STSL 10/11 H:22 | Galatasaray 1-0 Bucaspor | 19 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:22 | Galatasaray 1-0 Bucaspor | 19 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:22 | Galatasaray - Bucaspor | 19 Şubat | 19.00

.............Ufuk.............

Sabri..Neill..Servet..Çağlar

........Cana....Culio........

Kazım.....Stancu.....KEWELL

.............Baros.............

hücumdaki etkisizliğe son vermeliyiz !!!

.............Aykut.............

Sabri..Neill..Servet..Çağlar

........Cana....Culio........

Kazım.....Stancu.....KEWELL

.............Baros.............

hücumdaki etkisizliğe son vermeliyiz...

Eskisehir Macinda Taraftar Tahminim 25 000 civari olur demistim oda kombineler sayesinde... 31 000 geldi yaklasik....

Bu Macta 20 000 Kombineler sayesinde diyorum...

Eskisehir Macinda Taraftar Tahminim 25 000 civari olur demistim oda kombineler sayesinde... 31 000 geldi yaklasik....

Bu Macta 20 000 Kombineler sayesinde diyorum...

Zaten 20 bin kombine var neyin hesabı yıldırım demirören ve devlet bahçeliden sonra matematik hesabı vol 3 :D

Bu maçın neyi tartışılırki, ha yenmişiz ha yenilmiş, Ne fark eder..Kimse arenada yenilmezlik serisi sürsün falan diye yırtınmasın,ilk dişli takım alır paçamızdan aşağıya.

2 gol atarız,hagi takımı 10 kişi geriye yaslatır 60-70 civarı yeriz golü,son dakikalarda ecel terleri dökerek 2-1 kazanırız.

maca gidenler lütfen artik protesto yapsinlar...stad sarhosu taraftar istemiyoruz !!!

genemi tutturamicam diyorsun anlamadim:)

Zaten 20 bin kombine var neyin hesabı yıldırım demirören ve devlet bahçeliden sonra matematik hesabı vol 3 :D

Ne sakacisiniiiiiiz Gülme krizi geciriyorum... Cem Yilmaz Poh yemis :) Saka biryana..

Yok demek istedgimi, Koskoca Stada ancak buseferde yanilsam 20 degil 25 gelir diyorum.. Yani Stadin saadece yarisi.. Nekadar aci bir olay oldugunu anlatmak istiyorum..

Yeni Bir stadiniz var...

15 Milyonu askin bir Sehirde oturuyorsunuz... Belkide 3 Milyon Galatasaray li ve Stadi dolduramiyorsunuz...

Kötü gidishat diyeceksiniz... Ozaman bende Iyigün Taraftari derim ve örneklerini gösteririm...

FC ST Pauli var Hamburgda... Hamburg 1.8 Milyon Nüfuslu bir Sehir.. 1. Lig, 2. Lig hatta 3. Lig fark etmedi 25 000 kisilik stad herzaman Full cekti..!

Borussia Dortmund var.. cok iyi bilirsiniz ;) Dortmund Sehirinin Nüfusu yaklasik 300 bin.. Tahminen Almanya genelinde 5 Milyon Taraftari var... Kac Sezondur yoklari oynadilar ve Stadlari herzaman full cekti 70 000...

Werder Bremen var onuda cok bilirsiniz... Suan Bundesligada düsme sirasinda.. Ne Antröner Kovuldu bizim Rijkard gibi... Nede Stad bos kaldi.. Her Mac full 40 000.. Bremen Sehirinin Nüfusu yaklasik 500 bin..!!

Arsenal var.. Takimi Genclestirdi.. Yaklasik 2 Sezon Sabirla bekledi ve suan meyvesini topluyor.. Ligde süründümü..? Süründü ama o Koskoca Emirates Full cekti..! Londra´nin Nüfusu bir Istanbul kadar degil..!

Daha örnekleri cok....

insallah yeniliriz ve hagi ile yönetim büyük bir protestoya maruz kalirlar...coktan hak ettiler bunu

insallah yeniliriz ve hagi ile yönetim büyük bir protestoya maruz kalirlar...coktan hak ettiler bunu

Kardes Protesto ile degisecek birsey yokki... Sezonun ortasindayiz.. Diyelim Hagide gitti, Polatda gitti... Yine Sezon sonunu bekliyeceksin cünki elindeki malzemeye muhtacsin..!!

Kardes Protesto ile degisecek birsey yokki... Sezonun ortasindayiz.. Diyelim Hagide gitti, Polatda gitti... Yine Sezon sonunu bekliyeceksin cünki elindeki malzemeye muhtacsin..!!

ömür boyu beklerim ama su yönetim ve hagi gitsin kardes...yeteeeeeeeeeeeeeeeeeer...seneye de ayni umutsuzlugu yasamak istemiyorum !!!

40 000 ancak TT Arena´nin ilk Resmi maci Sivasspor´a karsi geldi..! Tekrar ediyorum..! Ilk Resmi Mac..!!! :eek::eek:

Eskisehir macinda 30 000 oluyor ve Buca macina 40 000 gelecek öylemi..? Hiic sanmiyorum...

kötü gidişata rağmen,herhafta kombine alımı artıyor.bende aldım kombinemi buhafta ilkkez maça gidicem. rahat bir maç olacağından daha fazla seyirci gelicek diye düşünüyorum.

Galatasaray'ın ölüsü o stadda Türkiye'de 17'de 17 yapar . Mesele deplasmanda puan ve puanlar alabilmek ;) Bununda suan tek sebebi kadro kalitesizligi .

Üst Alt