STSL 11/12 H:2 | Galatasaray 3–1 Samsunspor | Maç Sonucu - Sayfa 174 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:2 | Galatasaray 3–1 Samsunspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:2 | Galatasaray 3–1 Samsunspor | 18 Eylül | Maç Sonucu

Bu maç da göstermiştir ki Mustafa Sarpın hakkını verememişiz!! kendisine iyi bir Galatasaraylı diyenlere golden sonra SUS işareti yaparak ne kadar! iyi bir Galatasaraylı olduğunu göstermiştir.Bırak formayı vermeyi kapıdan bile içeri almamamız lazımdır bu tür oyuncuları.Umarım iyi bir ders almışızdır .

Sadece Kazım'da bir rahatlık seziyorum.. Sanki Fatih Terim geldi tamam benim yerim garanti sanıyor herhalde. Yedek kulubesine bakıyor nasıl olsa alternatifim yok diye düşünüyor olsa gerek.. Ama alternatif yaratmak çok kolay... İcabında Riera bile sağ tarafta oynar.. Engin sola geçer, yada Sercan sol oynar. İyi bir Eboue Kazımın bölgesinde oynar.

Sadece Kazım'da bir rahatlık seziyorum.. Sanki Fatih Terim geldi tamam benim yerim garanti sanıyor herhalde. Yedek kulubesine bakıyor nasıl olsa alternatifim yok diye düşünüyor olsa gerek.. Ama alternatif yaratmak çok kolay... İcabında Riera bile sağ tarafta oynar.. Engin sola geçer, yada Sercan sol oynar. İyi bir Eboue Kazımın bölgesinde oynar.

Kazım Kazım işte çok şey beklememek gerek böyle düşündüğünü düşünmüyorum ama kendine has problemleri olduğu açık.

[video]https://www.tumspor.com/haber/20110918/Atletico-4-atti-2-asist-Ardadan.php[/video]

Renkdaslar,Bundan sonra mac zamanları forum dolu olacak heralde,Malesef öyle görünüyor ve bu cok can sıkıcı birsey:(

Hadi size kolay gelsin,Gidiyimde kahvaltımı yapıyım:)

bu maci atlattik ama, oynanan futbol hic umut vermedi! yine kisisel beceriler ile, daha dogrusu elmander'in kisisel becerileri ile aldik maci! o sut'u ve penalti yaptiran kurnazligi olmasa, bu maci kaybedebilirdik de!

ilk 20 dakika baski kuruyoruz (dikkat edin: r.madrid maci, ibb maci, samsun maci), sonrasinda takim cöküyor ve kaos/panik futbol oynamaya basliyor. sistemi ayakta tutacak bir adam lazim orta sahaya. cift yönlü, ama biraz daha ofansif bir adam lazim orta sahaya. ft eboue'yi koyduguna göre forvet arkasina, oraya emana iyi giderdi. neden almadiniz demezler mi adama simdi?!

herneyse, bence emre colak monte edilmeli orta sahaya, eboue sag acik, sabri anca sag bek olur!

Bu maç da göstermiştir ki Mustafa Sarpın hakkını verememişiz!! kendisine iyi bir Galatasaraylı diyenlere golden sonra SUS işareti yaparak ne kadar! iyi bir Galatasaraylı olduğunu göstermiştir.Bırak formayı vermeyi kapıdan bile içeri almamamız lazımdır bu tür oyuncuları.Umarım iyi bir ders almışızdır .

Akşam ben bunları dediğimde Barış Güler ve Ergün Duran adlı üyeler beni proveke etmekle suçladılar.Sarp az bile yapmış,yok haklıymış vs vs

takımın galibiyeti sizi yanıltmasın içler acısı tesadüfen kazandığımız bir galibiyet, ben bu Galatasaray camiasını da yönetimini de hocalarınbda anlayamıyorum artık, arkadaş hücum adamı alsalar defansif anlamda takımı zayıf bırakıyorlar,defans adamı alsalar ofansif anlamda zayıf bırakıyorlar, takımda tarftarı heyecanlandırcak tek bir adam göremiyorum.

riera ya gelince de onun yaptıklarını olcan fazlasıyla yapardı sıradan bir oyuncu olmamış olmamış olmamış!!

bir de bu Gökhan Zanı oynatan zihniyete hocaya ben hoca demem Fatih Terim i sevmiyorum hocalığınıda beğenmiyorum büyük hoca flanda değil, büyük hoca mircea lucesudur her gittiği takımda elit başarıları ve takım oyunu vardır.

