STSL 11/12 H:23 | Bursaspor 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:23 | Bursaspor 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:23 | Bursaspor 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Verildi mi bilmiyorum ama Günün Fotosudur

BURSA-GALATASARAY%20%289%29_1327775247.JPG

yemin ediyorum puan kaybı sonrası foruma girdiğimde yorumları görünce moralim altüst oluyor.acayip bir negatif enerji var.herkes felaket tellallığı yapıyor.bu pesimistlikle gerçek hayatta nasıl yaşıyorsunuz anlamıyorum ki?

diğer takımların forumlarında adamlar polyanna modunda takılırken,saçma sapan oyuncularına hocalarına ilah gözüyle bakarken biz de haftalar sonra gelen ilk mağlubiyette ortada ne futbolcu ne yönetim ne de hoca kalıyor.

eleştiri olacak tabi de biz bokunu çıkarıyoruz resmen

yemin ediyorum puan kaybı sonrası foruma girdiğimde yorumları görünce moralim altüst oluyor.acayip bir negatif enerji var.herkes felaket tellallığı yapıyor.bu pesimistlikle gerçek hayatta nasıl yaşıyorsunuz anlamıyorum ki?

diğer takımların forumlarında adamlar polyanna modunda takılırken,saçma sapan oyuncularına hocalarına ilah gözüyle bakarken biz de haftalar sonra gelen ilk mağlubiyette ortada ne futbolcu ne yönetim ne de hoca kalıyor.

eleştiri olacak tabi de biz bokunu çıkarıyoruz resmen

Haci sonunu editlede sigismasin..

o heryerde olur onlenemez malesef ama Batdal Sercandan kotu topcumu?

Antalya maçında;

Muslera

Sabri - Semih - Ujfalusi - Hakan

Engin - Selçuk - Melo - Riera

Kazım - Elmander

Böyle çıkarız umarım.

Oyunun başında sahaya çıkması gereken oyuncuları, oyunun sonunda alırsan olacağı bu. Çağlar niye oynamaz bu takımda. hakan balta olmuyor işte. F.terimin kenardan göremediğini herkes televizyonda görüyor. neden sabride ısrar eder. kim ki sabri arkadaş. Riera kim. Adamlar düşecek diyoruz, 10 milyon euro'a transfer yapıyorlar. Bu maçın altında türlü işler var arkadaş. sen engini ve yiğiti kesip yedek kulübesinde oturtursan, ve 67. dakikaya kdr bekletirsen. ki 50'de gol yemişsin. ben altında bir gönderme ararım! Alın artık şu adamın istediği oyuncuları kardeşim. bir defada bedava oyuncuya yönelmeyin parası neyse verin alın!

Antalya maçında;

Muslera

Sabri - Semih - Ujfalusi - Hakan

Engin - Selçuk - Melo - Riera

Kazım - Elmander

Böyle çıkarız umarım.

Emre hemen neşter yemiş ama ilk yarıda Sahanın en iyisiydi.. Melo çalıma gidip her topu kaptırdı, Selçuk sorumluluk almadı, Kazım her maç saç baş yolduruyor, Hakan berbattı, Sabri rakip ceza sahasına orta yapacağı noktada olmasına rağmen orta açmayıp kaleciye kadar döndü...

sercan hakan sabri rezalet oynadı. baroş gittiğinden beri doğru düzgün posizyon bulamıyoruz. 1 oyuncu bu kadar mı etkiler hucumu

sercan hakan sabri rezalet oynadı. baroş gittiğinden beri doğru düzgün posizyon bulamıyoruz. 1 oyuncu bu kadar mı etkiler hucumu

Elmander çok geride kalıyor... Elmander, Sercan'a top indiriyor sercan hemen kaptırıyor, Baros top saklama özelliği var.. Top geldiği zaman saklıyor Elmander geliyor, Selçuk geliyor, Emre, Kazım geliyor.. Ama Sercan öyle değil ki topu alıyor 2 çalım deniyor kaptırıyor... Bu yüzden çoğalamıyoruz...

Elmander çok geride kalıyor... Elmander, Sercan'a top indiriyor sercan hemen kaptırıyor, Baros top saklama özelliği var.. Top geldiği zaman saklıyor Elmander geliyor, Selçuk geliyor, Emre, Kazım geliyor.. Ama Sercan öyle değil ki topu alıyor 2 çalım deniyor kaptırıyor... Bu yüzden çoğalamıyoruz...

evet böyle oluncada ne posizyon bulabiliyoruz nede ilerde çoğalabiliyoruz. baroşa Allah korusun ciddi birşey olsa gitti güzelim sezon

Benim projem avrupaya yönelik lig değil diyen başkan ;

-2-3 milyon için 10 milyon ve üstü oyuncu almaktan kaçmakmı avrupa projende var?

-Futboldan anlamam ama futboldan anlayandan anlarım dediğin fatih hocanın istediği adamları pahalı deyip almayarak yerine hiç bir vasfı olmayacak ligde bile etkisini gösteremeyecek adamları transfer ettirmenmi avrupa projende var?

