STSL 10/11 H:31 | Beşiktaş 2-0 Galatasaray | 30 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:31 | Beşiktaş 2-0 Galatasaray | 30 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:31 | Beşiktaş 2-0 Galatasaray | 30 Nisan | Maç Sonucu

sonuca etki

3 gol 2 asist:)

sarp daha iyi sanki sonuca etki etmede:)

İşte koskoca Galatasaray taraftarının bazıları bu halde malesef. Alex konu olunca istatistiğin önemsiz olduğundan bahsederiz (ki ben de bu görüşteyim). Konu Keita olunca birden istatistikler ortaya çıkar ve mustafa sarp ile kıyaslayarak rakip takımın yıldız oyuncusu alay konusu haline getirilir. Keita değil mi her seferinde 2-3 kişiyi çalımlayıp kale önüne kadar gidip topu alakasız yerlere ortalayan, oyuncu olmayan yerlere topu atan... Sizin Galatasaray taraflarlığınıza değil "FUTBOL" taraftarlığınıza yazıklar olsun.

not: Bunu sana özel olarak söylemiyorum. Amacım kırıcı olmak değil, düşüncelerim bunlar sadece.

bu diger takimi tutanlari anlamiyorum hani noluyor gelipde buraya yazinca ortami gerince elinize ne geciyor

hosunuzami gidiyor küfür yemek?

biz burda GS I TArtışıyoruz. bitane bjklı cıkıyor querasmasını kıyaslıyor burda.. zaten sinirim bozuk hala iddia ediyor herif..

Bir BJKli olarak sevmeyebilirsin, ama burada uslubunu bozmadan yorum yapan birine saygılı olmalısın. Mehmet cok iyi bir arkadasımdır, buraya gelip kargasa cıkartma pesinde olan Fenerlilerle karıstırmayın.

İşte koskoca Galatasaray taraftarının bazıları bu halde malesef. Alex konu olunca istatistiğin önemsiz olduğundan bahsederiz (ki ben de bu görüşteyim). Konu Keita olunca birden istatistikler ortaya çıkar ve mustafa sarp ile kıyaslayarak rakip takımın yıldız oyuncusu alay konusu haline getirilir. Sizin Galatasaray taraflarlığınıza değil "FUTBOL" taraftarlığınıza yazıklar olsun.

not: Bunu sana özel olarak söylemiyorum. Amacım kırıcı olmak değil, düşüncelerim bunlar sadece.

10 gol 16 assist bunda ne var? Kesin sende Keita sami yen topçusu diyenlerdendin simdi lagaluga yapiyorsun.:sad007:

Sizin suçunuz degil, Keita'yi yönetim satti :sad007:

Quaresma´nın oyununda ciddi gerileme var.Porto´da döktürüyordu adam.

Bir BJKli olarak sevmeyebilirsin, ama burada uslubunu bozmadan yorum yapan birine saygılı olmalısın. Mehmet cok iyi bir arkadasımdır, buraya gelip kargasa cıkartma pesinde olan Fenerlilerle karıstırmayın.

Senin iyi bir arkadaşın olması, zaten herkes gerginken Quresmasını övmesini gerektirmiyor. Belki niyet kötü değil ama şuanki ruh haliyle bunu ben yapılan bir tahrik olarak algılarım. Ben yeneceğim rakip takımın forumuna girip bak benim oyuncu böyle diyeceğim ve beni normal karşılayacaklar öyle mi? Nasıl bir mantıksa bu.

Senin iyi bir arkadaşın olması, zaten herkes gerginken Quresmasını övmesini gerektirmiyor. Belki niyet kötü değil ama şuanki ruh haliyle bunu ben yapılan bir tahrik olarak algılarım. Ben yeneceğim rakip takımın forumuna girip bak benim oyuncu böyle diyeceğim ve beni normal karşılayacaklar öyle mi? Nasıl bir mantıksa bu.

Konuyu acan kendisi degil.

İki tartışmaları derhal kesin, rahatsız oluyorsanız raporlayın yoksa istisnasız iki tarafta ceza alacak.

la ezik herif sen kime adam ol diyon şu kuşa bişey yapın sövmeme az kaldı..

Niye sovecen ? Hayatinda terbiye almadinmi, adam gibi bir diyaloga giremeyen birimisin ? Neden kendini bukadar geriyorsun hem ? Ilk mesajinda hemen saldiriya gectin, sonrada mol'lara yalvariyorsun birsey yokken. Yazik.

10 gol 16 assist bunda ne var? Kesin sende Keita sami yen topçusu diyenlerdendin simdi lagaluga yapiyorsun.:sad007:

Sizin suçunuz degil, Keita'yi yönetim satti :sad007:

Beni alisamiyen, deplasman topçusu olduğu ilgilendirmez. KEita gibi adam çok var piyasada. Bu adamlar yıldız oyuncu değil, yetenekli oyuncu. Ben de onu izlerken coşuyordum, bağırıyordum çağırıyordum top ayağına gelince heyecanlanıyordum. Ama yok yani , göz boyama sadece başka birşey yok. Quaresma dediğimiz adam bildiğin birinci sınıf yıldız kategorisinde bir futbolcu. Bu benim görüşüm.

Üst Alt