STSL 10/11 H:2 | Trabzonspor 3-2 Fenerbahçe | 23 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:2 | Trabzonspor 3-2 Fenerbahçe | 23 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:2 | Trabzonspor 3-2 Fenerbahçe | 23 Ağustos | Maç Sonucu

6-2 bitmesi gereken maç 3-2 bitti.Tebrikler Trabzonspor.

Beyler maç nasıldı ?? izleyemedim ben.. Niang atamamış ona sevindim :D niang nasıldı ?

ya şu pozisyonun hala nesi tartışılıyo anlamadım ki...bariz net tartışılmaz bir penaltı.colman biraz geç düştü tek sorun o.yoksa direk ayağa bi müdahale var.ama allahtan gol olmadı yoksa kuş beyinliler bütün maçı o gole bağlar zırlamaya başlardı yine.tebrikler trabzon.takım halinde oynayan tek takım şu an ligde.şampiyon olurlarsa şaşırmam.hakediyolar da.

22 konuk Yas mı tutuyorsunuz fenerliler saat kaç oldu bırakmamışsınız konuyu :lol:

mert - tecrübelendimi daha iyi olacak

gökhan - orta çalışsın artık

lugano - iyiydi

bilica - bi halt olmaz

santos - bi halt olmaz

cristian - bi halt olmaz

emre - kondisyonu 0

özer - bi halt olmaz ancak youtube yıldızı olur

mehmet - kanat değil orta saha oyuncusu genede iyiydi

semih - az oynadı

niang - takımın forveti oldu

stoch - 10 dk oynadı kalan surede 2 kez topa degdi

genel toplam bu takımı aykut kocaman yonetemez ve bu takımın kondisyonu 0 demiş antulu bir kardeş.:asd:

Stoch'u iyiki almamışız. Yaptığı güzel asist dışında sahada yoktu. Maç içerisinde inanılmaz kopuk ve gücü fazla yok, ikili mücadelere gelemiyor.

Özer Hurmacı ne oyun oynadı anlayamadım. Sahada var mıydı yok muydu bilmiyorum.

Gökhan G. normal bir oyun oynadı çok iyi değildi ama kötü de değildi.

Niang iyi bir transfer gerçekten. Nokta atışı bu olsa gerek.

Trabzon'da Serkan Balcı gerçekten çok önemli işler yapıyor. Burada bazı arkadaşlar dalga geçiyorlardı Sabri ile karşılaştırınca ama izleyince görüyoruz ki Serkan Sabri'ye göre daha dengeli bir futbolcu ve en az Sabri kadar da mücadeleci. Bu sene Sabri'nin formsuz başladığını düşünürsek Serkan bir iki adım daha öndedir Sabri'den.

Gözüme batan diğer nokta da Ceyhun Gülselam'ın oyunu oldu. Gerçekten fiziki anlamda çok güçlü bir yapısı var. Ön liberoda oynamasına rağmen sağ açığa bile kayıyor oyun içinde ki Yattara'ya yaptığı asist gerçekten önemliydi. Bu ön liberolarında hücum anlamında takıma katkı vermeleri gerektiğini gösteriyor bize. Ceyhun Mehmet Topal'ın bir üst versiyonu daha güçlü ve daha çevik.

Serkan, Selçuk ve Ceyhun milli takıma davet edilmelidir artık.

Ceyhun-Selçuk-Colman orta sahası daha çok can yakar.Gerçi Colman dün kötüydü.

Çok değişik bir maç oldu,daha ligin ikinci haftasından bu tempo şaşırtıcı.

maçta her sonuç çıkabilirdi,Trabzon'un kaçırdıkları çok netti,ikinci yarında Colman-Yattara-Teo biraz daha iyi ve becerikli olsa Fener dağılabilirdi,yine Tanrılar korudu diyebilirim.Bkz. Young Boys

Bizi çok da ilgilendirmeyen bir maç. Zaten yeterince derbimiz var :D

Tarihi fark olabilirdi ama Fenerin balı gene yanındaydı :)

Çok zevkli bir maç oldu

MARKUS MERK - Antu.com Forumları ver.19.07

Gülmekten ölmemek elde değil geçen hafta volkan şenin pozisyonuna marcus merk sarı vermesede olabilir diye helal olsun müthiş adam dediler aynısı bize olsa ne yapardınız sorusuna desteklerdim demişler dün net penaltı deyince neler yazıyorlar şimdi :D

Bu arada burada penaltıyla alakası yok diyenler hakemlerin hepsi dinlediğim her kişi net penaltı diyor

Üst Alt