STSL 11/12 H:26 | Galatasaray 1-0 Kayserispor | Maç Sonucu - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:26 | Galatasaray 1-0 Kayserispor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:26 | Galatasaray 1-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 11 Şubat

beşiktaş ile aramızdaki puan farkı 11 trabzonspor ile 12 berabere kalsak bile bunlarla evimizde şampiyon oluruz rahat

Ben takimi elestiriyorum ama bu takim sampiyon oldu aslinda suan benim kizdigim avrupa icin yetersizligimiz bu tür maclar ilerisi icin önemli,yoksa cidden helal olsun fatih hoca ve ekibine sampiyonuz aslinda suan feneri rakipten saymiyorum ligtv dekoder satsin diye hikayeden tuttular tüm baskilara ragmen ama yakinda gidici...

la bu hırbo rıdvan kongre uyesı bıle degılmıs fenere :)

İlk yarı sonu bende yazdım. Ama 2.ci yarı resmen yoktu sahada. Kayseri'ye artık diyecek laf yok.

Bu arada transfer yüzünden yönetime sallamak hoş olmuyor. Ekonomik durumları unutmayın. Gelen oyuncuların tamamı katkı sağladı. Başta Muslera, Melo, Eboue, Selçuk, Ujfalusi ve Elmander. Sezon ortası 1 oyuncu almalıydık sağ ya da sol açığa. Yiğit için zaman lazım ben onu 11 oyuncusu olabilir diye düşünemiyorum.

Normalde transfer gerçeklerini tahmin edebiliyorum özellikle Kayseri'nin düşmanca tavrı anlaşılır gibi değil , bu konuda asla lafım olmaz.Ancak şu Shaqırı konusu can sıkıcı işin aslını tam olarak bilmiyorum o yüzden yanlış bir şey demek istemem ama B.Münih'e bizim verdiğimiz rakama ya da altında bir rakama gittiyse şu Bülent Tulun denen şahsiyetin kulübü sabote ettiğine inanacağım!Takımın başına değil Gerets'i Mourinho'yu da getirse mesafeli dururum.

la bu hırbo rıdvan kongre uyesı bıle degılmıs fenere :)

Zavallı rıdvan dilmene biri sormuştu Milli takımı çalıştırımısın diye tabiki çalıştırırım demişti peki teklif geldimi diye sordular akabinde rıdvanın cevap:yok gelmedi yani şu ana kadar bir teklif yok tabi,kendince bir futbol ağzı yapmış konuşuyor taktikten teknikten anlıyor gibi teknik direktörlük zamanlarınıda izledik hırbonun rezil etti takımını...

Mal rıdvan.

Gerets Amrabati izlemeye gelmiş olamazmı yeaaniii?

Fas milli takımı ilk turda elendi

Afrika kupası daha bitmedi bile

Gidip final maçını izlmek varken,hatta 2 ay milli maç yokken bilmediği adamda değil geretsin burda ne işi var

Bunlar sinsi sinsi

slm arkdaşlar oncelıkle cok krtık galıbıyet aldık haftaya eboue donuyor sabrı facıasından kurtuluyoruz yıne berbattı bugun arkadas.

rıera bekledıgımden ıyıydı asıstıde cok klastı fazla sırıtmadı gerıde

melo sahane bı gol attı ayrıca bır cok atagı net mudahalelerıyle engelledı bjk macında dınlenmıs olur bı bakıma ıyı oldu cezalı olusu

seulcuk engın emre begendıgım ısımlerdı cok mucadele ettıler emrenın bır cok guzel ortası vardı mac ıcınde

semıh hwr zamankı gıbıydı ujfada ole ama ılk yarıda defansın arkaına cok adam kacırdık dıkkat!!

musleramı en sona bıraktım muhtesemsın ne dıyım muslerammmm nazar degmesınnn sınırda muslera haftaya dıkkat!!

ayrıca bu e geretsı gorunce bende huylandım acıkcası ıcımden gelen o kı ft ne yazık kı sene sonu bu soysuzlar yuzunden bırakacak ne yazıkkı

30 yasındayım manyak galatasaraylıyım hastasıyım bu takımın hıslerım benı yanılmaz yonetımde sıkıntı oldugu cok acık net ortada

burda dıyoorum sene sonu fterım baskanla konusur ortamın flu oldugunu goryrse bırakır gıder bu herıflerde egeretsı getırır

Üst Alt