Gökhan Zan ı oynatana kadar Semih i oynatsan ne kaybedersin Gökhan dan ne kadar kötü oynayabilir ki anlamak mümkün değil!

takımın galibiyeti sizi yanıltmasın içler acısı tesadüfen kazandığımız bir galibiyet, ben bu Galatasaray camiasını da yönetimini de hocalarınbıda anlayamıyorum artık, arkadaş hücum adamı alsalar defansif anlamda takımı zayıf bırakıyorlar,defans adamı alsalar ofansif anlamda zayıf bırakıyorlar, takımda tarftarı heyecanlandırcak tek bir adam göremiyorum.

riera ya gelince de onun yaptıklarını olcan fazlasıyla yapardı sıradan bir oyuncu olmamış olmamış olmamış!!

Cesur bence bir kaç maç bekle Riera bence çok iyi bir futbolcu, daha ilk maçı ve bence iyiydi.

takımın galibiyeti sizi yanıltmasın içler acısı tesadüfen kazandığımız bir galibiyet, ben bu Galatasaray camiasını da yönetimini de hocalarınbıda anlayamıyorum artık, arkadaş hücum adamı alsalar defansif anlamda takımı zayıf bırakıyorlar,defans adamı alsalar ofansif anlamda zayıf bırakıyorlar, takımda tarftarı heyecanlandırcak tek bir adam göremiyorum.

buraya kadar katiliyorum.

riera konusunda beklemek lazim. ft'nin dedigine göre 10-15 gündür antrenman yapamamis düzgün. sadece 5-6 antrenman yapmis. zamana ihtiyaci var.

Cesur bence bir kaç maç bekle Riera bence çok iyi bir futbolcu, daha ilk maçı ve bence iyiydi.

soner abi dün yaptığmız etkinliğe sizinle beraber katılamadım kız arkadaşlarımız ve kuzenlerimizle maçta bulunduk mesajınızıda yoğun geçen bir haftadan sonra ancak bu sabah görebildim davetiniz için teşeküürü borç bilip en kısa zamanda beraber bir maça gitme ümidimi tekrarlıyorum.

fakat ben Arda dan sonra Riera nın o bölge için zayıf kaldığını düşünüyorum açıkcası ben Riera dan ofansif aldığımız bir orta saha olduğu için anlamsız yere çok şey bekliyorum çünkü takımı ileriye taşıyacak tek adam yok başka maalesef durum budur.

soner abi dün yaptığmız etkinliğe sizinle beraber katılamadım kız arkadaşlarımız ve kuzenlerimizle maçta bulunduk mesajınızıda yoğun geçen bir haftadan sonra anvak bu sabah görebildim davetiniz için teşeküürü borç bilip en kısa zamanda beraber bir maça gitme ümidimi tekrarlıyorum.

fakat ben Arda dan sonra Riera nın o bölge için zayıf kaldığını düşünüyorum açıkcası ben Riera dan ofansif aldığımız bir oryta saha olduğu için anlmaısz yere çok şey bekliyorum çünkü takımı ileriye taşıyacak tek adam yok başka maalesef durum budur.

Canın sağolsun kardeşim, ne zaman istersen.Dün çıplak gözle izledim.Riera yı 3-4 maç sonra gör, ben zaten dün 4 tane adam beğendim.

1-Melo

2-Riera

3-Sercan

4-Elmander

macin özetine baktim simdi. baros'u hakem yakmis! adamin 2 tane penaltisini vermemis! onlar verilse, baros atsa, baros kral olurdu :eek:

Üst Alt