STSL 11/12 H:30 | Galatasaray 2-0 Gençlerbirliği | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:30 | Galatasaray 2-0 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:30 | Galatasaray - Gençlerbirliği | 10 Mart | 19.00

Genclerbirligi kadiköydeki 6-1 sacma sapan yenilgisine ragmen iyi bir takim genc bir takim,fakat form olarak cok büyük düsüs icerisindeler,kazandiklari maclardada net görünüyordu,suan perfonmans olarak dibe dogru gidisleri var,ilk yaridaki iyi futbolu ortaya koyamiyorlar,biraz yorgun ve bitkinler.

Deplasman karneleride cok iyi oldugu söylenemez,iceride kazanan genclerbirligi deplasmanlarda iyi sonuclari her zaman almakta hep zorlandi,ve en önemlisi 44 gol yemis olmalari,ligin 5.sirasinda olmalarina ragmen averajlari +1 aslinda herseyin özeti,bizim bunca silahimiz ve sivasspor gibi bir takimi deplasmanda gole bogduktan sonra genclerbirligini gecmekte zorlanmiyacagimizi düsünüyorum,5/5 yaptik,genclerbirligi ile seriyi 6/6 yapicagimizdan süphem yok,muhtelemen trübünlerde tamamen dolu olur....

Genclerbirligine cok saygi duyuyorum gercekten cok iyi takimlar fakat ben mactan fark bekliyorum,3+ bir skor olabilir,Baros felan'da oynarsa dahada artabilir,Fatih Terime bagli acikcasi maci erken koparip üstüne gidermiyiz yada 2-0 3-1 gibi bir skordan sonra derbiyi düsünüp geri cekilirmiyiz bilmiyorum,bana göre farka gideriz ben öyle tahmin ediyorum,takimi geri cekmiyecektir hoca cünkü kadiköy önceside bir nevi korku salacaktir takim...

Musti, Ujfa ve Huskey Semih kart sinirinda, ins'Allah kazasiz belasiz geçer bu karsilasma

Zan ve Gulselam bu maça çiksin ve kalede Ufuk olsun, yoksa kadikoyde bunlarla çikarsak bizim atamadigimiz butun golleri atarlar fb

zorlu 3 lüden ilkini 4 - 0 gibi net bir skorla atlattık şimdi sırada evimizde gençler maçı var bu maçıda kazasız atlatıp hepbirlikte kadıköydeki derbiye kenetleniriz umarım oyuncularımız sakatlanmaz veya cezalı duruma düşmez

amacımız 12 puan fark ve biz bunu yapabiliriz

Semih kart sinirindaysa bence oynatilmamali,Tomasta öyle,ikisini birdende kaybedebiliriz cünkü,Muslere kart almadan tamamliyabilir maci vakit gecirmek disinda kalecilere kart cikmasi cok ender,yani muslerayi oynatmaliyiz ama kart sinirinda oldugunu bilmiyordum semihin,semih - tomas cok önemli aman diyeyim su ezikbahceye tarihi fark yapacagiz ezip parcaliyacagiz tam kadro cikalim!

Yemisim genclerini sikecilere kadiköyde bizi sampiyonluk turuyla görsünler pafla ciksak gencleri arenada parcalariz zaten su dakikadan sonra,muhakak tam kadro kadiköye gidip +18 planimizi bu sefer sahneye sokmaliyiz,arenada yarim ettik,kadiköyde tamamliyacagiz :D

Bu maçta Semih, Ujfalujsi, Necati, Muslera kart görsün. ***** maçı kolay zaten, Trabzonspor maçında lazım onlar bize.

Kart sinirindaki oyuncular nerde yaziyor link felan varmi?

Semih-Tomas önemli Muslera zaten görmez...Necatide cok sorun olmaz,Baros ile cikariz :D Sorun yok! Ama Semih ve Tomas cok kart gören oyuncular,özelikle Tomas haybeden rahat kart alan bir oyuncu ve tecrubesine ihtiyacimiz var,kart sinirindaysa bu oyuncular fatih hoca oynatmaz bu oyunculari,ilk derbi maci önceside semih ve tomasi oynatmamisti gencler macina gökhan-servet ile cikmistik saka gibi gene öylemi cikacagiz :D

Vallah ben biraz tedirginim renktaslar bu kart sorunlariyla, Zan ve Gulselam ile çiksak fb'ye karsi takim çoker

Necati dışında kart sınırında olan hiçbir oyuncu riske edilmemeli . Muslera dahil . Ujfa-Semih-Muslera ilk 18'de bile olmamalı . Hatta Elmander bile yedek soyunmalı , sıkıntı yaşarsak oyuna alınabilir . Bir kere şu deplasmana tam kadro çıkalım .

Ufuk

Eboue G.Zan H.Balta Riera

Engin Melo Selçuk Emre

Baros Necati​

Rahat rahat yener Gençlerbirliği'ni .

Eziklerin 6 attığı takıma bizim 10 tane atmamız lazım..

CavLak efendi Rüyalarına girmeye geliyoruz sen daha önce hiç KARABASAN gördünmü. Bu hafta bolbol göreceksin. En siyahisinden.

valla en mantıklı çözüm ilk yarı biraz kasıp yemeden 2-3 gol bulmak ve ikinci yarı semih,ujfa ve muslerayı çıkarmak

Rüyasına girecekmı acaba cavcavın bızım mactan sonrakı demeclerını merak edıyorum adamlar resmen yattı fenerbahceye

Büyük konusmayayim ama pek cekinmiyorum bu mactan. Hirsimiz yeter. Engin fisi ceker

Bence bu maçı + 18 yapsınlar zira Bu cavcavın takımına yapacaklarımızı her bünye kaldırmaz.

Muslera'nın da kesinlikle oynamaması lazım . En ufak bir risk almaya bile gerek yok .

Sarı kart sınırında olanları dinlendireceğini tahmin ediyorum belki ikinci yarı girer oyuna

Cavcav'a gereken cevabı vermek lazım.

Daha engini unuttuk he rieranın performansından oturu bu maçı alalım kadıkoyde tecavüz kaçınılmaz olacak.

Üst Alt