STSL 10/11 H:13 | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 21 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:13 | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 21 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:13 | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 21 Kasım | Maç Sonucu

allah bel.... ver... yeter artık bu mhk bizi yakmaya devam ediyor ve adnan polat uyuyor.......... arkadaşlar uyanın gs bilerek uzaklaştırılıyor. çıkıp tepki versin artık birileri... gerekirse biz federasyona yürüyelim....

Zor bir rakiple oynadık, skordan mutluyum.

Bu demeçleri eskiden Anadolu Klüpleri İstanbul takımlarından puan aldıklarında söylerlerdi.Şimdi o Anadolu takımları 3 puan kaybettiğimiz için üzgünüz diyor ,biz ise mutluyuz diyoruz.Nereden nereye...

Takim kotu tamam sahip cikacak yonetimde yok tarafarta uyuyor herhalde hekemlerde bitiriyor takimimizi nasil olsa kimse yok hesab soracak diye benim hatriladim 4 mac var sonucu etki edecek cok buyuk hata en basta bursa maci volkanin el pozisiyon gozu onunda sonra arkasinda karaburk maci penalti pozisiyonu direk topa daha sonra manisa maci ayni pozisiyon ve bugun calmayan 2 penalti pozisiyonu ne taraftar sesini cikariyor bu pozisiyonlara nede medya hayret birsey.........

Ali turan : "Kayseri'de iyi ve kötü günlerim oldu. Maçın başında ister istemez biraz heyecan ve stres vardı, daha sonra hemen atlattım. Her hafta iyi oynuyoruz ama sonuca gidemiyoruz. Kayserispor ligin kaliteli takımlarından bir tanesi, bunun bilinciyle sahaya çıktık. İlk yarıda 3-4 net pozisyona girdik ama şans bizden yana değildi. Haftaya oynayacağımız Beşiktaş maçını kazanıp önümüze bakmak istiyoruz.

Taraftar tepkisiyle ilgili çok fazla konuşmak istemiyorum. Kayseriliyim, 6-7 yıl burada futbol oynadım, elimden gelen mücadeleyi verdim. Bugün burada bana küfür ettiler, o benim için önemli değil, küfür edenlerin terbiyesizliği. Ama Kayseri'yi seviyorum, ailem burada yaşıyor ve ben Kayseri'yi temsil ediyorum."

hagi mutluymuş:)şaka gibisin hagi..1 hafta önce futbolcuları suçla itham et şimdi bir beraberlikte iyi mücadele etmişlermiş,mutluymuş!!!

dünyada hoca kıranı mı vardı da hagiyi getirdik ya..

ı love you cevat güler..hocalığı hiç sevemedim hagi..futbolculuğuna aşıktım ama:(

yağılan hatalar:

ankaragücü: penaltımız yenildi top durmadan gol attılar

karabük: saçma bir penaltı ve faul olmayan top

manisa: verilmeyen penaltı

bursa: atılmayan volkan şen

ve daha hatırlayamadıklarım.........

ÇIK ARTIK POLAT ses ver......

Hagi den açıklamalar:

Hagi, "Güzel bir maçtı. Gol pozisyonlarına girdik. Takımın hırsı, azmi beni mutlu etti. Bu akşam güçlü bir rakibimiz vardı. Sahaya iyi yayılan ve organize olan bir ekip. 90 dakika boyunca çok çalıştılar. Kayserispor karşısında oynadığımız futbol açısından mutluyum. Puan tabiki memnun etmedi. 3 puan aldığımızda daha mutlu olacağım" dedi. "Misimovic benim için kapalı kutu. Söyleyeceklerimi yönetime bildirdim. Takım için bir karar aldım. Şu an elimdeki oyuncuları düşünüyorum" diyerek sözlerini noktaladı.

Hagi: "Misimovic benim için kapalı kutu. Söyleyeceklerimi yönetime bildirdim. Takım için bir karar aldım. Şu an elimdeki oyuncuları düşünüyorum"

yağılan hatalar:

ankaragücü: penaltımız yenildi top durmadan gol attılar

karabük: saçma bir penaltı ve faul olmayan top

manisa: verilmeyen penaltı

bursa: atılmayan volkan şen

ve daha hatırlayamadıklarım.........

ÇIK ARTIK POLAT ses ver......

Bunları boşver, hadi hakkımız yendi, biz o kadar aciz miyiz de gol bulamıyoruz. Evet, aciziz.

Hagi: "Misimovic benim için kapalı kutu. Söyleyeceklerimi yönetime bildirdim. Takım için bir karar aldım. Şu an elimdeki oyuncuları düşünüyorum"

Canlı izledim en başta. Öyle demedi kapalı kutu vs demedi. O konu benim için kapalı dedi. Takım adına karar aldım dedi. Devamı gelecekmi bu kadro dışıların dediler. Önce hayır dedi. Sonra bu konuda konuşmak istemiyorum dedi.

Anlayacağınız kötü futbolun 1 puan alamamamızın nedeni Misi imiş. Yaşasın 1 puan mutluyuz....

Bunları boşver, hadi hakkımız yendi, biz o kadar aciz miyiz de gol bulamıyoruz. Evet, aciziz.

ne alakası var yahu.

bugün real bile bazı maçları penaltı ile kazanıyor ve şat diye çalıyorlar. gs bu ülke topraklarından çıkan en büyük klüp ve markadır ve buna uygun lobisi olmalıdır. lobimizi kaybediyoruz.........

Üst Alt