STSL 10/11 H:13 | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 21 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:13 | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 21 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:13 | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 21 Kasım | Maç Sonucu

Başkanım, eger Galatasaray a biraz olsun sevgi ve saygın varsa , bırak o koltugu lütfen.

Koltuk sevdalısı değil, Galatasaray sevdalısı oldugunu göster herkese.

Olmadı işte, olmadı olmuyor. İnada gerek yok...

Bırak artık...

kaldıki şuanda dünyada penaltıya itiraz etmeden herşekil kazanabilen tek takım barcadır...........

şotanın kayserisi ve şota balon!

bugün biz biraz havasını indirdik bursa ve g.antep patlatır görürüz yaşarız..

1-0 larla şansla balla topladılar bu kadar puanı..ligin hakem hatası+şans faktörü en bahtsız takımıyız..yemin ediyorum bu ligte çok farklı çok iyi takım yok..

Hagi'nin açıklamaları gerçekten anlaşılır gibi

senelerce bu takımın formasını giymese, Galatasaray'ın büyüklüğünün farkında değil derdim

Arda ve Baros'un, Beşiktaş maçında oynaması zormuş.

Hagi ile olacak iş değil adam küçük düşünüyor 1 puanla mutlu oluyor burasının anadolu takımı olmadığını birilerinin ona söylemesi gerekir...Biz orta sıralara oynamıyoruz sn.hagi ayrıca yaptığın oyuncu değişiklikleri saçmalıktan başka birşey değil hiç değiştirmesen daha iyi...

63625F62625F636162615163616B63646B6662A666677A66.jpg

:31::42::42::42::42:

şotanın kayserisi ve şota balon!

bugün biz biraz havasını indirdik bursa ve g.antep patlatır görürüz yaşarız..

1-0 larla şansla balla topladılar bu kadar puanı..ligin hakem hatası+şans faktörü en bahtsız takımıyız..yemin ediyorum bu ligte çok farklı çok iyi takım yok..

Ne farkeder ki balon olsalar? Baskalarina saldirmadan önce kendimize baksak. Türk futbolu tamamiyle balon zaten, yillardir bunu anlayamadik.

Hagi ile olacak iş değil adam küçük düşünüyor 1 puanla mutlu oluyor burasının anadolu takımı olmadığını birilerinin ona söylemesi gerekir...Biz orta sıralara oynamıyoruz sn.hagi ayrıca yaptığın oyuncu değişiklikleri saçmalıktan başka birşey değil hiç değiştirmesen daha iyi...

Galatasaray'i Hagi'den iyi bildigini cidden düsünüyor olman ilginc. Anadolu takimi degilmis burasi, ne farkimiz kaldi Anadolu takimlarindan onu da bir anlat. Anadolu'da gözden düsmüs, bonservisi elinde olarak alinan vasat oyunculardan kurulu bir takimiz, sonuca gidemememiz dogal.

Kötü oyun vb bir çok şey yüzünden haftalardır yapılan hakem hatalarına karşı bir açıklama yapamıyorlar..En az 5 maçımızda hakem yüzünden 10 puan gitmiştir desek abartmış olmayız

Evet bize Rijkard gibi geçen sene beşinciydik bu sene üçüncüyüz başarılıyız diyen biri lazım haklısın.Şuraya giripte Hagiye sallamaktan zevk mi alıyosun.Hangi takım bu sene Kayseri'de Kayseri'ye böyle top oynamış.Siz gidin Rijkard'ın çalıştırdığı takımı tutun.Sizin gibilere öylesi müstehak

beyler, hagi küçük düşünüyor demeye başlamış herkes.

hagi, sonuçtan memnun olmadığını, bilakis oyuncuların hırsından ve mücadelesinden memnun olduğunu söyledi.

öyle 1 puana razı olduğuna sevinen bi t.d. felan değil Hagi.

Galatasaray'i Hagi'den iyi bildigini cidden düsünüyor olman ilginc. Anadolu takimi degilmis burasi, ne farkimiz kaldi Anadolu takimlarindan onu da bir anlat. Anadolu'da gözden düsmüs, bonservisi elinde olarak alinan vasat oyunculardan kurulu bir takimiz, sonuca gidemememiz dogal.

Saçma sapan açıklama yapıyor misi kapalı kutuymuş madem kapalı kutu açmaya çalış adamı kuyunun dibine atma!! Ayrıca haginin galatasarayı tanıyorsa her zaman şampiyonluğa oynadığınıda bilmesi gerekir.1 Puanlada şampiyonluk gelmiyor.İyi oynamışız filan ayaklarını bırakalım...Rezil durumdayız bu arada anadolu takımlarında elano-misimovic-baros-arda-kewell-neill gibi adamlar varda benmi görmüyorum?

