STSL 10/11 H:31 | Beşiktaş 2-0 Galatasaray | 30 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:31 | Beşiktaş 2-0 Galatasaray | 30 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:31 | Beşiktaş 2-0 Galatasaray | 30 Nisan | Maç Sonucu

Abi sigmiyor, mantigima sigmiyor...!!!!

Alt yapi Krali dedigimiz Galatasaray bu süreçte alt yapiyi kullanmayacakta nezaman kullanacak..!!

Size yemin ediyorum koyun beni TD olarak, kimseyi kirmadan göreve su Sekilde Baslarim...

Takim ile Toplanti yaparim : " arkadaslar bu Sezon bizim kaybedecek birseyimiz kalmadi. Galatasaray'in gelecegi için bundan Sonra Gençlere daha çok sans verecegim umarim Herkes anlayis ile karsilar...

Basin Toplantisi ile Medya ve Tataftara seslenirim : " Kalan Haftalarda benden kimse Galibiyet beklemesin çünki Galatasaray'in bundan Sonra kaybedecek hiçbirseyi yoktur.. Galatasaray Avrupa'ya gitmedikten Sonra ha 5.olmus hada 15. Taraftar'dan Sabir ve destek bekliyorum. Ben Kalan Haftalarda Galatasaray'in Gençlerini Kullanacagim umarm bana destek ve yardimci olursunuz...

Alirim Karsima su Gençleri...

Emirhan, Emre Çolak, Anil Dilaver, Cem Sultan, Ahmet Kesim, Semih Oguz, Berkin Arslan...

Ve bunlara söyle Bir Açiklama yaparim..

" Çocuklar, Size hayatinizda belki bulamiyacaginiz Bir Firsat veriyorum.. Galatasaray'i birdaha Tarihinde hiçbir Genç Futbolcu böyle bulamaz.. Bu Durum Sizin için Bir Sans.!! Kimse Galatasaray'dan su durumda basari beklemiyor.. Çünki Kaybedecek birseyimiz kalmadi..!! Çikin hiç Çekinmeden Topunuzu oynayin ve kendinizi kanitlayin, Geleckteki Yönetime, TD ye ve Taraftara kendinizi gösterin... Hata yapmaktan hiç çekinmeyin arkanizdayim sonuna kadar..!!

Çekerim Karsima Arda, Baros, Kewell, Culio, Pino'yu..

" Bu Gençleri Sizin etrafinizda oynatacagim. Onlara Örnek olun.. Onlar Size emanet..!!

Maçlara çikaririm Takimimi ve Aslanlar Gibi yenilirim ama Kaybetmem çünki kaybedecek birseyim yoktur...!!

Bukadar Zormu bunu yapmak...??!!

Eğer Bir Gün Seni Sevmekden Vazgeçersem İşte O Gün ALLAH Canımı Alsın..

İnadına P E Ş İ N D E Y İ Z ♥

Şükür şükür 3 hafta kaldı şu eziyetin bitmesine.. Ne olurdu yani şimdi takımın başında Riji, defansa iki güzel takviye, kadronda romero,ledesma,misimovic,arda,baros,keita olsaydı. Böyle mi olurdu? Bunu başaramayan acizlerin hala klübümüzün başında olmalarından utanç duymayı bırak iğreniyorum!

Bu Pazar saat 14'te Atlanta Silverbacks stadında macım var, herkez davetli. Müthis solak uzun bir sakatlık döneminden sonra geri döndü. Iddia ediyorum Serdar Ozkani, Sarpi Aydını falan topcu diye cebime koyarım :asd:

Yektayı çıkar hepsi gitsin :)

bu takimda kalabilecek oyuncular: aykut (yedek), sabri (yedek), insua, yekta, arda, pino, emre c., anil,

digerleri kesinlikle ve kesinlikle gitmeli.

allah askina kazim kalacak ve sag acik'mi oynayacak seneye ??? kim buna razi olur...

keita gibi bir adamdan sonra kazim'i izleyince göz felc'i geciriyorum.

