STSL 11/12 H:29 | Sivasspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:29 | Sivasspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:29 | Sivasspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Buse Kardeşimize küfür edenler arasında gram kadar delikanlı varsa Fatih TERİM'in yanında küfür etsin...

Kaç kuruşluk delikanlılar görürüz..

Ziya Şengül: Korcana hata yaptı felan diyorduk bugünki kaleci evlere şenlik.

Muslera'yı 6.750 + Cana verilip aldık diye biliyorum.Cana'da 6.750 e mal olmuştu.Yani burdan da Muslera'nın bize maliyeti 13.5 Milyon Euro oluyor.

Sözleşmesindeki maddeninde 20 den aşağı olmamasını temenni ediyorum.Bana göre piyasa değeride en az 25 Milyon Euro civarı olmalıdır diye düşünüyorum.

allah belanizi versin sizin serefsiz adiler. ridvani, ziyasi, yoneticileri taraftari. nefret ediyorum sizden. twitterda buse terime onu yapanlar redtube, xvideos cocuklari. peceteden olmalar..

Beyler kaç haftadır üst üste yeniyoruz ilk defa bu kadar sesleri çıktı salaklar kendilerini çok şartlandırmışlar bu hafta puan kaybedeceğimize pis girmiştir tabii normal :D

Lazio'yu da iyi kazıkladık ama. Muslera transferinde. Lorik Cana'yı oynatmıyorlar hiç

Sivası hacamat ettik :D ben fener macını bekliyorum eşeksıpaları yenceklerini zannediyolar kadıköyde o stadı onlara mezar edicez ölmüşlerini mezarda aglatıcaz hepsi rezil rüsva boynu bükük sortları kıçından çıkmıs gidicekler geçsin su 2 hafta artık yav

Ezikler Sivas'a çok güvendiler ama güvendikleri dağlara kar yağdı hatta çığ düştü :D

Cik cik cik.. Forumu kuş basmış, kafesleri getirin beyler :asd:

şerefsizler günah batırılar beni bu akşam insanmı bu twetti atanlar

Üst Alt