökhan gönülden daha iyi bekmiş :D

hiç izledin mi sen owomoyelayı? saçmalamayın allah aşkına

Hakaretmi? :D

Çok hakaret duyduğun için her şeyi hakaret olarak algılar olmuşsun.

Yokmuydu sizin gibiler için Fenerbahçe'ye kim gol atıyorsa veya iyi oynuyorsa alıyorlar. Bir tane Serkan hatalı yiyipte aldılar diye böyle bir kanıya varman komik.

Kardeş yalnız o Necati'nin bahsettiği maçlar hakikaten temiz maçlar değildi.

Buca-Sivas-Konya umarım bu 3 takımda düşer. Gerçekten lige yakışmayan 3 takım. Buca yerine Altay veya Karşıyaka gelir umarım.

Üst Alt