STSL 10/11 H:31 | Beşiktaş 2-0 Galatasaray | 30 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:31 | Beşiktaş 2-0 Galatasaray | 30 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:31 | Beşiktaş 2-0 Galatasaray | 30 Nisan | Maç Sonucu

simdi bir serdar ozkan, mehmet batdal, ali turan olsaydi alirdik bu maci :)

kazım iyimi oynadı yapmayın ya..bir tek iyi oynayan oyuncu yoktu ki sahada..2 metre yanındaki adama pas veremeyen ne oynadığını bilmeyen takım ve son noktayı bülent ve tugay hocanın çökmüş görüntüsü hala gözümün önünde..

simdi bir serdar ozkan, mehmet batdal, ali turan olsaydi alirdik bu maci :)

saat 23'de trt türk'de kacirmayin.

h.sas'in programi baslayacak.

bakalim neler anlatacak...

ne de olsa aysal'in ekibinde...aysal'in da büyük bir olasilik ile baskan olacagini düsünürsek, h.sas'in fikirlerini dinlemek lazim.

oysa ne hayallerle başlamıştık lige ya da başlayacaktık keita santos elano msimovic arda baros sağlam bir kaleci 2 defans uçururdu şimdi ne oldu 11'i değiştirsen bile bir işe yaramaz.

Aydın ve Sarpın buldugu sansı bana verselerdi Türkiyenin yeni süper starı dogardı. Hem Ardada kafa dinlerdi biraz :asd:

Sinirden gülüyorum suan, saka gibi birsey bu, yani gercek olamaz. Ruya belkide, annem birazdan kaldırır beni.

servet ve zan gitmedikce, böyle 5 dk icinde 2-0 önde götürdügümüz maci bile vereriz.

ben servet bu takımın yıkımının baş mimarı kardeşim ben bosuna demiyorum. mustafa sarpta simaoya topu bıraktı. ilk yarı sonunda barosa cıkaramadıgı pası simaoya bıraktı adam..

Şu 3 haftada Allah'ınızı seviyorsanız gençleri oynatın ya.

kazım iyimi oynadı yapmayın ya..bir tek iyi oynayan oyuncu yoktu ki sahada..2 metre yanındaki adama pas veremeyen ne oynadığını bilmeyen takım ve son noktayı bülent ve tugay hocanın çökmüş görüntüsü hala gözümün önünde..

aynen. kazim'in iyi oynadigi kanaat'ine nasil variyorlar anlamiyorum. gitmesi gerekenlerin arasinda.

devre arasi (hagi'nin istegi ile) gelen her oyucuyu kafadan gitmesi gerekenlere yaziyorum zaten!

Defans desen,her duran topta kafayı vurdurur,Orta saha desen,geriye gelmez,Forvet desen,ileride yanlız kalır,her maçta sarı kart görür,kaleci desen,istikrarsız,her maç başka bir kaleci,Teknik direktör desen hala Mustafa-Ayhan peşinde..YÖNETİM desen ! Kendi kulübünü mahkemeye verir,takımla ilgilenmez ! eeee...Bu takım yenilmesin de hangi takım yenilsin !! YÖNETİM BİR AN ÖNCE İSTİFA ETMELİ,YENİ YÖNETİM GELMELİ..

Alıntı...

Quaresma'yla top diye oynayacak oyuncunun Katar'da ne isi var derler adama.

Üst Alt