STSL 11/12 H:31 | Beşiktaş 4-1 Manisaspor | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:31 | Beşiktaş 4-1 Manisaspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:31 | Beşiktaş 4-1 Manisaspor | Maç Sonucu | 19 Mart

Queresmaya büyük haksizlik yapilmis,3.gol enfes her babayigidin harci degil o vurusu yapmak,gene 2.golde ölü noktaya kosup girer girmez skoru 2-0 getirmesi maci kopartti,fernandeste cok etkili oynadi ama Queresmanin oyuna girdikten sonra katkisini yok saymamak lazim,bu sonucla Besiktas play-off bende varim dedi,önündeki 3 macida kazanir,zor yenilir bundan sonra besiktas hic puan kaybi beklemiyorum,fenere biraz daha yaklasicaktir.Ben fenerin 6 puan kaybedicegini düsünüyorum veya en az 5,bu yüzden besiktas 9 puan toplarsa,play-off 2.olma sansi var.

Ben sürekli söylüyorum suan ligde ikincligi Besiktas hakediyor diye,acikcasi sacma play-off olmasa yogun lig fikstürü Besiktas muhtelemen 2.olurdu,bizi 2 mactada en cok zorlayan tek takim oldu Besiktas,kazandigimiz macta dahil cok zorlandik,keza 6-7 eksikle gittigi kadiköyde cok iyi oynamasina ragmen kaybetti,play-offlarda besiktasin hem bize 2 kere hemde fenere 2 kere yenilecegini hic sanmiyorum.

Trabzon evinde oynacagi play-off öncesi fener macini kazanirsaki bana göre kesin kazanir,onlarda büyük avantaj yakaliyabilir,ikincilik cok cekismeli olacak burda bizim alacagimiz sonuclarda etkili olur.

Melo, Selcuk, Fernandes üclüsü gercekten bomba olur.

neyse, trt türkte az sonra futbol programi var, bu hafta oynanilan tum maclari konusacaklar

bjk, fb ve Gs li 3 yorumcu oluyor, thuaf bir program, izleyin bence :)

Manisayada gecmis olsun matematiksel olrak sanslari devam etsede dün samsun gibi onlarda bana göre artik düsdü,karabükspor haftaya kazanir evinde,antalyasporda ankaragücüyle oynadigindan 3 puanlari garanti gibi,tabiki futbolda hersey var ama suan artik hersey netlesti gibi,2.3.4 ler play-off ve avrupaya gidecek 5.takim belirsiz,bursada baya geldi basta berbat puanlar kaybetmeseler suan yetismislerdi,tek sanslari 9 puan toplayip,trabzonun 1 beraberlik cikarmasini beklemek olur....

Bana göre ligin ilk 4 sirasida belirlendi ama Besiktas haftaya 3.olabilir...

Fernandes bu macta 2 assist 1 gol, millet hala tribune oynuyor diyor.

Tamam, her calim atan topcu tribune oynuyor.

Ok. Kazma alinmasi gerek. Back to BAM please.

Rakip Manisa. Haftalardır galibiyetleri yok doğru düzgün top oynamıyorlar. Gördük Fernandes'i A.MAdrid maçlarında:)

Cevap: STSL 11/12 H:31 | Beşiktaş 4-1 Manisaspor | Maç Sonucu

Potansiyel açısından olabilir ama mental ve istikrar açısından çok eksiği var o yüzden en iyi topçusu demek çok abartı olur.

Harbi bizim ligin en iyi topçusu kim agalar anket açılsa güzelcene tartışılsa.

Fernandes güzel gol atmış gerçekten ama bu herif paso küçük takımlara karşı oynuyor.Daha derbi oynamışlığı yok.Ne yapayım ben öyle futbolcuyu?

bu beşiktaşlılar neyin kafasını yaşıyor lan fernandes gol attı şampiyonluk geldi yazacaklar neredeyse

Fernandes sağlam oynamış ya,yalnız Isaac'in pozisyonu penaltı bence.

Manisanın yenilmesi cok iyi oldu.

Ligin son haftasında karşımıza küme düşmüş olarak gelecekler. Böylece geniş geniş yenicez bunları.

Beşiktaş istediği kadar kazansın bir cacık olmaz bu saatten sonra.

Üst Alt