STSL 11/12 H:23 | Bursaspor 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:23 | Bursaspor 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:23 | Bursaspor 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Fatih Terim: Bu transfer sorularına artık cevap vermekten sıkıldım. Baskanımız ne dedi, hocamız söylesin biz alırız. Ben yönetime listemi verdim bekliyoruz. Olursa olur, olmazsa olmaz. Her dakika liste mi verecegim? Ugrasıyorlar olursa olur, olmazsa olmaz zaten. Bugün ki maglubiyetin transferle ilgisi var mı ? bilemiyorum.

konuya kilit istiyorum.....

artık kalp kıracağım. bunu söyleiyorsa fatih terim gerisi boş.

isteyen istediğ iyorumu yapsın.

konu budur geriisni boşverin

Şimdi sizlere çok samimi bir soru soracağım ?

Geçen seneki takımın durumundan sonra açık açık söyleyin bu sene bu durumda olmayı kim bekliyordu ?

Hepimiz bu seneyi alışma ve oturma yılı belkide CL bileti ancak sonraki seneler şampiyonluk hedefi koymadık mı ?

5 puan farkla ligin zirvesine oturmadık mı ? Üstelik rakipler böyle ballı puan ve galibiyetler aldıgı halde. Üstelik ligin başlarında yine kötü giden durumdan sonra ?

Şimdi Allah aşkına bırakın sallamayı atip tutmayı. Ben her yenilgiden sonra bu foruma girdigimde inanın şu taraftar profilini görünce üzülüyorum.

O çok salladığımız şikeciler kadar bile sahip çıkamıyoruz takıma. Yazıktır

Bu taraftar profilinin yerinde şikecilerin taraftar profili olsaydı Ne Canaydın ne Adnan Polat o koltukta 1 sene oturamazdı.Bu yönetimide protesto etmişlerdi bile.

Sen şikeci yöneticilerin takımına nasıl sahip çıktığını görüyormusun.Her dalda her koşulda nasıl klübünün haklarını nasıl koruduklarını görüyormusun.Adamlar o kadar azdı bizim senelerdir beceriksiz yöneticiler sayesinde meydanı boş bulup istedikleri gibi ay koşturdular.Neden çünkü daha çok istedikleri için.

Bu taraftar senelerdir Sabriye,servete,srapa,Ayhana sabretti yahu.

Şu klüpte yönetici olmak müthiş bieşey.Ne halt edersen et hep destek görüyorsun.

sampiyonluk icin oynamaz kimse demiyor, ama cok riskli, cok.

helöe bjk ve fenerin cezalari play off öncesi aciklanmazsa, bakin görün, sampiyon falan olamayiz bu kadroyla.

quaresma-futbol'la playofflarda biryere gidemez bjk. Moussa Sow'da hiçbirsey degistirmez. Savunmalari bok gibi, ilk devredeki gibi ezeriz.

Bizim kadar iyi Kadro+TD+taraftar/tribun tandem'i yok ligte. Hersey kadro olsa son 4-5 sezonda 3 sampiyonlugumuz olurdu.

Bana kalirsa bu kadroyla devam edilsin, en fazla bir tranfer oda sag kanata kreatif bir oyuncu alinsin. Takimda normal bir dusus var, ama bizdeki kimya baska takimda yoktur.

Federasyon her galibiyete 775.000 Tl veriyor.. Shaqiriye verilmeyen birkaç milyon TL'nin 775.000 liralık bir kısmı bugün kazanılabilirdi.. Bunları düşünmek için vizyon lazım biraz..

Sadece 1 pozisyon bulan Bursaspor maçı kazandı her ne kadar kötü oynasak da daha çok pozisyon bulmamıza rağmen eldeki adamların yetersizliğinden dolayı gereken golleri bulamadık, bu mağlubiyet umarım o alınan ve "takım yeterli" imajı veren 9 galibiyeti unutturur, o galibiyetlerden sonra da diyordum şimdi de diyorum bir kaç maç dışında şu 23 maçlık periyotta iyi top oynamıyoruz biz ama kazanmayı biliyoruz bu gece beceremedik ama.

