STSL 11/12 H:29 | Sivasspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:29 | Sivasspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:29 | Sivasspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Bu haftada totemimi yaptım ve çok rahat kazandık.Gitti yine 10 lira ama olsun:)

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    20.7 KB · Görüntüleme: 84

umarım karıköydeki maçta tahrıklere kapılıp aptallık yapmayız,cok büyük olaylar olacagını düsünüyorum bu maçta simdiden basladı gergınlıkler

Beyler o sene bu sene Kadıköy'de galibiyet gelecek yeter ki maç esnasında oyuncularımız tahriklere kapılmasın , kırmızı kart görmesin! Şerefsizler şimdiden başladı ortamı germeye.

hoca naptin? HC4 mi :D

Orduspor deplasmanında puan kaybedeceğiz diyordum,İddaa'da 0 oynamıştım arkadaş h2 oynamıştı sonuç h2 olmuştu.O zamandan zor maçlarda düzenli olarak ya beraberlik yada rakip takıma veriyorum:) İddaa'da yatıyorum ama her böyle yaptığımda sürekli kazanıyoruz:)

Riera iyi veya kötü olabilir. Bu maçta mesela defol git, sırf zarar veriyorsun diyen bile olmuş.

Madem bir oyuncu istemiyorsunuz ozaman iyi futbolunu görüncede sözünüzün arkasında durun, Samsun maçında o ayağı uzatıp asist yapınca neler yazıldı. Zaman zaman oyuna girip iyi oynayıp, yaptığı asist neler söylenildi. Şu dönemde Galatasaray topcusuna laf etmek büyük ayıptır. Ve İhanettir. Kimse bazıları gibi parasının peşinde değil. Herkez elinden geleni yapmaya çalışıyor.

Not: Riera bencede bekleneni veremiyor. Lig sınırları içersinde iyi bir alternatif olabilir. Ama seneye Şl maçları olacağı için yetersiz kalır.

İlk yarı 1-0 yenik kapatırız edilmedik hakaretler kalmaz. Herkez hoca kesilir. 2.yarı 2-1 kazanırız ozamanda senden iyisi olmaz. Aslında bu sorun Türk futbolunun genelinde var. Samsun maçında imparator büyük ders vermişdi. Çoğu yazdıklarını ediltemişdi. Bugün Terim'e ve Oktay hocaya ömürlük sözleşme istiyoruz. Ama biliyorumki çoğunu skorlara göre bile seven var.. 3,4 maç takılsınlar neler yazılır. Salona gitmeyip o havayı solumayan bile Yenilmez Armadaya hakaret edebiliyor.. Kısa bir öz eleştiri yaptım. Katılan katılır, katılmayan katılmaz. Herkeze saygım var.

Sonuna kadar mücadeleye devam edecez.. Galatasaray'ın olduğu heryerde herzaman umut vardır.

Üst Alt