STSL 10/11 H:6 | Beşiktaş 2-1 MP Antalyaspor | 25 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:6 | Beşiktaş 2-1 MP Antalyaspor | 25 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:6 | Beşiktaş 2-1 MP Antalyaspor | 25 Eylül | Maç Sonucu

Öncelikle maçı seyretmediğimi belirtmek isterim. Sadece son dakikadaki tartışılan penaltı pozisyonuna değinmek ve poziyonu kendimce yorumlamak istiyorum. Dün akşamki özetlerde seyrettiğimde pek inandırıcı gelmemişti. Bugün ligtv'nin sitesinde pozisyonu alttan üstten her açıdan inceledim ve hala penaltı olmadığını düşünüyorum. Burada 2 noktaya dikkat etmek gerek; şayet bir penaltı varsa ayaklardan mı var yoksa çekmeden mi ya da her ikisi de mi? Necati'nin düşmeye başladığı ana bakarsak henüz İbrahim'in ayaklarıyla Necati'ninkilerinin birbirine teması olmadığını görüyoruz. İ.Üzülmez'in , Necati'nin ayaklarına düşme esnasında bir teması var ama zaten Necati o sırada dengesini çoktan kaybedip düşmeye başlamış. Ayaklardan bir penaltı olmadığını söyleyebiliriz. Peki ya çekme var mı? Bence çekme de yok formadan tutma var. Necati topa yetişemeyeceğini hissedince biraz da yorgunluktan kendini bırakmaya başlıyor. Yani bana göre penaltıyla uzaktan yakından alakası yok.

yerde tekme serbest diyosun yani:eek: düşene bi tekme de üzülmezden geldi sorun yok ilginç tabi..

yerde tekme serbest diyosun yani:eek: düşene bi tekme de üzülmezden geldi sorun yok ilginç tabi..

Bende hem maç içinde hemde maratonda izledim pozisyonu ikiside birbirini tutuyorlar necati deli ibonun sol ayagını kendi ayagının arasına alıyor faul göstermek amaçlı ve düşüyor üzülmezde topa odaklandıgı için ayagı yerdeymiş gibi yere basıp gitmek istiyor ama farkında olmadan necatinin ayagına basıyor

Forzadaki aptallar okuyorsanız eğer,dün kimi yendiniz bir söyleyin =)

Forzadaki aptallar okuyorsanız eğer,dün kimi yendiniz bir söyleyin =)

Okuyorum ben ama aptal kim ona ayri bakmak lazim. Benim yazdigim yaziyi burda arkadasin birisi konu olarak acmisti. Peki Antalya yatti diyelim, o zaman IBB amuda kalkti. Sen once buna bir cevap yaz.

Bazı takımların bazı takımlara şansı tutmaz. Bu biraz da psikolojik bir durum. Bugün bir benzerini biz yaşadık.

İnönü'de Beşiktaşı darmadağın eden İBB haftalardır sürekli eleştiriler alan Galatasarayımız karşısında hiç bir varlık gösteremedi.

Düşününüz ki, Abdullah Avcı'nın başında olduğu İBB FB'yi de BJK'yi de resmen dağıtıyor. Ama iş bize gelince orta da yoklar. Ne yani İBB bize yatmış mı oluyor ?

Bu söylemin kanımca iner tutar yanı yok. Bir arkadaşımız çeşitli istatiskleri yazmıştı. Güzel bir yazıydı. Bence olaya o minvalde bakmak lazım.

Başta da söylediğim gibi, bu biraz psikolojik. Şimdi İBB'li futbolcuların ve Antalya'lı futbolcuların psikolojisini düşünün, Bir tarafta lige çıktığından beri bize karşı galibiyeti olmayan bir takım, diğer tarafta 15 maçtır Beşiktaşı yenemeyen bir takım.

Maça zaten psikolojik olarak her iki takımda mağlup başlıyor. Biz ne yapsak ne etsek olmayacak bu iş psikolojisi hakim. Kaldı ki Antalyaspor bence beraberliği yakaladığında dahi maçı alabileceğine inanmıyordu. O psikoloji üzerlerindeydi.

