STSL 11/12 H:10 | Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Kasım - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:10 | Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Kasım

Cevap: STSL 11/12 H:10 | Sivasspor 2-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Kasım

ulan bunlar harbi mal.okadar adam icerde hala sucsuz madur edebiyati yapilyior.yuh artik

Rıdvan Dilmen: Birileri çıktı, '3 takım düşecek, 17 Kasım'da iddianame açıklanacak' dedi. İnsanlar duyduklarını değil, duygularını söylüyor
doğrusu ben futbol adına duygu denilen şeyi kaybettim.o iddianame çıktığında ! bu köpekler küme düştüğünde ,azize tamamen yok olduğunda ,bu godoşların renk bile değiştirip GS lı olanlarını göreceksiniz.

idaanameinin kabulünden sonra bank asya yolculari büyük baskan diyecekmi acaba

Ridvanin dedigine bakilirsa bu sivas niye boyle kopek gibi oynadi anlasildi... bakin sike felan yok demeye getirmeye çalisiyorlar...

Hala Aziz yıldırıma sevgi sözleri söylüyorlar..Tamam kulübü savunun ama Azizeyi yerden yere neden vurmuyorlar.Kulübü bu işlere nasıl soktu diyen bir Allahın kulu yok.

Sivas isteyince nasıl kazanıyormuş..Yanlız ilk golde ofsayttı, ezikler öyle kötü oynadıki o pozisyonu dilede getiremiyorlar.

hadi taraftar salak.peki divan kuruludami azizeye karsi kimse cikmaz yaw.bizde olsa divan kurulu topa tutardi valla

Rıdvan çok ağladı sporu futbolu kirletmeyin diyor :)

Off senaryo ya bakın yahu. :D Ne senaryo yapıyorlar arkadaş. Türk futbolu tam bir komedi olmuş.

"Bakın Sivas maçında aslında biz şike yapmamıştık şampiyon olurken, işte bizi yendiler görün."

Halen bunları yiyen varsa Lig tv ye para verip izlemeye devam etsin.

Cevap: STSL 11/12 H:10 | Sivasspor - Fenerbahçe | 4 Kasım | 20.00

fennevin puan kaybedeceği maç ...

dostlar alışverişte görsün hesabı .

maçtan 3 gün önce yazmıştım ve haklı çıktım ... nedeni ise bu adamlar iyi senaryo yazıyorlar(dı) ama bu sene unuttukları birşey var hem çok tekrara düşüyorlar hemde akla ilk gelen senaryoyu yazıyorlar ... febe sivaS kalesine 1 kere gitmedi alex filan eksik olayı değildi hepimiz biliyoruz ...

şimdi sivas 2 attı ne oldu güya bakın sivas yakaladı mı affetmedi oluyor ... yani gönüllerdeki hüküm ef 5 geçen sene hakkı ile kazandı

Rıdvan amatör kümeyi,ilk bindiği uçağı, Rıza'yı,İnsan olmayı ve şikeyi bir birine nasıl bağladı hala şoktayım.

macten onca yazdim fener yenilecek diye ve kimse sasirmasin buguna kadar yazdiklari senaryo adim adim uyuguluyorlar bosuna bu macten oncaya kadar puan farkini 4 getirmediler ama herkes herseyin farkinda

Fener yense adı yine şike olacaktı,yenildi yine şike oldu.Ulan bu nasıl bir imajdır.?Harbiden çok kötü ama hak ediyorlar.Beter olsunlar.

Bu oğuz tongsirmidir nedir?Ne salak adam

Üst Alt