STSL 11/12 H:27 | Mersin İY 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:27 | Mersin İY 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:27 | Mersin İY 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu

işin acı olan tarafı, 2.5 milyon verip aldığımız yiğit aydının bile önünde değil forma yarışında

yalnız elmander takım için nekadar önemli oyuncu olduğunu kanıtladı bu adam gol atmasa bile mutiş bir baskı yapıyor defansa helal olsun valla

Bu kadar pozisyon bulacağımızı düşünmüyordum,ama hem iyi oynadık hem de çok pozisyon bulduk.Baya sevindirici ancak her maç 60-75inci dakikalar arası çok rehavete kapılıyoruz,adamların defans bomboş saldırmıyorz,daha çok geri çekiliyoruz.Az daha bu kadar rahat götürdüğümüz maçı vercektik.

işin acı olan tarafı, 2.5 milyon verip aldığımız yiğit aydının bile önünde değil forma yarışında

Öyle düşünme.

Aydın büyük maçlar görmüş ve bu maçların stresini kaldırabilecek bir futbolcu . Yiğit daha dün geldi böyle bir maçta oyuna sonradan girmesi bence kumar olurdu

Aynı fikirdeyim penaltı ile uzaktan yakından alakası olmadığı gibi dediğin gibi net sarı kart..bizim hakemlerimiz böyle penaltı vermeye devam ederlerse Avrupa'da asla maç yönetemezler..

Bildigin penalti. Penalti olmasi icin mutlaka agir bi faul olmasi mi gerekiyor? Adam gec kaldi ve Necati'yi düsürdü. Tartismam bile.

Muslera ile 5 yıllık sözleşme yapsak keşke savunmaya güven veriyor uzun zamandır kalesinde bir maçta 2 gol görmedi.

Sivas fener'e çakarsa...

Hafta'ya Es es fener'e çakarsa...

Biz Tüpçü'ye çakarsak puan farkımız 12 oluyor...

valla defans oyuncusu yapmayacak oyle mudahale adamin sirti kaleye donuk‚ bence penalti

Bence de penaltı doğru karar

:b5:

Antudaki beyinli arkadaslar

Rıdvan bu şikeden sonra iyiden iyiye kudurdu. İyice belli etti kendini. Eskiden sürekli izlerdim. Bu günde başladı atıp tutmaya kapadım bir daha da seni izleyini fenerli yapsınlar şeytan seni. bir günde takımım dediğin takıma verilen verilmeyenleri saysana. Emre ye hangi maçta kart verilmeli dedin. Yazıklar olsun ki hala böyle kanalda program yapıyorsun.

Maça gelinceİkinci yarıya göre ilk yarı daha iyi bir oyun sergiledik.Elmander'in sakatlanması sonrası bekliyordum bu düşüşü. Ama ikinci yarı çok dağınıktı ve geri yaslanma hastalığı başgösterdi. rakip on kişi ama hala geriye paslar başladı. Ve yanılmıyorsam ilk defa kornerden gol yedik. Melo olmayınca önden topu kaçırdık ve geride Mersinli oyuncular arasında kaldı Semih.Puan kaybımı olur derken yine Aydın çıktı sahneye verdiği pas ile penaltıyı aldık. Ardından kaleye bir şutu vardı ama çok yumuşak olduğundan kalecinin elllerinde kaldı. Aydın bir kaç sene daha kalır herhalde bu performansı ile. Sercan oyunda olduğunda hala pişmemiş olmamış diyor insan. Kaleci önünde yakın direğe dış vuruyorsun ne diyeyim sana. Fatih hoca da o pozisyon sonrası bunu atamayacaksın da hangisini atacaksın diyordu. Necati son dakikalarda neler kaçırdı öyle. Her hafta heyecanla maç izliyorum yine. Ne zaman rahat galibiyet alıcağım diyorum. Çok aceleciyim çoğunuz gibi , geçen seneler ne çabuk unuttum değilmi :) Yine de deplasmanda galibiyet çok güzel oldu.Engin 'inin de hakkını teslim etmek lazım. Maçı 90 dakika bitirebilse çok daha teknik bir Suat Kaya diyeceğim ama 60-70 ten sonra bitiyor adam ama oyunda kaldığı her dakikanın hakkını veriyor. Bu adamdan bir şey olmaz , takıma zarar verir diyenlere inat yüreğini ortaya koyuyor. yine bize bir galibiyet getiriyor.

"Penaltı hocanın taktiri ama darbe aldım. Darbe aldığımda top açılmıştı ama darbe aldığımdan yorum yapmanın anlamı yok.

Bir defans oyuncusu öyle girmemeli. Darbe vardı, darbeyi alınca yorum yapmak doğru olmaz diye düşünüyorum."

Demiş Necati. Bence penaltı doğru karar gibiydi, yüzde yüz diyemiyorum ama verilmesi gereken bir karardı bence.

kesınlıkle net penaltı ayagını ole koymayacaksın arkadas akıllı forvet mudahaleyı sezdı bence ve penaltıyı aldı neco bu kadar acık ortada dengesız mudahale ve penaltıı

Ben niye penalti verildi veya verilmedi demem. Hakemin taktirine biraktim. Bir sey net ki, o da defans oyuncusunun yaptigi mudahale cok aptalca.

Keske pozisyonlari kacirmasaydik ve maci daha onceden garantileyip penalti kazanmasaydik. Kendimiz bu maci zora soktuk. Korner oldugunda gol olacagindan emindim. Malesef nedense her auta cikan topu kornere attigimizda gol yiyoruz. Artik herhalde gol olacagi varmiski oyle oldu diye dusunuyorum.

Penaltı poziyonunda Necatinin ayağına darbe var. zaten eleman Necati koşarkende ayağını yerden kaldırırak engelliyor. Necatinin düşerken kendini bırakması sizi aldatmasın, pozisyon net penaltı.

Üst Alt