STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş - Galatasaray | 20 Kasım | 19.00

yani di mi?ama engin solda oynamalı sağda kazım mücadelesiyle iş yapabilir. milli maçtada kazımı bi izlemek lazım derbiye hazır olur.mertanda kadroda olmalı.eboue -kazım ,eboue-mertan iyi olur.

Kazim, FB formasiyla kirmizi kart gördügü mac disinda Inönü'de hep cok iyi is yapmistir, bu macta da cok verimli oynayacaktir bence. Engin ve Ayhan sol tarafta dönüsümlü oynarlarsa ordan cok iyi akariz. Her sey orta sahada bitiyor, Selcuk bu macta daha cok insiyatif alip galibiyeti getirecek asistleri yapmali.

Maci önde götürürsek Mertan da oyuna dahil olur ama bu macta ondan bir seyler beklemek yanlis olur. :)

Beşiktaş baskı yiyince mallaşan bir takım.Kayseri maçında 90 dakika boyunca Kayseri'nin yaptığı pasları görseniz Barcelona sanarsınız.Sadece 15 dakika varlık gösterebildiler o maçta

Quaresma desen 15 pozisyonun 13'ünü harcıyor.2'sinde pas veriyor.Bencilleşmezse asist yapar.Bu sezon felaket onun için.Daha golü yok sanırım.Bizim derbide hırs yapacaktır.

Simao kötü başladı şuan iyi gidiyor.Simao'yu ve Veli Kavlak'ı kitlersek Beşiktaş pozisyon bulamaz.Zaten topların %10'u Simao'ya ulaşıyor genelde Q7 üzerinden.Tabi Quaresma'nın aşırı motivasyonla çıkmadığını varsayıyorum.

Orta sahada Melo-Selçuk Ernst-Aurelio'ya(Bu herif neden oynar şaşıyorum) üstünlük kuracaktır.Necip oynarsa işler değişebilir.

Ekstradan Almeida'ya hava toplarında dikkat etmemiz gerekli.Bire birde genelde saçma salak işler yapıyor.

Hilbert'in defansı da ofansı da iyi değil.Ama şu var adam hızlı ve genelde ofansa yönelik oynuyor.Karşısında da Balta ve Riera olacağını var sayarsak Simao ile tehlikeli olabilirler.

İsmail'in kanadında Eboue reise güveniyorum

Kesinlikle kesin şu sonuç olur diyemiyorum.Malum Antep ve Mersin maçlarında çok emin konuştuk ama ummadığımız skorlar çıktı.Ama yine de maçtan puan alabiliriz.

Beşiktaş'ın taktiği değişmezse ilk 20 dakika tribünü arkasına alarak baskı yapar.Golü atarsak ikinci yarının başına kadar geri çekiliyoruz.(Gol yemezsek ilk yarı).2.yarıda aynı taktik.Quaresma, Almeida olursa daha rahat oynuyor ikisi birbirini çok iyi tanıdığı için çok orta açma girişimi deneyecektir.Duran toplarda Fernandes oynamadığı için etkinliğimiz azaldı.Çirkeflik olmadan hakeden kazansın.Objektif bakarsam Beşiktaş'ı bir adım önde görüyorum, sebepleri:

Galatasaray'a göre daha oturmuş takım

Kendi evinde oynuyor.

Derbilerde daha farklı oynuyor.

Beşiktaş nasıl oturmuş takım. Oyun disiplini yok birkere. Baştan fail :asd:

Beşiktaş nasıl oturmuş takım. Oyun disiplini yok birkere. Baştan fail :asd:

Hemşerim, biz oturmuş takımız demiyorum Galatasaray'a göre daha oturmuş takımız.Bizim takımda geçen seneye göre ilk 11 oynayan 2 yeni oyuncu var(Egemen,Veli)Galatasaray'da ise (Muslera,Eboue,Ujfa,Semih(Oynarsa),Melo,Selçuk,Engin,Elmander).

Beşiktaş bizim Keitali kadro gibi önde ve arkada kopukluk var ,

Bende şu halimizle beşiktaştan daha oturmuş takım oldugumuzu düşünüyorum.

İlginç bir maç olacak. Beşiktaş hem atan hem yiyen takım kimliğinde, Galatasaray ise her ne kadar gol sayısı rakibi ile eşit olsa da onlara göre daha zor pozisyona giren ama özellikle kendi yarı sahasında çok daha disiplinli bir takım.

Ama bence bu maçın kaderini gene biz belirleriz, olumlu veya olumsuz.

son an, son saniye ve son gol Hasan kabze

kabze-kapak.jpg

2-0 kazanırız.Kadro yapımız derbilere özellikle deplasmanda oynayacağımız derbilerde çok işimize yarayacak derbileri genellikle ayağa daha iyi pas yapan topu ayağında daha çok tutan takım kazanır bizim takımında en büyük özelliği pas trafiği.

1-0 olsun,bizim olsun.İnönü'de ki fobimizi gol yemeden kırarız inşAllah.

1-2 yıl daha kazanamazsak İnönü de Şükrü Saraçoğlu fobisi gibi olacak orası da 5 yıldır kazanamıyoruz orada da kısacası son yıllarda deplasman derbilerinde reziliz

Bizi yenemezler. Bu sezon Besiktas ve Fener'in bize karsı yıllardır oynadıgı anti futbol düzenine sahibiz. Nedir bu; önce durdur sonra vur. Yinede kopuk kopuk da olsa en iyi futbolu oynayan takım biziz. Zaten kendi sahalarında biraz da son macın etkisiyle gaza gelip bastırırlar. Arka tarafları deli desik olucak. Egemen maglumunuz bir ceza sahası kabadayısı. Oradan cıktıktan sonra bize tek kalacak Cenk ve direkler.

*Umarım Riera oynamaz.

Ayrıca derbilerde savunma yönü güçlü olan takım her zaman avantajlıdır yani derbilerde hücum değil savunma ön plana çıkar bu yüzden kendimizi 1 adım önde görüyorum takım savunmasını iyi yapıyoruz bu sene. 0-1 yada 1-2 alırız

bjk'nin bizden daha iyi kadrosu var. ama oyun disiplinleri zayıf. Bizden çok daha fazla pozisyona gireceklerdir. Bizim takım bu kadroyla zor pozisyona girer. Arada bi tane atar üstüne yatarsak kazanırız. Eğer ilk golü erken yersek fark yeriz. Çabuk demoralize olan bir takımız. sağolsun bunda terim'in payı büyük. Geriye düştük mü oyun içinde helva gibi dağılıyoruz. yaratıcı,yıldız oyuncumuz yok. Her şekilde maçın favorisi bjk.

Üst Alt