STSL 10/11 H:22 | Galatasaray 1-0 Bucaspor | 19 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:22 | Galatasaray 1-0 Bucaspor | 19 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:22 | Galatasaray 1-0 Bucaspor | 19 Şubat | Maç Sonucu

Yine rezalet bi maç izledim.Boşuna iki saatimi yediler.

Arkadaşlar muhabbetinize doyum olmuyor inanın, lakin gitme vaktidir.Cümleten hayırlı geceler.İyi forumlar...

Hagi geldi geleli takım gelişim gösteremedi. Daha zor pozisyona giriyoruz daha çok mücadele ediyoruz tek fark bu. Bir anadolu takımında olacak şeyler yani.

Hagi takıntılı bir teknik direktör. Bu takıntıları da Galatasaray'a zarar veriyor. Bi Insua inadı var tamam Insua çok iyi oyuncu değil ama elimizdekilerden daha iyi ki oynadığı maçlarda Culio-Insua uyumu çok iyiydi. Antep maçında görücez eğer Neill'i orta sahada oynatırsa ne olacak.

Yazının 2. kısmında hem fikiriz. İlk kısma gelecek olursak senenin başlarında ne gol ne de mücadele vardı bence. Şimdi en azından savunulacak bir tarafımız olan mücadele var. Maç bittiğinde ilk yarı/ikinci yarı mücadele ettik diyebiliyorum en azından.

yanliz bu hakemlere kim dur diyecek? sakin bana simdi hakem ne yapti demeyin, bugünkü hakem kendini cok zeki saniyor, resmen dogradi bizi son dakikalarda, pozisyonlara "sari kirmizili faul yapsin da calayim" mantigiyla bakti, oysa buca faul yaptigi zaman, her zaman devam dedi.

Bursa macini yenseydik, ki nasil yenildigimizi herkes biliyor, su an bu rezil kadroya ragmen dördüncü kayserinin 4 ücüncü bursanin sadece 7 puan gerisindeydi.

bütün olumsuzluklara ragmen.

Şimdik ey yavşak medya sen gel, haftalarca HAGİ gider yada gitsin için haber yap, sonra gelsin 1-0 HAKEME rağmen öne geçtiği maçta son dakikada zamana oynamak için oyuncu değiştirdi diye eleştir.Bu arada hakemede helal olsun oyuncu değişikliğinden kaybedilen zamanıda son saniyesine kadar zamana ekledi, ama bu dikkati neile yapılan ceza sahası içindeki faulde ve bir kaç pozisyonda vermediği sarı, 2.sarı kartlarda da göstermeliydi.

Hakem bu maçta taraftı,medyanın tarafı zaten belli galatasaray düşmanları.Biz bari aklı selim olalım oynanan oyunları görelim.

sergene bak cana,culio için bu tip oyuncularda bank asyadada var diyor..Seneye çok bir savunma oyuncusu şart diyor..

yanliz bu hakemlere kim dur diyecek? sakin bana simdi hakem ne yapti demeyin, bugünkü hakem kendini cok zeki saniyor, resmen dogradi bizi son dakikalarda, pozisyonlara "sari kirmizili faul yapsin da calayim" mantigiyla bakti, oysa buca faul yaptigi zaman, her zaman devam dedi.

Bursa macini yenseydik, ki nasil yenildigimizi herkes biliyor, su an bu rezil kadroya ragmen dördüncü kayserinin 4 ücüncü bursanin sadece 7 puan gerisindeydi.

bütün olumsuzluklara ragmen.

Arkadaş kimse bana trabzon,bursa,kayseri,bjk ve fener antep'ten daha iyi top oynuyor diyemez. Bursa maçında 2-0'a kadar bursa bizi ezdi geçti bilmem kaç tane pozisyon buldu da diyemez. Hakem+Ufuk maçın içine etti. İyiye giden şeyler var. Kötü olanlar da var. Hakemler her türlü kötü. Konsantrasyon eksikliği de oldu bu maç. Devre arası Biglia-Cenk Tosun alınabilse hala yarışta olurduk.

Üst Alt