Söylenecek çok şey var aslında ama susuyorum, rakiplerin bunca sorun yaşadığı dönemde onlar ilerlemiyorsa biz de yerimizde sayalım mantığı bakalım nerelere götürecek bizi.

Sampiyonlar ligine gidelim yonetim gorevine yerine getirir.

Bu kadro sampiyonluk için oynar. Açik ve net, oynamaz diyenle sabah aksam tartisirim :cool:

ıstedıgın kadar tartıs rakıplerın bu haldeyken sampıyonluga oynayamıyorsan zaten hıc oynamada onun harıcınde seneye alırlar demıssın devre arasında kı lısteden 1 kısı dahı alamayan yonetım sene sonunda melo nun bonservısının yanında sol bek sal acık sag acık ve forvet hepsını bırden mı yappacak? hayal alemınde yasıyorsunuz

2-3M € fazla diye oyuncu almayıp 2-3M €'ya gereksiz bir oyuncu alırsan sonucuna katlanırsın.

Yapacak birşey yok, Galatasaray taraftarının kaderi böyle.

Faruk Süren'li Galatasaray ve Faruk Süren'siz Galatasaray olarak 2 dönem yaşadık 12 yıl da.

Faruk Süren büyük adamdı. Vizyonu olan biriydi.

aşkın ateş kulupte olan bırımı beyler klupten kovulabılıırım felan demıs helal olsun adama

lan bursa herkese yeniliyon bize gelince saldırıyon 10 kişi defans yapıyon ha

Ya beyler nerde o eski takimina güvenen Galatasaray´lilar.

Ali Sami´yende 25 000 taraftar olsada televizyon,internet basinda 20 000 000 taraftar vardi zamaninda.

Sanki simdiki dönemde stad´daki taraftardan haric hickimse yok gibi geliyor bana.

herseyi elestiren,herseye pok atan,herkeze pok atan,hicbirseyi (rakiplerden haric) begenmeyen bi taraftar toplumuna döndük artik.

tamam bazen elestirmek önemlidir,ama herseyde mi miziklanir ya.

bende macda selcuga,meloya,musleraya,sabriye bütün oyunculara salliyorum.zamaninda hasan sas´a salliyordum 5 kisinin arasina girip topu kayip edince,hakan süküre salliyordum bos kaleye atamayinca,mondiye salliyorum sacma sapan gol yediginde.

ama macdan sonra herseyi unutup kendilerini destekledim.

bütün oyunculari pohpohlayin demiyorum.bakin bende hakan balta,aydin,sabri gibi oyunculara macdan sonrada salliyorum,acikcasi desteklemekde istemiyorum.ama her mac öncesi iyi oynamalarini istiyorum ve insallah iyi oynarsiniz diyorum kendime.

fenerbahce böyle bi sezonda buraya geldiyse tabi ki yine hakemlerin payi büyüktür,ama ondarin taraftari cok saf olsada takimlarini ne zaman olsa cok iyi destekliyorlar,aci gercek budur.

bizde takimimizin öyle arkasinda dursak,15 maclik galip serisinden sonra ilk puan alamadigimiz macda herkeze sallamasak ve bi shaqiri icin ÖLÜ BI GALATASARAYI AYAGA KALDIRAN YÖNETIME VE HOCAYA sallamasak cok iyi olur.

engin ve kazım ilk 11 de çıkmaları lazım kazım a köü diyoruzda hiç değilde atağa falan katılıyo riera ne yaptı şimdi anlamadım

Lider olalım olmayalım, Play-off'lar öncesi puan farkı 10 civarındaysa herhangi bir sorun olmaz.

Lider olursak salmamamız lazım, olamazsak karamsarlığa düşmememiz lazım.

Ligin bitmesine de çok hafta var, Play-off'larda da öyle kolay maç yok, hepsinin derbi olacağını düşünüyorum onun için her şey olur. Lider giren sonuncuda çıkar, sonuncu giren şampiyonda çıkar.

Takım play-off'a iyi hazırlansın yeter, desteğinizi kesmeyin yeter.

İyi geceler...

Üst Alt