STSL 11/12 H:31 | Beşiktaş 4-1 Manisaspor | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:31 | Beşiktaş 4-1 Manisaspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:31 | Beşiktaş 4-1 Manisaspor | Maç Sonucu | 19 Mart

Manisanın yenilmesi cok iyi oldu.

Ligin son haftasında karşımıza küme düşmüş olarak gelecekler. Böylece geniş geniş yenicez bunları.

Beşiktaş istediği kadar kazansın bir cacık olmaz bu saatten sonra.

nasıl bi cacık olmaz?

fenerbahcelerine karsı köpek gibi oynayacaklar Şampiyonlar Ligi için :happynew:

Cevap: STSL 11/12 H:31 | Beşiktaş 4-1 Manisaspor | Maç Sonucu

Yok..içimde ufak bir umut vardı o da gitti Beşiktaş taraftarına dair. Genel olarak inanılmaz boşlar, hafızaları da tahminim 1 gün civarı.

1 hafta önce Quaresma'ya saydıran, tüm Portekizlileri satmadan bu takım düzelmez diyenler, ligi kapattık, lig bitti diyenler, Atletico karşısında aşağılanarak yenildiklerini seyredenler, 1 haftadır idmana çıkmayan bir takıma 2 gol attı diye Quaresma'yı tanrı, 3 puan aldı diye takımı da şampiyonluk adayı ilan etmişler. Dehşet içinde okuyorum, kalan 3 maçı kazanıp play-offlarda 5/6 veya 6/6 hesapları yapıyorlar..

Yok..içimde ufak bir umut vardı o da gitti Beşiktaş taraftarına dair. Genel olarak inanılmaz boşlar, hafızaları da tahminim 1 gün civarı.

1 hafta önce Quaresma'ya saydıran, tüm Portekizlileri satmadan bu takım düzelmez diyenler, ligi kapattık, lig bitti diyenler, Atletico karşısında aşağılanarak yenildiklerini seyredenler, 1 haftadır idmana çıkmayan bir takıma 2 gol attı diye Quaresma'yı tanrı, 3 puan aldı diye takımı da şampiyonluk adayı ilan etmişler. Dehşet içinde okuyorum, kalan 3 maçı kazanıp play-offlarda 5/6 veya 6/6 hesapları yapıyorlar..

kalan 3 macta 3 te 3 yaparsa bjk, helal olsun derim

Öyle 6/6 yapacak bir istatik play-off imkansiz ama besiktasin ben kendi taraftarinin acimasizca elestirdigini düsünüyorum,dinlenmis diri sakatsiz bir besiktas baya iyi bir takim,Queresmada az konstrasyon sagladimi gercekten etkili bir oyuncu,Besiktasin kötü bir kadrosu yok hep söyledim,hatta kadro derinligi bizden iyi,fakat oyuncular mac seciyorlar,özelikle yabancilari,secmeseler suan daha iyi noktada olurlardi.

Iyi bir kalecileride yok,özelikle Cenk bu sezon cok mac kaybettirdi Rüstüde eski Rüstü degil,birazda bu yüzden burdalar...

Ben besiktasin 62 puanda ligi bitirecegini düsünüyorum,fenerin en iyi ihtimalle 67 puanda bitirecegini düsünsek arada kapanmiyacak bir fark yok,icerdeki bir inönü galibiyetine bakar sayet sikeden ceza verilmezse isin ucunda sampiyonlarligi olacak,özelikle queresma,simao,almeida,fernandes sampiyonlarligi icin görün nasil oynarlar....

Kadiköydede bu sefer 6-7 eksik besiktas olmayacak.

Yalniz sampiyon olmalari imkansiz,ve play-off 6/5-6/6 felanda yapamazlar,en fazla 4 galibiyetle play-off tamamlar.

Bu arada besiktasin son haftaki karabükspor maci cok zor oda düsme durumu olursa garantilemis bir krabükspor sorun olmaz,bu haftada belalisi i.b.b gidiyorlar ama i.b.b baya formdan düsük yani ilk mactaki gibi celme takacak durumda degiller,samsunsporda son iki haftaya girilirken düsmüs olacak muhtelemen,yani düsmemis olsa bu takimlar veya karabük son haftaya girildiginde düsme derdinde olursa isler degisir ama suan öyle bir durum yok gibi,bu önümüzdeki hafta hersey belli olur zaten.

Manisa karşısında bu oyunu oynamayacaklarsa kim karşısında oynayacaklar. Son sıralarda olan bir takım ve birçok sorunları var. Bu galibiyeti bjk taraftarlarının abartması iyi olur onlar havalarda uçarken çakılmaları daha acı oluyor.

q7-almeida-simao , keita-baros-kewell.

oyun kurma görevi verilmiş oyuncular, arda und fernandes.

bizim lige ve takımlara uymayan bir sistem, 4-3-3.

iki takımda da ofansif anlamda güçlü ama defansif anlamda vasat yedek kulübeleri.

yerli-yabancı gruplaşması.

ligi çok iyi tanımayan ve turk futbolcu tarzına uymayan hocalar rijkaard ve carvalhal...

bjk'nin şu anki kadrosu, yapı olarak bizim rijkaard'lı kadroya çok benziyor. harika bir hücum hattı ama rezil bir kaleci ve vasat bir savunma. Bir de kaliteli hücumcuların maç seçince, böyle kopuyorsun yarıştan.

Veli Kavlak tribun topcusu degil reis o savasci hani gercek futbolcu anliyon sen :ka21:

hayatımda futbolcu görmemişim ben o zaman .. kabileyetsizin teki .. belçikadayken daha yetenekli gelirdi , burda orta sahada iyice kazmaları oynuyor .. bilincide gitmiş .. ne demektir bitmiş maçta kırmızı kart görmek ? böyle futbolcu mu olur?

Çok salak rakip ve rakip taraftarlarımız var, manisa maçından sonra bjk ve bi kaç topçusu gene göklerde. Play-off 2 takım arasında geçer bu kafayla (bi ceza olmazsa)

hayatımda futbolcu görmemişim ben o zaman .. kabileyetsizin teki .. belçikadayken daha yetenekli gelirdi , burda orta sahada iyice kazmaları oynuyor .. bilincide gitmiş .. ne demektir bitmiş maçta kırmızı kart görmek ? böyle futbolcu mu olur?

Veli Belçika değil Austurya kökenli kardeş.

Fernandes çok iyi bir oyuncu gerçekten. Bu maç için fazla yorum yapmaya gerek yok diye düşünüyorum. Zayıf bir Manisa' ya karşı alınmış bir galibiyet. Ancak beşiktaşın playofflara fenerle yakın puanlarda girmesi bizim lehimize olacaktır.

manisa ligi bitirmis ruhsuz besiktas rahat aldi bu yüzden karsisinda bir takim olsaydi yenemezdi

Üst Alt