STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:11 | Beşiktaş - Galatasaray | 20 Kasım | 19.00

geliyoruz besiktas

terminator_2_judgement_day_arnold.jpg

Rakip Tribün 50 TL

bizim tribünün biletleri hemen tükenir ama bukadarda pahali yapilmaz be kardesim. alt tarafi kale arkasi zaten. bizim TTArena'da bile 40 TL kale arkasi :D

tam tersi. Sercan derbi falan oynayamaz. daha topla ne yapacağını bilmiyor. bal yapamayan arı şu anda Sercan... buyumesi ogrenmesi lazım.

cok cok cok eksik.

üstad sol çizgide oynaması gerektiğini düşünüyorum.ofansif oynamayız heralde.arkaya uzun toplar atabiliriz.basic bi düşünce ama tehlikeli olur kanısındayım.fizik olarak mantalite olarak zayıf evet.Ama takıma rieradan daha yararlı olabilir.

son senelerde derbi maçları hakkında ne yorum yapsam boş cıkıyor genelde bu maç için birşey demiycem O yüzden Sadece baros oynamalı diyorum

bjk maçında mumkun olduğu kadar sağlam orta sahayla çıkmamız lazım. besiktas'ın rahatca saldırmasına musade edersek quaresma simao vs. mutlaka gol atarlar. alan daraltmak lazım bol bol. ofansif oynamayız ama defansif oynarsakta yeniliriz. Sercan'ın oynamasını isterdim, normal şartlar altında fakat şu an eksik oynatır takımı. tehlikeli olacağı en fazla topla buluşup rakibi oyalar başka birşey yapmaz. kanatlarında sağlam olması lazım, Colin mutlaka oynar, Engin'de oynar Sercan'a zaten yer kalmıyor. fakat ikinci yarı 2 takımda yorulduktan sonra girebilir, ancak o şekilde etkili olabilir belki Sercan..

Bu maçta bu kadro ile çıkmalıyız bence;

Muslera

Eboue - Semih - Ujfalusi - Hakan

Melo

Kazım - Selçuk - Engin - Ayhan

Elmander

Böyle bir kadro iyi olur diye düşünüyorum ama Riera oynar yine bence.

Bence önce oyunu tutalım bol pas yapalım oyunu geride kabul edelim.Simao , Quaresma , Almeida zaten geri dönen oyuncular değil açık buluruz.Kontra atakla çok rahat gol buluruz diye tahmin ediyorum.

Muslera

Eboue-Ujfalusi-Semih-Hakan

Melo-Ayhan-Selcuk

Kazim-Elmander-Engin

En saglam kadro olur. Özellikle Engin'in maci olur bu.

Engin bu macta cok onemli.Ayrıca beşiktaşın bekleri acık veriyo ama bizim kanatta hızlı adamımız yok belki sercan?

Üst Alt