Ayrıca ben Başiktaşın maçlarını izlemeye çalışıyorum. Özellikle querasma cidden fark yaratan bir oyuncu. Keyif veriyor bana bir futbol sever olarak ve ülkemiz de oynuyor olmasını da artıdır diye değerlendiriyorum. Böyle oyuncular bizim ligimize gelmeli. Hangi takım olursa olsun gelsinler izleyelim. Tabiki ilk tercihim bize gelmeleridir işin o tarafı ayrı :)

Ben Beşiktaş'ta Ernst'i çok beğeniyorum. Adam cidden çok iyi oyuncu. Bugün bizim takımın düzelme sinyallerini gördükten sonra. Elbette eksikler ve sıkıntılar var bu ayrı nokta.

Şampiyonluk yarışında Beşiktaş'la çekişeceğimizi düşünüyorum. Trabzon'da düşüş başladı. Bursa'nın da önümüzdeki üç haftası bence onlar için çok büyük sıkıntılar yaratacak.

Fenerbahçe'nin ise bu yarışta var olacağına inanmıyorum.

Okuyorum ben ama aptal kim ona ayri bakmak lazim. Benim yazdigim yaziyi burda arkadasin birisi konu olarak acmisti. Peki Antalya yatti diyelim, o zaman IBB amuda kalkti. Sen once buna bir cevap yaz.

vay arkadas Galatasaray forumunda Galatasaray'lilara racon kesiliyor.. cok iyiymis..

Ben racon kesmedim onceki mesajlarima da bakabilirsin. Evet ben Besiktasliyim ve burda kac gundur kimse kimseye yatmiyor diye yaziyorum ama cikmis Antalya'nin yattigini ima ederek aptal diyor. Ben uzerime alindim tabiki. Ben de diyorum ki IBB yatiyor diyene aptal diyor ama kendi Antalya yatti diyor vs.

Ben racon kesmedim onceki mesajlarima da bakabilirsin. Evet ben Besiktasliyim ve burda kac gundur kimse kimseye yatmiyor diye yaziyorum ama cikmis Antalya'nin yattigini ima ederek aptal diyor. Ben uzerime alindim tabiki. Ben de diyorum ki IBB yatiyor diyene aptal diyor ama kendi Antalya yatti diyor vs.

tamam olabilir ama uslubun cok sert olunca hosuma gitmedi..

Bize yatan 1 tane size yatan kaç tane Eskişehir-Antalya .....

Bize yatan 1 tane size yatan kaç tane Eskişehir-Antalya .....

2 tane diyelim sana göre peki sana ve böyle düşünenlere şunu soruyorum şotada şifoda eski takımlarına karşı maça çıktılar bu hafta şifo kazanmak için çıkacagız dedi yeme bizi vb laflar kullanıldı şota attıgımız gole sevinemem deyince adam gibi adam söylendi şifo attıkları golde hopladı son dakikalarda zıpladı timsah gözyaşı denildi şota ofsayt gerekçesiyle iptal edilen golde tek sevinmeyen kişiyidi bu konuşulmadı yapmayın etmeyin bi beşiktaşa karşı oynayan ibbye bakın birde galatasaraya karşı oynayan ibbye bu mantıkla ibbde size karşı yattı mantıgı çıkar böyle yorumlar yapmayın...

2 tane diyelim sana göre peki sana ve böyle düşünenlere şunu soruyorum şotada şifoda eski takımlarına karşı maça çıktılar bu hafta şifo kazanmak için çıkacagız dedi yeme bizi vb laflar kullanıldı şota attıgımız gole sevinemem deyince adam gibi adam söylendi şifo attıkları golde hopladı son dakikalarda zıpladı timsah gözyaşı denildi şota ofsayt gerekçesiyle iptal edilen golde tek sevinmeyen kişiyidi bu konuşulmadı yapmayın etmeyin bi beşiktaşa karşı oynayan ibbye bakın birde galatasaraya karşı oynayan ibbye bu mantıkla ibbde size karşı yattı mantıgı çıkar böyle yorumlar yapmayın...

Abdullah Avcı'nın geçen sene bize son saniye golünde şampiyon olmuş gibi gösterdiği sevinç gösterisini size hatırlatırım.

Abdullah Avcı'nın geçen sene bize son saniye golünde şampiyon olmuş gibi gösterdiği sevinç gösterisini size hatırlatırım.

Bu ligde kimse kimseye yatmıyor arkadaşım artık bu muhabbetleri geçelim rakip kötü oldugu için değil takım iyi mücadele ettigi için yendi fikri yerleşmesi lazım...

Üst Alt