STSL 10/11 H:13 | Fenerbahçe 5-2 Bucaspor | 22 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:13 | Fenerbahçe 5-2 Bucaspor | 22 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:13 | Fenerbahçe 2-0 Bucaspor | 22 Kasım | İlk Yarı

Neticede ilahi adalet tecelli etti.Şampiyon olamadılar.Yormayın kendinizi.Sıkıntı yapmaya gerek yok.

Cevap: STSL 10/11 H:13 | Fenerbahçe 3-0 Bucaspor | 22 Kasım | İlk Yarı

Sabri senin dediğin gibi tamam Milli maçlarda süper oynuyor sayılsın.Galatasaray a ne veriyor peki.Ard arda 4 maçını sayamazsın istikrarlı oynadığı.Ama Gökhanın 10 maçını sayarım.Bizde Arda dışında kaliteli yerli yok.Zaten tek sorunumuzda bu.

Gökan ligte iyi oynuyorsa beni ilgilendirmez. Ben milli takima yani bize ne veriyor ona bakarim. Sabri bizde belki arasira kötü oynar ama cogu mactada iyi performans sergiler.

Hakaretmi? :D

Çok hakaret duyduğun için her şeyi hakaret olarak algılar olmuşsun.

Yokmuydu sizin gibiler için Fenerbahçe'ye kim gol atıyorsa veya iyi oynuyorsa alıyorlar. Bir tane Serkan hatalı yiyipte aldılar diye böyle bir kanıya varman komik.

Baskalarina gelince hakaret sayiliyor ama sana gelince degil. Ben mesela Fatih Kurt ile tartistigim icin ve biribirimize cahil dedigimiz icin ikimizde 3 gün MYC aldiydik. Ama sana kimse bisey vermez. Modlara hersey serbest. :eek:

Sen iyi ki teknik direktör değilsin.

Philip Lahm

Maicon

Sergio Ramos

Daniel Alves

Micah Richards

Vedran Corluka

Rafael

Bacary Sagna

Glen Johnson

Bosingwa

Ivanovic

Ujfalusi(Eskisi gibi değil

Zambrotta

Miguel

Abdoulay Konko

John Pantsil

Patrick Owomeyala

Rafinha

Daha sayayımmı?

Rafinha şu an genoa da ilk 11 e giremiyo.

Maicon tamam, Lahm tamam.

Omo şu dortmund un zenci beki değilmi? Gökhandan nasıl daha iyi o, anlatabilirmisin bana?

Evet, sevilladaki konko tartışılmaz daha iyi, bana göre dünyada en iyi beklerden biri o, haklısın o konuda.

Boldladıklarım daha iyi, gerisi için gökhanı tercih ederim.

Neyi nesini anlatmaya calisiyorsun burda bana ya ?? Milli takimda oynadigi her maci kötü oynuyor bu adam. Yalandan mi iyi diyem ben bu adama ?? Olay bumu ??

Yahu adam iyi oynasa iyi deriz demi ?? O kadar ezik degiliz angutlar gibi. Semih ve Paragözoglu disinda ben hic bir fb'liyi milli takima almam.

Volkandan iyi en az 3 tane yerli kaleci var diyorsun yani :D . Kusura bakma ama tamamen kör fanatikçe yorum yapıyorsun gökhanla sabriyi kıyaslamak bile başlı başına ayıptır. Pino denizliye gol atınca burada övgü övgü üstüne gökhan döktürdüğünde niye milli takım gündeme gelir. CR7 messi gerrard rooney gibi en üst düzey oyuncular bile milli takımda bekleneni veremeyebiliyor ama gidip klose gibi kendi klübüne oynayamayan adamlar takım sırtlayabiliyor.Zamanhnda tümer klübünde yedek olup milli takımda maç kurtarırdı . Dediğim gibi milli takım bambaşka bir arena koşullar farklı . İyi futbolcu olmanın tek göstergesi değil en önemli göstergesi hiç değil .

Rafinha şu an genoa da ilk 11 e giremiyo.

Maicon tamam, Lahm tamam.

Omo şu dortmund un zenci beki değilmi? Gökhandan nasıl daha iyi o, anlatabilirmisin bana?

Evet, sevilladaki konka tartışılmaz daha iyi, bana göre dünyada en iyi beklerden biri o, haklısın o konuda.

