STSL 10/11 H:6 | Beşiktaş 2-1 MP Antalyaspor | 25 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:6 | Beşiktaş 2-1 MP Antalyaspor | 25 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:6 | Beşiktaş 2-1 MP Antalyaspor | 25 Eylül | Maç Sonucu

Oynayan bizdik şansız gol yiyen bizdik kaç pozisyonları var acaba maratonu izlediyseniz istatistikleri görürdünüz şifo mehmetin ne suçu var deniz o golü atamıyorsa ne yapsın yada saçma bir değişiklikmi yaptı bunun vebali var unutmayın iftiradır eğer öyle bir şerefsizlik yapsaydı bilerek puan vermek gibi oyuncuları zaman geçirmezdi yada oyuncusu hata yapmaya çalışırdı...

bırak hocam bunları.zaten oyuncularına aman yenmeyin diyecek hali yok.ya adam değil ya teknik direktör değil 2sinden biri.nasıl ibb,karabük cska sofya bile savunma arkasına adam kaçırmaya çalıştıysa tek yapması gereken takımına bunu oynatmak bjkye karşı.saunmada da ceza yayı çevresine dizilmek yerine ön liberoya baskı budur yani.ama oynattığı oyunu da heralde topçuların kendi kararı değil böyle saçma bir oyun planıyla çıkarsa necati-tita gibi 2 adamı savunma arkasına kaçırmaya çalışmıyorsa takımı problem vardır TD'de.ya adam değil ya TD değil yani.

Bildiğim kadarıyla Hilbert sağ bek, Tabata sağ kanat, Ernst ofansif orta saha olarak oynadı. FR bunu yapsa küfür yerdi, Schuster yapınca ses seda yok. Helal olsun !

Uzun zamandır bu kadar korkak oynayan bir Anadolu takımı gördüm...

BJK biraz şanslı olsa tarihi fark atardı...

kusura bakma ama bu takımlarla olan (malum kişiler td iken) maç istatistikleriniz ve bu takımların size karşı olan kaypak oyun anlayışları insanların kafasında şüphe ve hatta kesin yargı yaratabilir, bunda gocunacak birşey yok, rıza hakkında ne düşünüyosun peki? bana göre özellikle es es size kasmıyor.

Ben bu seneyi konuşuyorum eskişehir maçından sonra bu soruya cevap veririm ve mesala galatasaray gibi aynı şekilde goller olsa 3-1 kazansak neler denirdi fener fark atıyor bu takıma normal ama beşiktaş yenince yatıyor demek size yakışmıyor

bırak hocam bunları.zaten oyuncularına aman yenmeyin diyecek hali yok.ya adam değil ya teknik direktör değil 2sinden biri.nasıl ibb,karabük cska sofya bile savunma arkasına adam kaçırmaya çalıştıysa tek yapması gereken takımına bunu oynatmak bjkye karşı.saunmada da ceza yayı çevresine dizilmek yerine ön liberoya baskı budur yani.ama oynattığı oyunu da heralde topçuların kendi kararı değil böyle saçma bir oyun planıyla çıkarsa necati-tita gibi 2 adamı savunma arkasına kaçırmaya çalışmıyorsa takımı problem vardır TD'de.ya adam değil ya TD değil yani.

Her taktik başta sorun çıkartır ve yavaş yavaş oturur şuan yavaş yavaş oturuyor verilen pozisyonlar azalıyor şifo mehmet futbolcu iken adamlıgıyla herkese örnek olmuş insan t.d lügüne laf etmek için en azından süper ligdeki bir takımda t.d olmak gerekiyor fener maçındaki antalya ile beşiktaş maçındaki antalya arasındaki farkı pek göremedim

Furkan senelerdir puan alamamak nedir yani.

İnşallah dediğimiz gibi değildir ama 90+2 de gol atmak nedir yani.

Bobo boş mu bırakılır.

Zaten ceza sahasında gol oluyorsa o adam boştur ve galatasaray senelerdir saraçoglunda fenerden puan alamıyor o zaman galatasarayda fenere yatıyor anlamına geliyor senin dedigine göre

Zaten ceza sahasında gol oluyorsa o adam boştur ve galatasaray senelerdir saraçoglunda fenerden puan alamıyor o zaman galatasarayda fenere yatıyor anlamına geliyor senin dedigine göre

Tamam Furkan nasıl anlamak istiyorsan öyle anla.

Mehmet Özdilek ve Rıza Çalımbay sizin maçlara hiç asılmıyorlar ben onu söylüyorum.

Sen de Saracoğlu'nu söylüyorsun.

hakemler fenerin altında bide saçmasapan hatalarımız onların galibiyetine neden oluyo sizde 6 senedir bize yatyonuz o zaman samiyende saçma ya bjk kazanmış işte boşver takma

Benim demek istedigim bu degil bir adamı suçlamak bu kadar kolay olmamalı aynı şey tolunay hocayada yapılıyor ben buna hep kızmışımdır

Her taktik başta sorun çıkartır ve yavaş yavaş oturur şuan yavaş yavaş oturuyor verilen pozisyonlar azalıyor şifo mehmet futbolcu iken adamlıgıyla herkese örnek olmuş insan t.d lügüne laf etmek için en azından süper ligdeki bir takımda t.d olmak gerekiyor fener maçındaki antalya ile beşiktaş maçındaki antalya arasındaki farkı pek göremedim

yanlış yerden cevap veriyorsun.bunu denersin ama olmaz o ayrı birşey şifo beşiktaşın savunma anlayışının 2 hafta öncekine göre çok daha iyi olacağını ön görüp ona göre mi taktik yaptı yani? neyse süper ligdeki kalan 17 takımın TD'lerinden biri olmadığım için konuşmam çok doğru değil teknik konularda:eek::rolleyes:

Tamam Furkan nasıl anlamak istiyorsan öyle anla.

