STSL 11/12 H:2 | Galatasaray 3–1 Samsunspor | Maç Sonucu - Sayfa 175 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:2 | Galatasaray 3–1 Samsunspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:2 | Galatasaray 3–1 Samsunspor | 18 Eylül | Maç Sonucu

Abi resme sag click yapıp URL COPY yapıyorsun,Daha sonra da bizim mesaj kutusnda Vidyo ekle simgesinin yanına İMAGE simgesi var oraya tıkla,Daha sonra da From URL ye tıkla,Retrieve remote file and reference locally yazan yerin yanındaki isareti kaldır,Oraya kopyala:)

news_manset_resim_qe_gssm.jpg

deneme :)

Teşekkürler emre..cahillik başa bela bu devirde :)

Baros'un tek sorunu güçsüz olması ve mental olarak hazır olmaması, iyi niyetinden ve krallığından şüphe yok :)

barosun bence daha büyük sorunları var mantelite ve teknik sorunlar gibi topu ayağında tutamıyor ezip bırakıyor bazen gerçekten nondayı arıyorum, keşke çok genç gelmiş olsaydı bize.

Hasan Şaş, İBB maçı öncesi ilk 3 hafta iyi futbol görmenin zor olduğunu, bu yüzden ilk 3 hafta iyi futbol değil, galibiyet istiyoruz demişti...

Bi 10 numaramız olsa Hagi olsa yani şimdi farklı galibiyetleri konuşuyorduk artık devre arasında sağlam bir 10 numara alınmalı

Renkdaslar,Bundan sonra mac zamanları forum dolu olacak heralde,Malesef öyle görünüyor ve bu cok can sıkıcı birsey:(

Banlayalım yarısını :D

Neden böyle birşey dedin anlayamadım :) Forum kassa anlayacağım ama öyle bir durum da yok.

Dün gece maçtaydım. Melo nun sihirbazca attığı gol oyunu değiştirdi. Geçen hafta İBB maçında da buna benzer bir gol olsaydı, o maç da değişik sonuçlanırdı. Galip gelebilirdik. Ancak bu skor aldatıcı tabi. Ama buna da şükür.

Melo, Ebaue, Selçuk, Ujfalusi hatta Elmander ve Sercan iyi transferler. Riera kötüydü ancak beklemek lazım. Kazım oyundamı değilmi anlamak zor. Sabri yine çok çalıştı ama sonuca katkısı yok.

Not . Maç çıkışı metro istasyonundan otoparka gitmek girdaba girmekten beter. Hiç bu konudan bahsedene raslamamıştım.

Türkiye'de bilet fiyatları çok yüksek kim ne derse desin...

50-100-150 çok büyük para.....

Mesela evinde antalya-karabük-sivas gibi maçlara taş çatlasın 35 bin kişi gelir...

Stadının dolu olmasını istiyorsan bilet fiyatlarını bu gibi maçlarda 20-30-40 tl yapacaksın..

Loca'da oturup bilet fiyatı belirlenmez...

Birde başka bir konu dikkatimi çekti... özetlere bakarken..

MİY-Ordu gibi iki yeni takımın stadları bile yarı yarıya boş.. çok garip ve düşündürücü...

Bu takımlar 2.lige düştümü 20 sene sonra ancak gelirler tekrar...

bi de şu var geçen sene mersin stadı her maçta full çekiyodu...biletler pahalıydı tahminen....

Hasan Şaş, İBB maçı öncesi ilk 3 hafta iyi futbol görmenin zor olduğunu, bu yüzden ilk 3 hafta iyi futbol değil, galibiyet istiyoruz demişti...

hep aynı laf salataları bir bunu öğrenmişler başka birşey ypk ben artık yıllardan beri sezon başında iyi futbol beklemeyin sezon ortasında şansız maçar oynadık ves sakatlıklar sezon sonunda hakkımız yendi seneye daha iyi olacağız diye demogojilerden bıktım bana adam gibi top oynaısnlar arkadaş lucescu gitti gideli hep ziyan şu takım hep ziyan bir istikrar gelmedi ya, dalga geçtiğimiz fenerbahçenin iskeleti oyun yapısı oturdu yıllardır kaptan alex ve arkadaşları gemiyi yürütüyor biz hala kendimizi kandırıyorumz boş boş konuşmalar başka birşey yok.!!

