STSL 10/11 H:16 | Galatasaray 0-2 Gençlerbirliği | 11 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:16 | Galatasaray 0-2 Gençlerbirliği | 11 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:16 | Galatasaray 0-2 Gençlerbirliği | 11 Aralık | Maç Sonucu

Mesajı Gönderen: Kara Efe:cLink:1172048

ğs forumdan alıntı

Adnan Polat: Nasıldı transfer dönemimiz Adnan

Adnan Sezgin: 10 numara. evet.

Adnan Polat: Kolaydı yani?

Adnan Sezgin: Tabii ya‚ çalıştım.Gerekeni yaptım.Sattım.Keita´yı sattım sadece.Attım kasaya.Bonservisi bitenler bedava‚bedava ya.Alıyorum‚niye para veriyim? Kewell karşıma çıktı‚ yeni transfer diye yutturdum. bu kadar.

Adnan Polat: Geçmiş olsun

Adnan Sezgin: Teşekkür ederim

karnım ağrıdı

antuAlıntı

antuda bizden alıntı yapmış.Tarık Erkır sana ait bu mesaj.

Cevap: STSL 10/11 H:16 | Galatasaray 0-2 Gençlerbirliği | 11 Aralık | Maç Sonucu

sansal ve mustafa acayip konustu, aglayasim geldi la, ohaaaa

Veda macinda takim böyle haysiyetsiz oynarsa taraftar da stada böyle veda eder iste. Sasilacak bir durum yok. Tepki vermedikleri zaman da nasil taraftar bunlar diyorsunuz. Ayrica veda maci bugün degildi. Beypazari mi ne iste, onlarla veda ediyoruz Ali Sami Yen´e. Az bile yapiyor taraftar.

3 maç seyircisiz yeriz sevgili Onur. Vedayı da artık kendi aralarında yapar büyük Galatasaray taraftarı. TTA nın açılışına da Allah kerim. Artık Şubata inşallah. Sağolsunlar. Ben yaşlanmışım kardeşim bu foruma bakınca anlıyorum. Ben bugün haysiyetsiz olan sadece 1 gurüh gördüm. Aynı güruhu görmediğimiz de kesin. Normal de değil! Çıkıp gidiyoruz evimizden. Bu mu yani? Haysiyetsiz oyun ve doğal mı? Bu mu Galatasaray sevginiz Ali Sami Yen aşkınız. Haysiyetsiz futbol o zaman yakalım! Vuralım! Az bile yapıyor taraftar ha Onur?

Tepki vermeyince de kızıyormuş insanlar.. Böyle mi verilir tepki? Gencecik kaleciden hıncını alarak mı? 30.dakikadan 90.dakikaya takımı yuhalayarak mı? Takım bu işte ,dün süper oynuyodu da bugün berbat mı oynadı?

Kendi kendinizi tamamlamaya ve bunu Galatasaray sevgisiymiş gibi göstermeye devam edin bakalım. Her sevdanan size kalsa kalsa o kırık koltuklar kalır bu kafayla.

Lafım da sana değil Onur.üstüne alınma. ya da alın ne bilim öbür lafım da sana değildi gerçi. Hadi selametle.

Bu kadar aciz bir camia ve taraftar topluluğuna sahip olduğumuzu görmek rezilinde rezili bir durumda olmaktan daha acı malesef.

Mesajı Gönderen: Kara Efe:cLink:1172048

ğs forumdan alıntı

Adnan Polat: Nasıldı transfer dönemimiz Adnan

Adnan Sezgin: 10 numara. evet.

Adnan Polat: Kolaydı yani?

Adnan Sezgin: Tabii ya‚ çalıştım.Gerekeni yaptım.Sattım.Keita´yı sattım sadece.Attım kasaya.Bonservisi bitenler bedava‚bedava ya.Alıyorum‚niye para veriyim? Kewell karşıma çıktı‚ yeni transfer diye yutturdum. bu kadar.

Adnan Polat: Geçmiş olsun

Adnan Sezgin: Teşekkür ederim

karnım ağrıdı

antuAlıntı

antuda bizden alıntı yapmış.Tarık Erkır sana ait bu mesaj.

Ne yapayım yani elin angutu buradan mesaj alıntıladıysa?! Son derece komik ve yaratıcı bir mesaj ayrıca; ben de ilk "Kader Keita" başlığında gördüm :lol:

adnan polat sportif olarak işler iyi gitmiyor geyikleri yaptı,aynı zamanda ekonomik olarakta şöyle iyi işler yaptık böyle kar yaptık dedi durdu. Şimdi ne olacak peki. batırıp çıkardığı, berbat ettiği futbol takımını düzeltmek için kaç milyon euro harcamasının gerektiğinin farkında mı acaba. Ne oldu üstün müteşebbis adnan efendi.

Frank Ribery bana serbestlik taninsin sahada demis. Serbest oynatsin Van Gaal beni demis. Van Gaal de gitsin Tenis oynasin o zaman demis :D

Bu maçta Ayhan ın yerine Cumhur,Barışın yerine Musa,Ufuk un yerine Emirhan oynasaydı ne olurduki.2yerine 3 mü yerdik veya beraberemi biterdi ne olurduki.En azından hırslı oynarlardı.Bu kadar sürünmezlerdi yerlerde.

Sansal Büyüka hala milli takimin geri dörtlüsü Galatasaray'da diyor. :eek:

Üst Alt