Q7 kendi kendine yada taraftara oynuyor, Keita rakibe tecavüz edip pozisyon olusturuyordu veya gol atıyordu.

Öyle tabi ama şöyle bir soruda akla gelmiyor değil.Hani bunu herkes dile getiriyordu geçen sene.Keita ''Sami Yen topçusu'' veya ''Efendim hangi büyük maçta ağırlığını koydu?''.Gerçi böyle baktığın zaman Quaresma'da büyük maç kazandırmadı ama daha klas sanki.

Abi sigmiyor, mantigima sigmiyor...!!!!

Alt yapi Krali dedigimiz Galatasaray bu süreçte alt yapiyi kullanmayacakta nezaman kullanacak..!!

Size yemin ediyorum koyun beni TD olarak, kimseyi kirmadan göreve su Sekilde Baslarim...

Takim ile Toplanti yaparim : " arkadaslar bu Sezon bizim kaybedecek birseyimiz kalmadi. Galatasaray'in gelecegi için bundan Sonra Gençlere daha çok sans verecegim umarim Herkes anlayis ile karsilar...

Basin Toplantisi ile Medya ve Tataftara seslenirim : " Kalan Haftalarda benden kimse Galibiyet beklemesin çünki Galatasaray'in bundan Sonra kaybedecek hiçbirseyi yoktur.. Galatasaray Avrupa'ya gitmedikten Sonra ha 5.olmus hada 15. Taraftar'dan Sabir ve destek bekliyorum. Ben Kalan Haftalarda Galatasaray'in Gençlerini Kullanacagim umarm bana destek ve yardimci olursunuz...

Alirim Karsima su Gençleri...

Emirhan, Emre Çolak, Anil Dilaver, Cem Sultan, Ahmet Kesim, Semih Oguz, Berkin Arslan...

Ve bunlara söyle Bir Açiklama yaparim..

" Çocuklar, Size hayatinizda belki bulamiyacaginiz Bir Firsat veriyorum.. Galatasaray'i birdaha Tarihinde hiçbir Genç Futbolcu böyle bulamaz.. Bu Durum Sizin için Bir Sans.!! Kimse Galatasaray'dan su durumda basari beklemiyor.. Çünki Kaybedecek birseyimiz kalmadi..!! Çikin hiç Çekinmeden Topunuzu oynayin ve kendinizi kanitlayin, Geleckteki Yönetime, TD ye ve Taraftara kendinizi gösterin... Hata yapmaktan hiç çekinmeyin arkanizdayim sonuna kadar..!!

Çekerim Karsima Arda, Baros, Kewell, Culio, Pino'yu..

" Bu Gençleri Sizin etrafinizda oynatacagim. Onlara Örnek olun.. Onlar Size emanet..!!

Maçlara çikaririm Takimimi ve Aslanlar Gibi yenilirim ama Kaybetmem çünki kaybedecek birseyim yoktur...!!

Bukadar Zormu bunu yapmak...??!!

:005::005::005::005::005::005::005::005::005:

Bunu idrak edemeyecek kadar yitirmişler Galatasaraylılıklarını!

Yemişin Q7 yi attığı gol ne asist ne keitanın neler yaptığını gördük burda Q7 1 2 hareket yapınca büyük topçumu oluyo iyi topçudur ama sadece PORTEKİZ de

Quaresma her türlü KEita'dan kaliteli ve yeteneklidir. Bunun tartışması olmaz. Keita fildişi milli takımında bile 11'e giremiyor. Tamam yetenekli oyuncu ama Quaresma'nın bir gömlek altıdır Keita. Biz KEita'yı çok sevdik çünkü gözümüze hitap ediyordu. Quaresma da bencil bir oyuncu, çok tutmam kendisini ama daha sonuca etki edebilen bir oyuncu Quaresma.

not: bjk li falan değilim :) quaresma veya keita fan'ı da değilim.

Üst Alt