Dün gece maçtaydım. Melo nun sihirbazca attığı gol oyunu değiştirdi. Geçen hafta İBB maçında da buna benzer bir gol olsaydı, o maç da değişik sonuçlanırdı. Galip gelebilirdik. Ancak bu skor aldatıcı tabi. Ama buna da şükür.

Melo, Ebaue, Selçuk, Ujfalusi hatta Elmander ve Sercan iyi transferler. Riera kötüydü ancak beklemek lazım. Kazım oyundamı değilmi anlamak zor. Sabri yine çok çalıştı ama sonuca katkısı yok.

Not . Maç çıkışı metro istasyonundan otoparka gitmek girdaba girmekten beter. Hiç bu konudan bahsedene raslamamıştım.

kazım gibi rezil ve istikrarsız bir oyununun bu takımda oynadığına inanmak çok zor gerçekten, sizin hiç içinize siniyorumu Galatasaray formasına hiç yakışıyormu güvern veriyor mu ama çok bilmiş sayın hocamız Terim hala ısrar ediyor hala onun yenine sağ açıkta ufi, yi oynatsan çok daha verimli olur anlayamıyorum Terim i.

Mesaj tekrarı olacaktır belki de geri dönüp tek tek okuyamadım, maçın geniş özeti varsa biri özel mesaj yoluyla ulaşabilir mi bana ?

demirkol de diyor şu an 4 4 2 oynamalı ve sağda eboeu-sabri ikilisi oynamalı doğru söz forumda da çoğu kişi hemfikir bu konuda forvette de baros-elmander-kazım-sercan 4lüsünden 2si oynar

Takımda Elmander ve Baros gibi bitiriciliği iyi olan adamlar, Kazım ve Sercan gibi 2.ci forvet oynayabilecek adamlar varken Terim'in hala 4-3-3'de ısrar etmesini anlayamıyorum. Devre arasında biraz daha ofansif bir orta saha alırsın ozaman oyna 4-3-3 ama şu an icin 4-4-2'den başka caremiz yok.

-------------------------------------------------Muslera----------------------------------------------------

--Sabri(Eboue)----------------------Ujfa(Gyokan)-----------------------------Servet(Semih)------------------Hakan(Caglar)----------------

---Eboue(Kazim, Aydin)---------Selcuk(Yekta)----------------------Melo(Ceyhun)--------------------Riera(Engin, Emre)---------

-------------------------------------Elmander(Baros)------------Sercan(Kazim)-------------------------------------

Takımda Elmander ve Baros gibi bitiriciliği iyi olan adamlar, Kazım ve Sercan gibi 2.ci forvet oynayabilecek adamlar varken Terim'in hala 4-3-3'de ısrar etmesini anlayamıyorum. Devre arasında biraz daha ofansif bir orta saha alırsın ozaman oyna 4-3-3 ama şu an icin 4-4-2'den başka caremiz yok.

-------------------------------------------------Muslera----------------------------------------------------

--Sabri(Eboue)----------------------Ujfa(Gyokan)-----------------------------Servet(Semih)------------------Hakan(Caglar)----------------

---Eboue(Kazim, Aydin)---------Selcuk(Yekta)----------------------Melo(Ceyhun)--------------------Riera(Engin, Emre)---------

-------------------------------------Elmander(Baros)------------Sercan

(Kazim)-------------------------------------

Budur!

Riera mı kötüydü :S

-------------------------------------Elmander(Baros)------------Sercan(Kazim)-------------------------------------

Sabriyi bu takımın hiçbir mevkisinde görmek istemiyorum desem yeridir hayatımda bu kadar hızlı ve bu kadar yeteneksiz başka bir futbolcu görmedim ben sağ bek Eboue olsun sağ açık Engin :)

Riera iyiydi bence, 8 dakika önce çıkmamıza rağmen metro bölümü rezillikti.Sadece bu sebepten maçlara gitmeyen var, bir çözüm bulunması lazım

Ujfalusi'nin Sağbek oynadığındaki ( inter maçı ) güzel oyununu ve katkısını görmemek için kör olmak gerek...

Ujfulasi sağbek eboue sağ açık...

Defans semih kaya sol bek paf takımının solbeki ismi oyunu ne olursa olsun bir şans verilmeli.......

Üst Alt