STSL 10/11 H:2 | Trabzonspor 3-2 Fenerbahçe | 23 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:2 | Trabzonspor 3-2 Fenerbahçe | 23 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:2 | Trabzonspor - Fenerbahçe | 23 Ağustos | 21.00

goollll burak döşedi :D maç başlamamış lan mayısda ki maç sandım :D

Bizi çok da ilgilendirmeyen bir maç. Zaten yeterince derdimiz var.

BJK ile aramızda 3 puan fark var. Fenerbahçe en azından yenilirse veya berabere kalırsa aradaki fark 4 puan olacak.

Tabii bunu Eskişehir maçını yendiğimizi düşünerek söylüyorum. Düzgün transferler de gelirse şampiyonluk şansımız devam eder.

BJK ile aramızda 3 puan fark var. Fenerbahçe en azından yenilirse veya berabere kalırsa aradaki fark 4 puan olacak.

Tabii bunu Eskişehir maçını yendiğimizi düşünerek söylüyorum. Düzgün transferler de gelirse şampiyonluk şansımız devam eder.

Ya aradaki puan farkı çok önemli değil 2 sene önce fb ilk 4 deplasmanda 0 çekti ama ligden kopmadı bizim sorun transferde falan değil takımda tuhaf işler oluyor onlar haledilirse bu kadro bile daha iyi sonuçlar alacaktır

Fenerbahçe Beşiktaş'ın 14 puan gerisinden gelerek şampiyon olmuştu.

Önemli olan oynamak gerisi gelir.

Anket vardır diye girdim ama yokmuş neyse

Kalbimizden geçeni herkes zaten biliyor:asd:

Ama maç için tahminim Fener kazanıcak

aykut sağolsun alex'i oynatmadı iddaada 1-0 çifte şans verdim sağolsun aykut skoru değiştircek tek oyuncuyu oynatmıyor.:asd:

FENERBAHÇE

Mert

Gökhan

Lugano

Bilica

Andre Santos

Emre

Cristian

Mehmet Topuz

Özer Hurmacı

Semih Şentürk

Niang

aykut sağolsun alex'i oynatmadı iddaada 1-0 çifte şans verdim sağolsun aykut skoru değiştircek tek oyuncuyu oynatmıyor.:asd:

Ben direk 1 oynayıp 20 lira bastım ama Aykut iyi kadro çıkarttı :eek: Trabzon'un iyi pas trafiğini kesmek için çift forvet ile ileride baskı kurup 4 koşan orta saha ile pres yapacak :eek:

Alex olsaydı daha rahat olurdu.

Herşeye rağmen Trabzon gine yenecektir.

Niang transferini beğenmemiştim nedeni ise ileri hattı oyuncularının hepsinin tek özellikleri hızlı oyunculardan kurulu oldukları için dir - Dia,Stoch,Niang - yaratıcı eksikliği olacağını düşünüyordum ama böyle kadro ile çıkacaksa Niang çok iyi işler yapabilir :eek:

Ben direk 1 oynayıp 20 lira bastım ama Aykut iyi kadro çıkarttı :eek: Trabzon'un iyi pas trafiğini kesmek için çift forvet ile ileride baskı kurup 4 koşan orta saha ile pres yapacak :eek:

Alex olsaydı daha rahat olurdu.

Herşeye rağmen Trabzon gine yenecektir.

honkaya oynayacaktım 1 dakikayla oynayamadım her işte bir hayır vardır 3-2 maluplar 87. dakka hadi hayırlısı.

Üst Alt