STSL 11/12 H:26 | Galatasaray 1-0 Kayserispor | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:26 | Galatasaray 1-0 Kayserispor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:26 | Galatasaray - Kayserispor | 11 Şubat | 19.00

madem transfer yapmadık elimizdekilerle maksimum verimi alacak şekilde maçlara en yüksek ciddiyette çıkmak lazım. çünkü kadro kalitemiz en ufak bir gevşemeyi ve laubaliliği kaldıracak düzeyde değil. özellikle play off lara kadar puan farkını açmak lazım. çünkü büyük maçlardan emin olamıyorum bu kadroyla. eğer play off a en yakın rakibimizden 9 puan(5 puan eder play offta) önde girersek benim açımdan iş bitmiş demektir.

Alın Size Sağ Kanatta oynayacak adam.

Sezon sonu sözleşmesi bitiyormuş.

Tranquillo Barnetta

Orta saha,

26 yaşında

Piyasa Değeri 7.000.000 €
ben o listenin tamamini biliyorum ,cok iyi de oyuncular var ama 1-2 tane kiralik oyuncu alinabilirdi cok rahat.Sag acik agliyor resmen ,Emre'yle falan yurumez orasi.

ben o listenin tamamini biliyorum ,cok iyi de oyuncular var ama 1-2 tane kiralik oyuncu alinabilirdi cok rahat.Sag acik agliyor resmen ,Emre'yle falan yurumez orasi.

Evet bu sezon sonuna kadar sıkıntımız olacak gibi görünüyor.

En azından önümüzdeki sezon transferleri için şimdiden çalışmaya başlasınlar.

Amrabat ile ilgili vermeye çalıştığın mesaj şık değildi. O bölümü çıkarttım.

Sen değil miydin Antalya maçında Necati ile birlikte maçı da almışızdır diyen? Ne oldu?

böyle konuşan bir Galatasaraylı he bir de allah bilir fenerle dalga geçiyodur arkadas

Amrabat ile ilgili vermeye çalıştığın mesaj şık değildi. O bölümü çıkarttım.

Sen değil miydin Antalya maçında Necati ile birlikte maçı da almışızdır diyen? Ne oldu?

Yani Galatasaray haricinde bir takımda oynamam artık Galatasaraylıyım diyen bir oyuncu Galatasaray seyircisi önünde ne derece iyi bir performans sergiler düşündürücü geldi yani bana.

hilmisever Hilmi Sever

Pino'nun sözleşmesi feshedildi. RT @Marcoturcoo Riyad dan dun aksam Pino nun kontratini AL NASSR KLUBU ile iki tarafli anlasarak fes ettik

ligtv de antep macının perde arkasını koymuslar ,abdurrahim albayrak dua ediyo mac oncesi koridorda senin allahına kurban be dedim:)

Geri dönüyor demek bu herhalde Hiç fena olmaz. Kanat oyuncusu sıkıntısından Pino'ya talim eder olduk. :eek:

ligtv de antep macının perde arkasını koymuslar ,abdurrahim albayrak dua ediyo mac oncesi koridorda senin allahına kurban be dedim:)

Ünal Aysal:Gururluyum ve mutluyum ki, teknik ekip, oyuncularımız, ilk yarıdaki yıkıntının ardından ikinci yarıda geri dönmeyi başardılar. Bu da iman gücü, istek ve moral gücünün en yüksek seviyede olduğunun göstergesidir.

Manevi gücümüz bu aralar tavan yaptı zaten.:D

Ünal Aysal:Gururluyum ve mutluyum ki, teknik ekip, oyuncularımız, ilk yarıdaki yıkıntının ardından ikinci yarıda geri dönmeyi başardılar. Bu da iman gücü, istek ve moral gücünün en yüksek seviyede olduğunun göstergesidir.

Manevi gücümüz bu aralar tavan yaptı zaten.:D

Abdürrahim Albayrak renktir , candır:) inanmak basarmanın yarısıdır , işini düzgün yapcaksın ondan sonra bazı seyler zaten olur.gecen sene olcaktı var ya o hakan o hatayı yıne yapardı fakat topu kaleden cıkarmaya tenezzül dahi etmezdi

yaw şu maçı alıp hurmaları yedirsek çok güzel olacak süleymana sonrada tırmalansın dursun.

Muslera

Sabri Semih Ujfa Çağlar

Pino Melo Selçuk Engin

Neco Golmander

Üst Alt