STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:4 | Galatasaray - Gaziantepspor | 13 Eylül | 21.30

Aman Mustafa oynamasin da kim oynarsa oynasin. Orta saha Cana-Ayhan önlerinde Elano veya Arda. Pino ve Misi 2. yari oyunun gidisatine göre girsinler.

-------------ufuk--------------

sabri----neill-----hakan----insua

------------cana---------------

-------elano-----ayhan---------

arda----------------------kewell

------------baros--------------

bu şekilde başlarız heralde. uzun sakatlıktan yeni cıkmıs pino'yu ilk 11 oynatacağını sanmıyorum , misi'de ilerleyen dakikalarda oyuna girer.

kewell'ın durumuna göre maç saatinde onun yerine farklı bir oyuncuyu görebiliriz.

Bu macla beraber yeni bi sinerji yaratıp rakiplerinde birbirleriyle oynadıgını düşünerek cıkısa gecegimizi düşünüyorum İnsallah bi terslik olmaz.

Ufuk---Sabri--Neill-Turan---İnsua---Ayhan--Cana----Misimovic--Arda---Elano--Baros

Bu macla beraber yeni bi sinerji yaratıp rakiplerinde birbirleriyle oynadıgını düşünerek cıkısa gecegimizi düşünüyorum İnsallah bi terslik olmaz.

Ufuk---Sabri--Neill-Turan---İnsua---Ayhan--Cana----Misimovic--Arda---Elano--Baros

Pino Elano yerine kesinlikle daha yararlı olur

Çarsamba gununden ıtıbaren taımla calısmalara baslıyacakmıs yedek oturur gidişata gore girer diye dusunuyorum

Agır bi sakatlıktan cıktı bence riske etmez diye düşünüyorum dogru düzgün idman yemicek bile 4 gün yeterli olmaz elanodan istedigi verimi alamazsa maalesef serdarı alabilir oyuna ama bence oyle yapıcagına serkan bek sabri önünde olabilir

Kazanmamiz gerektiginin bilincinde futbolcular. Sakatlar da iyilesti sayilir. Kazanacagimizi düsünüyorum

Misimovic'in 11'de başlaması gerek Çarşamba geri gelecek yeter ona 4-5 gün :D

Murat Ceylan 2 mac cezali. Bizim macta oynamayacak

Üst Alt