Hagi'nin 1 puana sevindiği yok ama Misimovic olayında çok fena saçmaladı. Bu kadroda Elano ve Misi'yi koyup etraflarına 9 adam koymak gerekir. Futbolcuyken en yeteneklisiydin ama TD olunca yetenek düşmanı mı oldun anlamıyorum Hagi..

burasi gercekten SIKTI artik!

bu macta hagi ve takimi böyle elestiren futbol bilgisi kit insanlarla

bu takimi hagi düzeltecek!!!!!!

simdiden hagiye giydirmeye baslayanlar isler düzelince elbet hagiyi yalamaya baslayacak "ay lav yu" yapacaklar!

bende o zaman tekrar yazmaya baslayacagim!

Ara transferde Servet, Ayhan, Barış vs. vs. 2000 kuşağından gelenlerle birşekilde futbol oynamış herkes gönderilsin. Artık zora geldiğinde mücadele eden diğer zamanlarda mücadele etmeyen kişiliksiz futbolcu kalmasın takımda. Ekstra Arda da gönderilsin, hem 2000 kuşağından etkilenmesi hem de o çocuğunda önünü kesiyoruz artık. Gitsin Avrupa'ya burda iyice batacak çünkü. Ekstra Hagi ve Tugay da gitsin. Ruhmuş, muhmuş olmuyor artık. Florya bu Hakan Şükürlere vs. vs. kapatılsın. Yeni yönetim gelsin sonra alabildiği kadar genç oyuncu alsın ve birşekilde birkaç yıllık yapılanma kuralım. Bu iş Hagi ile yönetim ile çoğu futbolu ile olacak iş değil.

Haginin futbolculuğuna lafımız yok arkadaşlar fakat galatasaraya t.d. olacak bir seviyede değil.Helede böyle kaos dönemini kaldıracak kişi hiç değil.T.d. kariyeri belli başarı 0 herşey ortada neyi tartışıyorsunuz...

burasi gercekten SIKTI artik!

bu macta hagi ve takimi böyle elestiren futbol bilgisi kit insanlarla

bu takimi hagi düzeltecek!!!!!!

simdiden hagiye giydirmeye baslayanlar isler düzelince elbet hagiyi yalamaya baslayacak "ay lav yu" yapacaklar!

bende o zaman tekrar yazmaya baslayacagim!

Millete ne diye laf atıyorsun ki.Düzeltecekse düzeltir.Ama millete zorla yaptığı tercihleri ve yanlışlarını beğendiremezsin

Ara transferde Servet, Ayhan, Barış vs. vs. 2000 kuşağından gelenlerle birşekilde futbol oynamış herkes gönderilsin. Artık zora geldiğinde mücadele eden diğer zamanlarda mücadele etmeyen kişiliksiz futbolcu kalmasın takımda. Ekstra Arda da gönderilsin, hem 2000 kuşağından etkilenmesi hem de o çocuğunda önünü kesiyoruz artık. Gitsin Avrupa'ya burda iyice batacak çünkü. Ekstra Hagi ve Tugay da gitsin. Ruhmuş, muhmuş olmuyor artık. Florya bu Hakan Şükürlere vs. vs. kapatılsın. Yeni yönetim gelsin sonra alabildiği kadar genç oyuncu alsın ve birşekilde birkaç yıllık yapılanma kuralım. Bu iş Hagi ile yönetim ile çoğu futbolu ile olacak iş değil.

Başkanlığa Ünal Aysal, teknik direktörlüğe Fatih Terim'in gelmesini isterim. Gerisi kendiliğinden hallolur. (Hagi'ye sevgim sonsuz ama sanmıyorum başarılı olsun.)

Saçma sapan açıklama yapıyor misi kapalı kutuymuş madem kapalı kutu açmaya çalış adamı kuyunun dibine atma!! Ayrıca haginin galatasarayı tanıyorsa her zaman şampiyonluğa oynadığınıda bilmesi gerekir.1 Puanlada şampiyonluk gelmiyor.İyi oynamışız filan ayaklarını bırakalım...Rezil durumdayız bu arada anadolu takımlarında elano-misimovic-baros-arda-kewell-neill gibi adamlar varda benmi görmüyorum?

Şu ortamda kimsenin kapris yapmaya hakkı yok.Bu takımın oyuncusuysan sahaya hangi bölgede çıkarsan çık elinden geleni yapacaksın.İyi veya kötü çabalayacaksın.Ben burda oynayamıyorum diyip işin içinden çıkacaksa Misimoviç değil en kralı olsun Galatasaray'da oynayamaz.Hagi 1 puana sevindim diye birşey demiyor.Bilmiyosunuz madem adamın basın toplantısını izleyin.Bi tarafınızdan saçma sapan şeyler yazmayın şuraya

Üst Alt