STSL 11/12 H:24 | Beşiktaş 0-1 Mersin İY | Maç Sonucu | 2 Şubat - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:24 | Beşiktaş 0-1 Mersin İY | Maç Sonucu | 2 Şubat

Cevap: STSL 11/12 H:24 | Beşiktaş 0-0 Mersin IY | 1.Yarı

Yılmaz Vural'ın Antalyası = Mersin İdmanyurdu

O yolda gidiyorlar. Antalyada ligin ilk yarısı üstte bitirp havaya girmişdi. Sürpriz gerçekleşerek küme düşmüşlerdi.

Bayan taraftarlar '' Yeter,Yıldırım Demirören '' diye bağırıyorlarmış. :asd:

Mersine nasil puan kaybettik sasiyorum,nurullag saglamin bizden baska puan aldigi istanbul takimi varmi acaba,hangi takima gitse bize celme takiyor...Mersinin bu macta puan cikaricagina ihtimal vermiyorum,bir iki mactir seyrediyorum mersini kopuk kopuk oynuyorlar.Takim degiller.

hakem palto da giyseymiş . sanki sahaya taraftar girmiş gibi gözüküyor

Mersine nasil puan kaybettik sasiyorum,nurullag saglamin bizden baska puan aldigi istanbul takimi varmi acaba,hangi takima gitse bize celme takiyor...Mersinin bu macta puan cikaricagina ihtimal vermiyorum,bir iki mactir seyrediyorum mersini kopuk kopuk oynuyorlar.Takim degiller.

O maç şans hiç yanımızda değildi, neler neler kaçmıştı karşı karşıya bile, ben o maçı şansa bağlıyorum.

Dişi kartallar erkeklerinden daha dirayetli ve karakterli çıktı arakdaşlar :"Yeter Yıldırım Demirören,yeter...".

Üst Alt