STSL 11/12 H:3 | Bursaspor 1-2 Beşiktaş | 22 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:3 | Bursaspor 1-2 Beşiktaş | 22 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:3 | Bursaspor 1-2 Beşiktaş | 22 Eylül | Maç Sonucu

Bjk'ye helel olsun gitmis maci cevirdiler.Ve yine oyuna sonradan gelen oyuncu galibiyet golu atti.

Besiktasin kazanmasini cok istiyordum nedeni ise stada edilen kufurler
Bir de bursalı zenci ayının Beşiktaşlı oyuncunun bilegine yaptıgı kasti darbe.Beraberlik golüde o faulün sonucunda geldi.

forumun başka takımın taraftarlarına neden kapalı olmadığını MODLARDAN öğrenmek istiyorum? bunu açıklayacak birisi varmı acaba?

??? ortada MOD yok sanırım:):(

Sorun cikarmadiklari sürece bir zarari yok bence.

Admin'ler daha iyi bilir tabi, Ticket acip sorabilirsiniz.

Sorun cikarmadiklari sürece bir zarari yok bence.

Admin'ler daha iyi bilir tabi, Ticket acip sorabilirsiniz.

sorun çıkarıp çıkarmicaklarını anladığımızda cezayı çoktan yemiş de olabiliriz neyse sanırım çoğu kişi benim gibi düşünmüyor:(

ilgilendiğin için teşekkürler..

İlginç bir maçtı değişik duygular yaşadım.Sidnei,Sivok ve İsmail iyi oynadılar(Hepsinin defans olması düşündürücü) Holosko'da çoğu futbolcunun örnek alması gerekiyor.

bursayı iyi oynadığı için, bjkyide kazandığı için tebrik ederim nokta

ertuğrul sağlamı beşiktaşa kendi isteyip de aldığı adamlar yaktı. eee kaderin cilvesi bu olsa gerek..

izlemedim . kahveden gelen sesler şaşırttı sadece . iyi çevirmişler :D

Fernandes değişikliğiyle maçı dikkatli izleyenler farketmiştir,benim gibi birçok izleyen bu ne saçma bir değişiklik demiştir ama bir nokta var Bursa daha öne çıkmaya başladı.Carvalhal önce Veli-Fernandes ile Bursa'yı öne cıkardı, sonra sprinter bi oyuncuyla arkaya kaçma çabasındaydı.İlk golden sonra izleyin .direk holoskoyu çağırdı. Sonra gol geldi.

Q7 karizmayi acayip cizdirmis kirmizi dan önceki pozisyonda artistik hareket yapayim derken batirmis üstüne de kirmizi görmüs

Fernandes değişikliğiyle maçı dikkatli izleyenler farketmiştir,benim gibi birçok izleyen bu ne saçma bir değişiklik demiştir ama bir nokta var Bursa daha öne çıkmaya başladı.Carvalhal önce Veli-Fernandes ile Bursa'yı öne cıkardı, sonra sprinter bi oyuncuyla arkaya kaçma çabasındaydı.İlk golden sonra izleyin .direk holoskoyu çağırdı. Sonra gol geldi.
holokonun becerisinden cok kaleci ve wederson napmaya calştılar ben anlamadm. kaleci o topu cıkıp almas lazmdı 35 metreden top geliyo kalesinde duruyo.

BJK maclarında hakem son düdüğü calmadan maclar bitmez.Önce ankaragucu dun bursa.

Bursaspora çok yazık oldu çok, söylenecek laf yok şu an bence ligin en iyi futbolunu oynuyorlardı ve biz şampiyon olamzsak onların olmasını isterim.

Beşikta ş gelince bugün şansa bala kazanan bu takım yarın yenilince kimse bana şanszılktan demesin yıllarca bu kadar berbat oynayıpta son dakikalarda kazanan bir takım görmedim.

futbolun sansı beşiktaşan yana bi bizim yanımıza gelmedi gitti

Bursa oyun olarak ezdigi macta besiktasa skor olarak yenildi. olacak is degil. bu oyunla yenilmek zordur. Bursa'yi güzel oyunundan dolayi tebrik ediyorum

Carlos Carvalhal'ede buradan saygilar. cok iyi bi antrenör.

Bursaspora çok yazık oldu çok, söylenecek laf yok şu an bence ligin en iyi futbolunu oynuyorlardı ve biz şampiyon olamzsak onların olmasını isterim.

Beşikta ş gelince bugün şansa bala kazanan bu takım yarın yenilince kimse bana şanszılktan demesin yıllarca bu kadar berbat oynayıpta son dakikalarda kazanan bir takım görmedim.

o degilde 3 hafta maclari daha yeni bitti, liderle olan puan fark 3, simdiden "biz olamazsak, bursa olsun" gibi bir düsüncenin asla yeri olmamali kafamizda bence, hele hele play off sistemi varsa.

takima güven yok, fatih hocaya güven yok anlamina gelir bu cunki, bunu takim ve hocada görürse, iste o zaman harbiden isimiz zor olur.

Bu maç bir kez daha gösterdi ki,

bir maçta bir ligde ne kadar çok uzaktan şut çekiliyorsa, o maç o lig o kadar kalitesizdir.

Ama spiker her şutta nasılda bağırıyor mükemmellllllllll şutttttttt diye...

Uzaktan şut amiyane anlatımla, organize atağı olmayan ve organize pozisyonları bulunmayan maç veya lig demektir....

Üst Alt