STSL 11/12 H:3 | Bursaspor 1-2 Beşiktaş | 22 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:3 | Bursaspor 1-2 Beşiktaş | 22 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:3 | Bursaspor 1-2 Beşiktaş | 22 Eylül | Maç Sonucu

bu forumda anlamadığım şeylerden 1 taneside tuttuğu takım GALATASARAY olmayan ve bunu açıkca söyleyen veya gösteren kişilerin forumda kayıtlı kalmasıdır ve yorum yapmasıdır...

burası sadece GALATASARAY lılara özel olmalıdır diye düşünüyorum modlar:):)

şaka gibi bir maçtı bari bitseydi be :SS:

O değilde en son ne zaman çok kötü oynadığımız karşılaşmayı şans ve hakem yardımı ile kazandık hatırlayan var mı ?Ne oluyor bize yahu ?

valla bende biktim, ama herif gecen hafta bizim macimiz var, topicte konusuyoruz, kirmizi karti tartisiyoruz samsunsporlu kalecinin gördügü, nerden geldi, nasil geldi bilmiyorum, yorumu mu alinti yapip "peki ya melonun kafa atmasi, o kirmizi degil miydi" diyor alakasi yokken. Birde bu forumda melonun o pozisyonu kirmizi degil dien Allahin kulu cikmadi, herkes "allahtan hakem görmedi" diyordu, meloyu eletiriyordu ama adam gelmis hemen "melo" diyor, yüzlerce mesajin arasindan bula bula benim mesajimi bulmus birde, benimkini alinti yapmis, bende has kendi forumuna dedim, dayanamadim, 3 gunluk ban yedim,y ani anlayacagin, acayip gereksiz, provoke eden bir besiktasli yüzünden.

Hacı raporla, kuş/karga provoke ediyor de, yöneticiler yapar gerekeni. Gerilme sen, boşver.

bu forumda anlamadığım şeylerden 1 taneside tuttuğu takım GALATASARAY olmayan ve bunu açıkca söyleyen veya gösteren kişilerin forumda kayıtlı kalmasıdır ve yorum yapmasıdır...

Keşke bunu ciddiye alsalar. Bin defa böyle bir talep gelsede ciddiye alınmıyor bu durum.

Özel dersteydim arkadaşlar maç nasıl bitti? noldu? nedir bu tartışma?

Keşke bunu ciddiye alsalar. Bin defa böyle bir talep gelsede ciddiye alınmıyor bu durum.

Bu sefer de Galatasaray'lı rolü yaparak konuşacaklar. Zaten yapanlar oluyor ya arada.

Bu şekilde en azından düzgün konuşmaya gelenleri filtreliyorlar. Bir ŞB'li vardı misal, insan gibi yazıyordu. Hala forumdamı bilmiyorum.

Bizi diğer takımlardan ayıran özellğimizde 'Saygımız'. Çirkef olmamamız. Galatasaray'ın 100 yılı aşkın kültürüne layık bir şekilde davranmamız..

Tabi bu saygı, adam gibi gelip burada futbol konuşmak isteyene. Objektif yorumlar yapana. Milleti proveke etmeyene. :eek:

Bu kriterlerin dışına çıkanlara gereken yapılıyor zaten :eek:

Bir Besiktas taraftari olarak sevinsemmi üzülsemmi bilemiyorum... 3 puan 1 yana, ben böyle kötü takim görmedim... 50 dakika 10 kisiye hiç ama hiç 1 varlik göstermeyen 1 takim... umarim skora bakmazlar yoksa bu sene deplasman galibiyetleri kIsIr olur..

Rıdvan pozitif bugün. Çok kötü oynadı ama kazandı diye birşey olmaz diyor. Kazanan takım illa birşeyi iyi yapmıştır diyor.

Galatasaray için defalarca "Çok kötü oynadı ama kazandı." dediğini hatırlar gibiyim ama neyse...

Üst Alt