STSL 11/12 H:10 | Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Kasım - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:10 | Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Kasım

Cevap: STSL 11/12 H:10 | Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Kasım

Ahahahahah

Güntekin MTK maçından bahsediyor Rıdvan "Aman hatırlatma bana MTK yı ":asd:

Alt okuma 1: Efendim biz Sivas maçında şike mike yapmış olsaydık Sivas'tan pike yermiydik. Adamlar çatır çutur bizi yendiler. Çök iddianame çök kahrolmayasıca çök.

Alt okuma 2: Hakemler Fenerbahçe'yi kolluyor olsa, Enramo'nun pozisyonun da bizim ofsayt'tan gol yememize izin verirler miydi ? ''Hakemler Fenerbahçe'yi kolluyor diyenler gözünüz kör olmaya emi!''

Şike şike oynayıp, şike şike mesaj verip, üstüne üstlük şike şike gözümüze sokuyorlar ya. Pes hakikaten.

Bizde topyekün moronuz, idiotuz, mongoluz. Heyooo...

Rıdvan: Fener 23 ile 4'ü arası 4 maç oynadı yorgundu.

Güntekin: Sivas da 23'ü ile 4'ü arası 4 maç oynadı.

Rıdvan: hönk!

Sivasla FB birdeğil 6-2 Kayseriye yenildiler falan dedi ama hiç ama hiç inandırıcı değil Rıdvan .Çok fanatik bir yorumcu .NTV nin bu adamı şutlaması lazım.

Ahahahahah

Güntekin MTK maçından bahsediyor Rıdvan "Aman hatırlatma bana MTK yı ":asd:

:asd::asd::asd::asd::asd:

30+Eyl%C3%BCl+1999-R%C4%B1dvan+Dilmen+istifa+etti.jpg

:happynew:

Bundan sonra izledigim maclarin analizini yapacagim. Ileride teknik direktorluk kursuna gitmeyi hedefliyorum o yuzden futbol bilgimi daha iyi hale getirmem sart. Katilan olurmu bilemem ama benim Sivasspor - Fb analizi:

- Sivasspor topu savunmadan cikarirken cok sogukkanliydi. Fb bastiginda bile Sivasli oyuncular cok sakince topu cikardilar paslasarak.

- Takim halinde savunma, takim halinde hucum yaptilar.

- Bos alan birakmadilar, alani daraltilar. Sahaya cok iyi dagildi Sivasspor.

- Hucumda kanatlari (ozellikle Grosicky'nin oynadigi kanadi) ve savunmanin arkasina atilan toplari iyi kullandi Sivasspor.

- Fb hucuma cikarken kaybettigi toplarda Sivas cok hizli bir sekilde hucuma cikti, zaman zaman tehlikeli anlar yasattilar Fb'ye.

- Savunmayi hucumda baslatti Sivas cok iyi basarak pres yaparak. Hucum oyunculari biraz ilerleyince orta alan ve savunma oyunculari da ilerledi. Bunu cok iyi uyguladi Sivas. Durum boyle olunca Fb haliyle cok zorlandi, hucuma cikmakta zorlandilar. 91.dk haric pozisyona dahi giremediler.

- Sivasspor son paslarini daha olumlu kullansaydi bu macta farka giderdi.

- Fb cok kotuydu, sahaya iyi dagilmadilar. Maci yonlendiren Alex'i baya aradilar fakat asil sorun Sivassporun bu kadar iyi oynamasiydi. Stoch biraz hareketlenince Fb'de hareketlenir gibi oldu ama nafile.

Hakeme gelince, Sivasin penaltisini yedi fakat bunu ofsayt olan golu vererek telafi etti. Bunun disinda kritik hatalar yapmadi. Durum boyle olunca 27 mactir yenilmeyen Fb yenildi. Ilk defa fb macinda bir hakem gayet iyiydi ve o macta da fb kaybetti. Ne tesaduf (!) ...

fb liler ikidebir 6 kasim diyorda 11 mayistaki besi bir yerdeyi unuttular galiba hahahahahhaaa

la şu grosicki için ne diyosunuz? Sivas küme düşcek .başkanları başında değil ..yüksek ücret istemezler alabilirz. Ne bilyim hiç yoktan iyidir.
bencede alinsin ama dİrek 11 olarak degİl. Alternatİf olarak dÜŞÜnÜlmelİ. Rİeraya bakariz hİc iŞik vermİyor ozaman İlk 11 e gİrer. Gercİ ben sol aciga olcani dÜŞÜnmÜŞtÜm:) gercİ bu adam her n2 kanattada oynuyor:)

Alt okuma 1: Efendim biz Sivas maçında şike mike yapmış olsaydık Sivas'tan pike yermiydik. Adamlar çatır çutur bizi yendiler. Çök iddianame çök kahrolmayasıca çök.

Alt okuma 2: Hakemler Fenerbahçe'yi kolluyor olsa, Enramo'nun pozisyonun da bizim ofsayt'tan gol yememize izin verirler miydi ? ''Hakemler Fenerbahçe'yi kolluyor diyenler gözünüz kör olmaya emi!''

Şike şike oynayıp, şike şike mesaj verip, üstüne üstlük şike şike gözümüze sokuyorlar ya. Pes hakikaten.

Bizde topyekün moronuz, idiotuz, mongoluz. Heyooo...

Bitti...

Nokta

.

Rıdvan isim vermeden Ahmet Çakar'a giydiriyor

Milleti keriz yerine koyuyorlar... Bunların galibiyetleri de mağlubiyetleri gibi...

Başka bir takım olsa şüphelenmem, fakat yıllardır kendine yatan uydu takımına iddianame öncesi yenilen takımdan şüphe ederim.

Rıdvan Dilmen: Birileri çıktı, '3 takım düşecek, 17 Kasım'da iddianame açıklanacak' dedi. İnsanlar duyduklarını değil, duygularını söylüyor

Üst Alt