Boldladıklarım daha iyi, gerisi için gökhanı tercih ederim.

Benim görüşüm kardeşim.Ama sen diyorsun ki takım kursam ilk Gökhan ve Alves'i alırım.Adamı en iyi iki bekten biri yaptın.Bana göre, futbol görüşüme göre saydıklarım iyi Gökhan Gönül'den.Buna Sabri de dahil.

Gökan ligte iyi oynuyorsa beni ilgilendirmez. Ben milli takima yani bize ne veriyor ona bakarim. Sabri bizde belki arasira kötü oynar ama cogu mactada iyi performans sergiler.

Baskalarina gelince hakaret sayiliyor ama sana gelince degil. Ben mesela Fatih Kurt ile tartistigim icin ve biribirimize cahil dedigimiz icin ikimizde 3 gün MYC aldiydik. Ama sana kimse bisey vermez. Modlara hersey serbest. :eek:

Necati Sabriyi severim o ayrı konu ama 34 haftada 7-8 maçı geçmez Sabrinin iyi oynadığı maç.Dağlara taşlara top göndermekten başka birşey yapmıyor.Sadece Gökhan ın paslarıyla gol olan birçok maç var.Neticede sen Sabriyi beğenirsin ben Gökhan ı.Saygı duyarım YEĞEN.Görüşüne saygı duyarım.

Fenerlilerle dolmuş burası yine :eek: İşimiz gücümüz yok birde bu asalaklarla uğraşacağız.

Ya ne Gökhanmış be Bizde olsa deli gibi savunurduk...

trt radyo spikeri maçı izlemiyor galiba , bucanın maçtaki ilk köşe vuruşu diyor , yada ilk yarıdaki kornerleri saymıyor galiba :D

Volkandan iyi en az 3 tane yerli kaleci var diyorsun yani :D .

Ben begenmiyorum Volkan'i. Ve bu saatden sonrada milli takima cagirmam. Onun yerine Onur ve Sinan Bolat gibi kalecileri monte etmeye calsirdim takima.

Kusura bakma ama tamamen kör fanatikçe yorum yapıyorsun gökhanla sabriyi kıyaslamak bile başlı başına ayıptır. Pino denizliye gol atınca burada övgü övgü üstüne gökhan döktürdüğünde niye milli takım gündeme gelir. CR7 messi gerrard rooney gibi en üst düzey oyuncular bile milli takımda bekleneni veremeyebiliyor ama gidip klose gibi kendi klübüne oynayamayan adamlar takım sırtlayabiliyor.Zamanhnda tümer klübünde yedek olup milli takımda maç kurtarırdı . Dediğim gibi milli takım bambaşka bir arena koşullar farklı . İyi futbolcu olmanın tek göstergesi değil en önemli göstergesi hiç değil .

Gökhan'nin performasi sadece milli maclara göre degilki onlar zaten berbat. Fb'nin oynadigi avrupa maclarindada dökülüyor bu adam hep. Gecen sezon Stoch karsisinda rezil olduydu. Suanda herkes Stoch'a balon diyor mesela. Gökhan ancak Türkiye'de is yapar bunu anlayin artik. Avrupa maclarinda dökülen adama iyi oyuncu demek sacmaliktir.

Tamam sen şaşırmaya devam et ama bu benim fikrim. Saygı duy.

Birkaç sayfa önce ben Gökhan en iyi 15in içindedir derken bana 'o zaman avrupa futbolu izlemiyorsun' gibilerinden çıkışarak görüşüme saygı duymazken, böyle bir cümle kurman gülünç olmuş açıkçası.

neyse kardeşim daha fazla polemiğe girmeyelim, saygı duyuyorum sana şu anda

Necati Sabriyi severim o ayrı konu ama 34 haftada 7-8 maçı geçmez Sabrinin iyi oynadığı maç.Dağlara taşlara top göndermekten başka birşey yapmıyor.Sadece Gökhan ın paslarıyla gol olan birçok maç var.Neticede sen Sabriyi beğenirsin ben Gökhan ı.Saygı duyarım YEĞEN.Görüşüne saygı duyarım.

Haklisin dayi. Bu senin görüsün. :asd: :tiphat:

Sonraki milli macta burda ol. Gökhan'i o zaman konusuruz. :D

gol sonunda ama çk geç geldi.rahat 3-3 veya 4-4 olurdu

Üst Alt