STSL 11/12 H:24 | Beşiktaş 0-1 Mersin İY | Maç Sonucu | 2 Şubat - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:24 | Beşiktaş 0-1 Mersin İY | Maç Sonucu | 2 Şubat

Cevap: STSL 11/12 H:24 | Beşiktaş 0-0 Mersin IY | 1.Yarı

Yıldırım Demirören yeter diye bağırıyor dişi kartallar.Erkeklerden daha asilmişler .

Ligtv'de ota b.ka anket yapıyor.Yayın parasını denkleştiremediler galiba. :asd:

beyler :sad007:

[video]https://www.gscimbom.com/forum/gscimbom-cafe/99435-konya-denizinde-gemi-karaya-oturdu-_.html#post4011085[/video]

Antalyaspor'u yenip,puan farkını biraz daha açabilseydik Fenerbahçe'nin 3.sıraya düşmesi adına bugün Beşiktaş'ın kazanması isterdim.

Antalyaspor'u yenip,puan farkını biraz daha açabilseydik Fenerbahçe'nin 3.sıraya düşmesi adına bugün Beşiktaş'ın kazanması isterdim.

ben katilmiyorum

maa istifa etti ama kalanlar hayvan gibi calisiyor, dolayisiyla fb 2 ay icinde ceza alacak.

bjk ama kesin alir mi, bellid egil, kisaca su anda en buyuk rakibimiz bjk

Harbi başım ağrıdı tv'nin sesini kıstım. Bu nasıl cırtlak sestir.

ben katilmiyorum

maa istifa etti ama kalanlar hayvan gibi calisiyor, dolayisiyla fb 2 ay icinde ceza alacak.

bjk ama kesin alir mi, bellid egil, kisaca su anda en buyuk rakibimiz bjk

Paralel evrende yaşıyormuşsun gibi konuştun Salman kim çalışıyor hayvanlar gibi adamlar savunma süresini uzatmak için tebligatları önce kulübe yapmışlar burda degiller diye geri gelince evlerine yapmışlar şimdi de amcaogluna falan gönderirler sanki metriste olduklarını bilmiyorlar gibi :)

Paralel evrende yaşıyormuşsun gibi konuştun Salman kim çalışıyor hayvanlar gibi adamlar savunma süresini uzatmak için tebligatları önce kulübe yapmışlar burda degiller diye geri gelince evlerine yapmışlar şimdi de amcaogluna falan gönderirler sanki metriste olduklarını bilmiyorlar gibi :)

:)

Üst Alt