-Avrupanın yolunun ligden geçtiğini dikkate almayarak hatta ligi küçümseyerek hatta ligdeki rakiplerinin zayıflığına göre kadro yeterli demenmi avrupa projende var?

-Taraftarı her türlü gazlayıp hatta kapada bildirip hep hayal kırıklığına uğratmandamı avrupa proh-jende var?

Evet sayın başkan bu soruların cevaplarını dürüstçe verebildiğin ve icraate döktüğün vakit avrupa projene geçebiliriz sanırım.

verdiğimiz ilk pozisyonda golü yedik

çok kçtü oynamadık. dengeli oynadık. skoru değiştirecek pozisyonlar bulduk şansızdık.

beşiktaşın fenerin en büyük özelliği işte bu. defalarca kalelerinde pozisyon veriyorlar ne hikmetse gol olmuyor buldukları ilk pozisyonda golü atıp üzerine yatıyorlar.

şans önemli faktör.

Kaybedilen ilk puandan sonra hemen başlamış başkana Fatih Terim'e laflar. Çok değil 3-4 maç sonra da en kral başkan, imparator olur aynı eleştirilen adamlar :asd:

Sağlık olsun her maçta galip gelecek değiliz ya napalım. Bu maçta olmaz bi dahakinde olur. Giden 3 puan olsun. Nasılsa sezon sonunda bu takım şampiyon olacak. Şüphesi olan varsa bu sezonki maçları bi daha izlemesini öneririm. Hafta içinde Baros da dönünce takım yine asıl oyunu olan 442'ye döner. Sercan da yedek beklemeye devam etsin bi süre daha.

Benim projem avrupaya yönelik lig değil diyen başkan ;

-2-3 milyon için 10 milyon ve üstü oyuncu almaktan kaçmakmı avrupa projende var?

-Futboldan anlamam ama futboldan anlayandan anlarım dediğin fatih hocanın istediği adamları pahalı deyip almayarak yerine hiç bir vasfı olmayacak ligde bile etkisini gösteremeyecek adamları transfer ettirmenmi avrupa projende var?

-Avrupanın yolunun ligden geçtiğini dikkate almayarak hatta ligi küçümseyerek hatta ligdeki rakiplerinin zayıflığına göre kadro yeterli demenmi avrupa projende var?

-Taraftarı her türlü gazlayıp hatta kapada bildirip hep hayal kırıklığına uğratmandamı avrupa proh-jende var?

Evet sayın başkan bu soruların cevaplarını dürüstçe verebildiğin ve icraate döktüğün vakit avrupa projene geçebiliriz sanırım.

Arkadaşım şaka mı bu ya ;) Bazen saçmalıyorsunuz demek bile az kalıyor.. Fatih Terim bir oyuncu istemiş pahalı diye Başkan vazgeçmiş öyle mi? Gazetelerin dolmuşuna gelip de burada başkana yönetime sallamayın... Shaqiri olayında yönetimin ne suçu var? Adamlar fiyat arttırmak için herşeyi yapıyor.. Evet Shaqiri iyi bir oyuncu ama istedikleri rakam gerçekten çok fazla almak için elinden geleni yaptılar.. Başkan değil para hesabı yapan FT'de para hesabı yapıyor.. Ronaldinho'yu getiriyordu başkan ama FT maliyetli diye istemedi..

------------Muslera-------------

Ujfa----Zan-----Semih-----Hakan

-------Selçuk-----Melo-------------

Yiğit---------Engin----------Emre

-----------Elmander--------------

keşke böyle çıksaydık

iyi mücadele edip kaybetseydik hiç koymazdı canınız sağolsun derdim ama dünki mağlubiyet tamamen fiyaskoydu umarım teknik ekip ve oyuncular hataları iyi analiz eder ve bu hatalar tekrarlanmaz dünki maç geride kaldı artık önümüze bakmalıyız ve olmayan oyuncularıda hiç zorlamamalıyız

Arkadaşım şaka mı bu ya ;) Bazen saçmalıyorsunuz demek bile az kalıyor.. Fatih Terim bir oyuncu istemiş pahalı diye Başkan vazgeçmiş öyle mi? Gazetelerin dolmuşuna gelip de burada başkana yönetime sallamayın... Shaqiri olayında yönetimin ne suçu var? Adamlar fiyat arttırmak için herşeyi yapıyor.. Evet Shaqiri iyi bir oyuncu ama istedikleri rakam gerçekten çok fazla almak için elinden geleni yaptılar.. Başkan değil para hesabı yapan FT'de para hesabı yapıyor.. Ronaldinho'yu getiriyordu başkan ama FT maliyetli diye istemedi..

Renktaş sen birşey yazmasan ben yazıcaktım.Altına imzamı atıyorum.

Niye transfer yapmadığımız çok net..

Diğer büyük takımlar eksi puan cezası alacağından biz bu seneyi götürürüz mantığı ama yanlış..

Üst Alt