STSL 11/12 H:26 | Galatasaray 1-0 Kayserispor | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:26 | Galatasaray 1-0 Kayserispor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:26 | Galatasaray - Kayserispor | 11 Şubat | 19.00

pino muhabbeti nedir arkadaşlar. Şu vakit geri gelsede oynayabilirmiki takımda.

Şaka maka 9 maç kalmış play off'a kadar. Bu saatten sonra her puan kaybı kritik.

pino muhabbeti nedir arkadaşlar. Şu vakit geri gelsede oynayabilirmiki takımda.

Pino da Dos Santos tipinde bir oyuncu..Ceza alanı içerisine kolay girer ama asist ve gol vuruşu zayıf kalıyor..Arada sırada çok iyi goller atıyordu ama genele bakarsak kaleciyle karşı karşıya çok pozisyonu yedi..

İlk maçta deplasmanda net skorla kazanmasını bilmiştik.

Şimdi daha iyi durumdayız, rakip ise pas yapan,mücadele gücü yüksek takımlara karşı bu sezon hep sıkıntı yaşadı, kendi evimizde oynayacağımız bu maçta 3 puan olarak yolumuza devam ederiz extra bir hakem hatası yaşanmadığı sürece.

Pino'nun ayağı kırılmış, ayrıca iyileşse de oynayamaz.

bu maçı aldıkmı miy macı kolay onuda alırız sonra gelsin bjk :) eboue ozledı onları verıcek ayarı

kayseri-mıy-beşiktaş maçlarını 3 te 3 yaparsak süper olacak sonra sivas deplasmanı var heralde o biraz sıkıntılı olur. ama 9 puan şart.

antepte gol yedikten sonra kazanmak cok onemliydi.

diger maclar icin umut verici.

takim yine kendine gelmesi lazim artik,

bu hafta kayseri, haftaya Mersin. ikisini yenersek,

zaten ondan sonra Eboue geliyor....ve besiktasi dagitacagiz....

kayseri-mıy-beşiktaş maçlarını 3 te 3 yaparsak süper olacak sonra sivas deplasmanı var heralde o biraz sıkıntılı olur. ama 9 puan şart.

değin maçları alırsak o moralle ve özgüvenle sivasıda götürürüz peişinden. O zamana kadarda hava şartları biraz düzelir herhalde sivasta.

antepte gol yedikten sonra kazanmak cok onemliydi.

diger maclar icin umut verici.

takim yine kendine gelmesi lazim artik,

bu hafta kayseri, haftaya Mersin. ikisini yenersek,

zaten ondan sonra Eboue geliyor....ve besiktasi dagitacagiz....

5 dk ıcınde cevap verdıgımız ıcın aldık o macı ılk golu daha gec atsak kazanamazdık

eğer 3 te 3 yaparsak f5 puan farkı açılır

f5 karabuk (d) sivas ( içerde ve büyük ihtimal seyircisiz sivas mutlaka puan alır) eskişehir (d) ne kadar şike kardeşliğide olsa en azında beraberlilk bekliyorum.

hava sartlari iyi olursa yeneriz rahatlikla ve fark olur derim, Goller : Melo - Necati (3) - Elemander = 5-0 olur ..hava sartlari uygun olmazsa : Selcuk - Necati 2-0 olur derim..:D

Pino sezon icinde dönemez nerden cikti bu muhabbet ara dönemde batdal gibi dönebilirdi ama suan ancak sezon sonu dönebilir,ayagida kirikmis zaten.Pinoyu ben sezon sonuda düsünücegimizi sanmiyorum Fatih hocanin bir kere yolladigi oyuncunun takima dönüp formayi aldigina sahit olmadim hatirliyan varsa söylesin..Fatih Terim basta birini göndermisse demekki onda isik görmemistir,yanilmasi icin o adam agziyla kus tutmasi lazim.

Evimizde bu sene cok puan kaybi yaptik mersin,antep,antalya, antep maci herkesin hafizalarinda hakem faciyasi bir daha olacagini sanmiyorum antalya macinda zeminden dolayi gene istedigimiz oyunu oyniyamadik öyle bir hava sartininda olacagini sanmiyorum,mersin macinda ise daha yeni takim oluyorduk form tutuyorduk,kisacasi cidden bu 3 mactada mazeretlerimiz var,özelikle antep-antalya maclarini puan kaybi olarak degerlendirmek cok yalnis olur cok ekstra durumlardi.

Icerde kaybetmiyen yenilmiyen rakiplerini sindiren ve özelikle Emre Colagin cok verimli oynadigini görüyoruz,kayseriye sans tanimiyorum her türlü yenecegiz zaten son maclarindaki defans hatalari ve yedikleri gol sayisi herseyi özetliyor,ben farkli net bir skor bekliyorum,tekrar form tutmaya baslariz bu maclar.

Caglar oynacakmis,acikcasi ben sevindim,Caglar son ankaragücü macinda gayet basarili oynadi,özelikle ic saha maclarinda caglar cok daha öldürücü olabilir,cünkü ataklara sürekli katiliyor ve bindirme yapiyor.

Hicbir mazeretimizin olmadigi bir mac cikip topumuzu oynayip iyi hava sartlarinda rakibi ezmeliyiz,yekta en son kayseri macinda oynamisti umarim artik yektayida takimda görürüz.

Üst Alt