STSL 11/12 H:30 | Galatasaray 2-0 Gençlerbirliği | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:30 | Galatasaray 2-0 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:30 | Galatasaray - Gençlerbirliği | 10 Mart | 19.00

------------muslera-----------

Eboue-----Semih----Hakan----Riera

Aydın----Melo------Selçuk-----Engin

--------Elmander----Baros------

Semih-Neco-Ujfa-Muslera kart sınırında. Ujfa ve Neco dinlendirilmeli maçın durumuna görede Semih oyundan alınır.

Neco kesilmez şu an, derbide Baros oynayabilir.

ya kart cezalılarını niye dinlendiriyoruz?fener macı kadar bu maç da onemli.yenmeliyiz gençleri.

baros derbide falan oynayamaz.neconun,elmanderin yaptıklarının yüzde 20 sini yapamaz baros.

baros derbide falan oynayamaz.neconun,elmanderin yaptıklarının yüzde 20 sini yapamaz baros.

Arena'da çok gol kaçırmıştı Baros reis ama onun oyun tarzı çok farklı. fenerin stoperinde Serdar-Yobo oynayacak büyük ihtimalle. Baros bu iki oyuncuyada ters yapıda. tatlı-sert dikine giden oyuncular karşısında çok çaresiz kaldıklarını çoğu maçta gördük. Kısacası Baros her zaman fark yaratır.

hand-9-nine.jpg

bu fark kapanmayacak ezikler..

utanacağınız yerde Aslana dil uzatıyorsunuz..!!!

baroş fizik olarak iyi değil.biz 4-4-2 oynuyoruz.ondeki elemanlar defansa,ortasahaya yardıma gelmezse bir anda 4 lük olursun.şu formlarıyla ne neco kesilir,ne elmander.baros gelmiş geçmiş en iyi forvetlerden biri(ydi) artık geçti o iş.ayakta duramıyor.

Kimse Necati´yi suanda kesemez. Baros kalenin önünde etkili, oyunun gnelinde zayif. Necati oyunun genelinde etkili. Top kaybetmiyor, top sakliyor, asist yapiyor, pas veriyor, gol atiyor, kosuyor, herseyi yapiyor adam. Baros bunlari yapmiyor. Yapamiyor

baroş fizik olarak iyi değil.biz 4-4-2 oynuyoruz.ondeki elemanlar defansa,ortasahaya yardıma gelmezse bir anda 4 lük olursun.şu formlarıyla ne neco kesilir,ne elmander.baros gelmiş geçmiş en iyi forvetlerden biri(ydi) artık geçti o iş.ayakta duramıyor.

nediyon ustad ;) milli macta cok iyiydi diyorum ya. besiktas macındada cok iyiydi. nerden fizik olarak iyi olmadıgını cıkarıyorsun ? fb macında Baros-Elmander olur.

Gençler maçından daha çok fener maçını konuşuyoruz farkettiyseniz. O zaman fenerm maçının başlığını açalım oradan konuşalım.

nediyon ustad ;) milli macta cok iyiydi diyorum ya. besiktas macındada cok iyiydi. nerden fizik olarak iyi olmadıgını cıkarıyorsun ? fb macında Baros-Elmander olur.

şu formuyla nasıl necatiyi keseceksin emir?bu adamın daha ne yapması lazım?kaldı ki yabancı sınırlandırmasının oldugu bir ortamda barosu oynatmak için hangi yabancıyı keseceksin?milli maçlarda oynanan futbolla stsl de oynanan maçlar aynı sertlikte geçmiyor.necatinin size yaranması için ne yapması lazım allah aşkına?her maç kırmızı gorup,hakemle,oyuncularla mı atışması lazım?sürekli sakatlanması mı lazım?adının necatinho olması mı lazım?

şu formuyla nasıl necatiyi keseceksin emir?bu adamın daha ne yapması lazım?kaldı ki yabancı sınırlandırmasının oldugu bir ortamda barosu oynatmak için hangi yabancıyı keseceksin?milli maçlarda oynanan futbolla stsl de oynanan maçlar aynı sertlikte geçmiyor.necatinin size yaranması için ne yapması lazım allah aşkına?her maç kırmızı gorup,hakemle,oyuncularla mı atışması lazım?sürekli sakatlanması mı lazım?adının necatinho olması mı lazım?

Neco'yu bu maçta kesmek gerek o yüzden. Kadıköye saklamak gerek.

Neco'yu keselim nerde dedim hacı

Baros fb'ye karsı oynamalı dedim sadece. ikinci yarıda girebilir, buyuk mac cunku. Neco Gencler macında mutlaka oynamalı kesilemez, kart gorurse de sorun digil.

Çok karışık bir durum yahu. Ujfa'yı kessinde gerisi çokta umrumda değil :D

Neco'yu keselim nerde dedim hacı

Baros fb'ye karsı oynamalı dedim sadece. ikinci yarıda girebilir, buyuk mac cunku. Neco Gencler macında mutlaka oynamalı kesilemez, kart gorurse de sorun digil.

yanlış anlamışım o zaman,kusura bakma emir.maçın gidişatına gore tabi baros girebilir oyuna.ben ilk onbir de elmander baros baslasın anladım,pardon.

Üst Alt