STSL 10/11 H:2 | Trabzonspor 3-2 Fenerbahçe | 23 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:2 | Trabzonspor 3-2 Fenerbahçe | 23 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:2 | Trabzonspor 3-2 Fenerbahçe | 23 Ağustos | Maç Sonucu

Ah cimbomum be ne vardı dün yenseydinde şu sonuca ağzımızın tadıyla sevinseydik.

Beyler kendimizi kandırmayalım Fenerbahçe bizden daha iyi durumda futbol ve kadro yapısı olarak. Sonuçta oturmuş bir takım olan Trabzonspor'a karşı oynadılar, galip de gelebilirlerdi. Biz bu kara günleri nasıl aşarız onu düşünelim.

Beyler kendimizi kandırmayalım Fenerbahçe bizden daha iyi durumda futbol ve kadro yapısı olarak. Sonuçta oturmuş bir takım olan Trabzonspor'a karşı oynadılar, galip de gelebilirlerdi. Biz bu kara günleri nasıl aşarız onu düşünelim.

Kendisini kandıran kim ? Transferi bitiren Niang hariç uzun süredir birlikte olan. Transfere 30 milyon euro harcayan Fener bırakta bizden iyi durumda olsun şu an.

Helal olsun Trabzonspora Fenerbahçeyi hüsrana uğratmaya devam ediyor.

İlk 20' dakika ve ikinci 15' dakika Trabzonspor çok etkiliydi ve 4-5 net pozisyon harcadılar. Teo-Yattara ve Colman biraz daha becerikli olsa son vuruşlarda 8 olması içten değildi. Şerefsiz hakem Fenerbahçe için çok uğraştı fakat Trabzonspor taraftarı ve futbolcusuyla onu'da yendiler hak ettikleri gibi.

Foruma biraz sonra da Semih Ünal üye olursa şaşırmam:D

Kendisini kandıran kim ? Transferi bitiren Niang hariç uzun süredir birlikte olan. Transfere 30 milyon euro harcayan Fener bırakta bizden iyi durumda olsun şu an.

Aynen. Adamlar senden 2 hafta önce başlamış sezona fizik olarak iyiler doğal olarak. Transferlerini bitirmişler tabiki iyi olucak. Bekleyelim biraz 2 3 hafta daha geçsin öyle görelim..

Helal olsun Trabzonspora Fenerbahçeyi hüsrana uğratmaya devam ediyor.

İlk 20' dakika ve ikinci 15' dakika Trabzonspor çok etkiliydi ve 4-5 net pozisyon harcadılar. Teo-Yattara ve Colman biraz daha becerikli olsa son vuruşlarda 8 olması içten değildi. Şerefsiz hakem Fenerbahçe için çok uğraştı fakat Trabzonspor taraftarı ve futbolcusuyla onu'da yendiler hak ettikleri gibi.

Hcam penaltı kararı haklı mıydı izlemedim bilmiyorum

Bilica baktı 3-3 olmıyacak ben topum gidiyim kaleye giriyim belki hakem gol sayar demiş

Gerçektende top Bilica, Capone ile basılmışlar. Hakem verse golü kimse birşey diyemezdi.

Ledesma sözleşme yeniledi. Yıllık 1.6 milyon €

Bravo yönetime böyle pazarlık yapılır işte bak sayemizde adam sözleşme yenildi! Bizim takımda 4-3-3 topal futbol ve devrime doğru yıldırım hızıyla ilerliyor. Trabzon bu akşam orta sahayı Selçuk ve Ceyhun'a emanet etti çift ön libero oynadı. Bu 2 liberonun önü tamamen hucüma dünük adamlarla doluydu! Şimdi forumdan birkaç futbol alimi maçtan önce görseydi bu dizilişi ve kadroyu "Bu takım 5'lik olur" derdi ama 3'ledi. Üstelik ileride oynayan oyuncuların hiçbirinin geriye dönüşü yok gibi birşeydi. Türkiye Liginde atak yaparsan lordsun, Rijkaard gibi 3 tane stoperden bozma ön libero 4 savunmacıyla oynarsan mortsun. Türkiye Liginde atak oynacayacaksın aman 4-3-3 bilmem ne dersen sezon ortası gelmeden asma kabağı gibi sallanırsın her maçta. Rijkaard Mustafa-Barış-Ayhan, Mustafa-Cana-Ayhan gibi 3 yeteneği kısıtlı adamla adeta takımımızı sabote ediyor. Orta sahaya koyduğu adamlardan birisi sarkık diğer ikisi sağı ve solu kontrol etmediği için o bölgeler yayla gibi rakibe kalıyor. Bizim stoperden bozma ön liberolar öbek halinde orta sahanın ortasına kazık çakmış durumdalar. Böyle olunca hani hep deriz ya 45-50 metrede oynamalıyız futbolu diye işte öyle olunca bekler ve açıklar arasındaki tüm mesafeyi bu iki mevkideki futbolcular kullanmak zorundalar. Hakan Balta ve Arda misal sol tarafta, ortadaki üçlüden Ayhan'ın pek ilgisi olmadığı için bu 2futbolcuya kalıyor. Arda ben geri koşmam diyor koşunca 50. dk. pili bitiyor. Hakan Balta evlerden ırak savunma yapması gerek yapamıyor kanat bindirmesi yapmasın. Trabzon bizim Rijkaard'dan 2 yıldır ağzımız açık beklediğimiz şeyi gerçekleştirmiş 45-50 metrede oynuyor futbolu takım piston gibi. Şimdi düşünüyorum Ceyhun ve Selçuk bizde olsaydı Rijkaard 2 libero mu oynatırdı? Hayır inatla 4-3-3 der yine batırırdı. Ceyhun ve Selçuk çok mu kaliteli dünya çapında mı? Hayır Cana EPL'den gelmiş. Feneri yenmek için eşek yüküyle para verip futbolcu mu almak gerekmiş? Hayır. O halde bu durumun suçlusunun baş harfini yazıyorum RIJKAARD!

Ben acikcasi Haldun Üstünel´in anlastigi futbolculari cok merak ediyorum :( Kim bilir kimlerle anlasmisti. Iste ben Haldun Üstünel´den bir Ireland transferi beklerdim.

2 takıma da tebrikler, futbol gördük bu vesileyle.

2 si de bizden fersah fersah ileride ne yazık ki.

Üst Alt