STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:4 | Galatasaray - Gaziantepspor | 13 Eylül | 21.30

1283388037845347.jpg

Bu maçta Cana ve Pino'nun ilk 11'de başlaması gerektiğini düşünüyorum. İki oyuncunun ilk 11 için zamanı geldi de geçiyor. Rijkaard'ın ilk maçta olsa İnsua'ya ilk 11'de şans vereceğini düşünüyorum. Fizik olarak hazır durumda zaten. Misimovic 2. yarı oynar galiba. Hem milli takımdan yorgun gelicek.

En büyük transferimiz inşallah Aydın olur bu sene.

bende aynı dileği musadan yana diliyorum..arkadaş yazmış,ben bilmiyorum..neilin önlibero oynama şansı varmı,yani referans gösterebileceğiniz bi yer..topu oynu sokmada en kötü sarp kadar iyi orası belli..o zamanda balta-gökhan yada balta-turan veya balta-servet ikiliside kullanılabilir göbekte..

valla hala anlamış değilim şu ortasahaya adam almayıp böyle garip kombinasyonlara mecbur bırakılmamızı :(

Güzel maç olacak.Farklı bir galibiyet olsun Misimovic'de yarım saat oynasın yeter.

Misimoviç niye 30 dk oynasın orasını çözemedim?? 90 dk oynasın boşa mı aldık. Artı Milli maçlardna sonra tam 5 gün süre var.

Hepsi dinlenmiş olur. Tek düşündüğüm Milli Maçlardan sakatsız kazasız belasız dönsün oyuncular. Herkes GS ye sallıyor ama ne hikmetse Tüm Oyuncyular A Milli !!

Misimovic hazırlık kapmı geçirdi yanılmıyorsam. Kendi takımın da gelmeden maçlarada çıktı. Tabi alışma uyum süreci filan onlar var. Tahminim Rijkaard 2.yarı oyuna alır.

Misimoviç niye 30 dk oynasın orasını çözemedim?? 90 dk oynasın boşa mı aldık. Artı Milli maçlardna sonra tam 5 gün süre var.

Hepsi dinlenmiş olur. Tek düşündüğüm Milli Maçlardan sakatsız kazasız belasız dönsün oyuncular. Herkes GS ye sallıyor ama ne hikmetse Tüm Oyuncyular A Milli !!

sanki rijkaard ı bilmiyorsunuz adam hemen oyuncuyu takıma katmıyor arkadasın dediğin gibi olablir belki

1283388037845347.jpg

Bu maçta Cana ve Pino'nun ilk 11'de başlaması gerektiğini düşünüyorum. İki oyuncunun ilk 11 için zamanı geldi de geçiyor. Rijkaard'ın ilk maçta olsa İnsua'ya ilk 11'de şans vereceğini düşünüyorum. Fizik olarak hazır durumda zaten. Misimovic 2. yarı oynar galiba. Hem milli takımdan yorgun gelicek.

serkan ın yerinde ali turan oynar

Sabri oynar yav . Ufuk sabri neill servet insua - gerisi hakkında çok fikrim yok :D

cana nın yanına barış olmalı... gerçi alisamiyende elano oynamalı diyorum..

cana nın yanına barış olmalı... gerçi alisamiyende elano oynamalı diyorum..

11 gün var aslında elano hazır olur sanırım.Benim bu maçta en büyük dileğim sarp ın oynamaması. Geçen maç Barış'la Ayhan iyiydi gayet. Cana'yı oynatır mı Misimovic'i oynatır mı Elano'yu oynatır mı . Kadro bu sorularda gizli bence

Rahat aliriz. Hatta farka kosariz bence.

milli maclar sali günü bizim macta pazartesi yorgunluk felan olmaz misimovic de 11 de baslamali hazir zaten adam oynatilmali bence

Rijkaard kimi keserse kessin ama Ayhan'a dokunmasın takımın en iyi oyuncusu ve takımı ayakta tutan tek adam.

Kaybettigimiz puanlarin acisini Antepten cikaracagiz,transfer dönemi bitti artik Ardali,Pinolu,Canali,Baroslu,Misimovicli takimimizi desteklemiz lazim.

--------------ufuk--------

sabri----servet----neil-----insua--

---------cana----ayhan-------

pino---------elano----------arda

------------baros---------

misi hemen 11 oynamaz biraz uyum süreci için bekler rijkaard. 65-70 gibi birazda skora göre oyuna alabilir.

pino ile kewell dan hangisi daha iyi durumdaysa o oynar.

canan nın yanında ya ayhan yada mustafa oynar.

insua nın sorun yaşayacagına inanmıyorum direk 11 de başlayacaktır.

Antep'in orta sahadaki dinamosu Murat ceylan cezalı bu maçta..Orta saha Cana-Elano-Misimoviç olmalı sıkıntı yaşamayız

--------------ufuk--------

sabri----servet----neil-----Serkan--

---------cana----Elano-------

pino---------Misi----------arda

------------baros---------

1283446232961688.jpg

İkinci yarı Misimoviç ve Elano oyuna girer..

Üst Alt