Mehmet Özdilek ve Rıza Çalımbay sizin maçlara hiç asılmıyorlar ben onu söylüyorum.

Sen de Saracoğlu'nu söylüyorsun.

Ben örnek verdim sadece ve demek istedigim başka eğer bundan önce(bu sezon) antalya hep asılsa diğer takımlara beşiktaş maçında baskısız oynasa anlardım son dakikada denizin kaçırdıgı pozisyonda hopladı heyecanlada maçı takip etti normalde bunları yapmaması lazım

Neyse Furkan konuşmanın lüzumu yok olmuş bitmiş maç.

3 puanı almışsınız hayırlı olsun.

yanlış yerden cevap veriyorsun.bunu denersin ama olmaz o ayrı birşey şifo beşiktaşın savunma anlayışının 2 hafta öncekine göre çok daha iyi olacağını ön görüp ona göre mi taktik yaptı yani? neyse süper ligdeki kalan 17 takımın TD'lerinden biri olmadığım için konuşmam çok doğru değil teknik konularda:eek::rolleyes:

Öyle birşey demedim sadece önceki haftalara göre taktik oturur daha az pozisyon veriyor her arkaya atılan top tehlikeli oluyordu bir çok kez denediler ama daha az pozisyon oldu neyse arkadaşım bu konuda tartışmak istemiyorum öyle birşey yaptıysada vebali boynuna o kadar insanın hakkına girmiş olacak sonuçta oynayan beşiktaştı kazanan beşiktaş oldu inşallah galatasaray maçıda güzel maç olur iyi oynayan kazansın...

Tolunay'ı G.Saray'lı deyip kendinizi tatmin ediyor musunuz bilemem ama o adam en iyi zamanında Trabzon'da imiş

furkan amacın belli senin iyi giderken galatasarayın desteğini almak istiyorsunuz

size göre şifo mehmet satmaz rıza satmaz ama bülent uygun abdullah avcı satar öylemi

kendinle çelişki yaşıyorsun

Ligde teknik adamların maç sattığına inanmıyorum ama futbolcular zaman zaman fazla bariz (!) hatalar yapabiliyorlar. Deniz 94'te golü atsaydı boş kaleye ne diyecekti teknik adam? "Santrada topu kapın, dönün bir tane de kendi kalenize atın" mı diyecekti? :D

Ax önce maçın özetini izledim beşiktaş baya bir gol kaçırmış ama son saniye Antalyalı oyuncular boş kaleye golü atsa süper olurdu :D

Şimdi bu antalya gelir bize aslan kesilir necatide aynı şekilde demedi demeyin !

furkan amacın belli senin iyi giderken galatasarayın desteğini almak istiyorsunuz

size göre şifo mehmet satmaz rıza satmaz ama bülent uygun abdullah avcı satar öylemi

kendinle çelişki yaşıyorsun

Hayır dikkat et orda dedimki abdullah avcıda galatasaraya yatar diyorlar ama ben bu lafada karşıyım hiç bir takım kimseye yatmaz (fenerin bazı maçları hariç) ve bizim kimsenin destegine ihtiyacımız yok destek olsanızda olmasanızda birşey değişmiyecek eğer öyle düşünüyorsanız silinebiliyorsa silerim üyeligimi

Öncelikle maçı seyretmediğimi belirtmek isterim. Sadece son dakikadaki tartışılan penaltı pozisyonuna değinmek ve poziyonu kendimce yorumlamak istiyorum. Dün akşamki özetlerde seyrettiğimde pek inandırıcı gelmemişti. Bugün ligtv'nin sitesinde pozisyonu alttan üstten her açıdan inceledim ve hala penaltı olmadığını düşünüyorum. Burada 2 noktaya dikkat etmek gerek; şayet bir penaltı varsa ayaklardan mı var yoksa çekmeden mi ya da her ikisi de mi? Necati'nin düşmeye başladığı ana bakarsak henüz İbrahim'in ayaklarıyla Necati'ninkilerinin birbirine teması olmadığını görüyoruz. İ.Üzülmez'in , Necati'nin ayaklarına düşme esnasında bir teması var ama zaten Necati o sırada dengesini çoktan kaybedip düşmeye başlamış. Ayaklardan bir penaltı olmadığını söyleyebiliriz. Peki ya çekme var mı? Bence çekme de yok formadan tutma var. Necati topa yetişemeyeceğini hissedince biraz da yorgunluktan kendini bırakmaya başlıyor. Yani bana göre penaltıyla uzaktan yakından alakası yok.

Üst Alt