STSL 11/12 H:4 | Galatasaray 2-0 Eskişehirspor | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:4 | Galatasaray 2-0 Eskişehirspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:4 | Galatasaray – Eskişehirspor | 26 Eylül | 20.00

--------------Ufuk---------

Eboue------Ujfalusi------Semih(Ceyhun)----Hakan

Kazım-------Selçuk-----Melo--------Riera

---------Baroş--------Elmander--------

4-4-2 ye devam.Baroş-Elmander TT Arenada coşar,3-1 alırız.

muslera cok ii 1 kaleci ama benmde beklemedigim seyler yapıor anlam veremiyorum acıkcası

muslera izlediğim maçlarında a kalite kaleci imajı verdi bana ama bize geldiğinden beri anlamsız hatalar yapıyor bugün 4 defans da yerinde iken saçma şekilde çıktı 2 puan bıraktık belediye maçı da sonuçta golsüz gidiyordu ve çok büyük hata ile giden 3 puan samsun maçında kaleye 2 şut geldi 1i gol oldu zaten

kaleciye verdik 13 milyon euro ama her maç hatalı goller yemeye devam ediyoruz geçen senelerde defansif olarak kötü olduğumuzdan çok gol yiyorduk ama bu sene takım fazla da pozisyon vermiyor ama yine yiyoruz

valla, takim fazla pozisyon veriyor mu, vermiyor mu bilemiyorum ama atak yedigimizde, hemen hemen her ciddi atak büyük tehlike oluyor kalemizde, stoper ve bekler yüzünden.

zan-urfali,

yada zan-servet

kimse bu defansla ciktigimiz maclara "gol yemeyiz" diyemez, asla.

üstüne birde hakan batla (gerci son 2 mactir fena oynamiyor) oalyi da var.

kisaca, öyle bir kadromuz var ki, ne "gol yemeyiz" diyebiliyorsun, nede "kesin gol atariz", yani hem ofansta, hem defansta eksikler vala, hala var.

polat ne takim brakmis, inanilir gibi degil.

muslera izlediğim maçlarında a kalite kaleci imajı verdi bana ama bize geldiğinden beri anlamsız hatalar yapıyor bugün 4 defans da yerinde iken saçma şekilde çıktı 2 puan bıraktık belediye maçı da sonuçta golsüz gidiyordu ve çok büyük hata ile giden 3 puan samsun maçında kaleye 2 şut geldi 1i gol oldu zaten

genc tecrubesiz diyecem onuda diyemiyorm yasına gore cok ustunde tecrubeye sahip var 1 dengesizlik

2-3 gün önce bülent korkmaz "bu stoperler arasinda en hizlisi, birebirde en iyisi, topu oyuna sokma konusunda en iyisi semih kaya, ama iste pozisyon almayi bilmiyorum,ben Gs nin basindayken oynattim bir ara, bu sene fatih hoca da umutlu, oynatacak gibi ilerleyen haftalarda" dedi.

valla, takim fazla pozisyon veriyor mu, vermiyor mu bilemiyorum ama atak yedigimizde, hemen hemen her ciddi atak büyük tehlike oluyor kalemizde, stoper ve bekler yüzünden.

zan-urfali,

yada zan-servet

kisaca, öyle bir kadromuz var ki, ne "gol yemeyiz" diyebiliyorsun, nede "kesin gol atariz", yani hem ofansta, hem defansta eksikler vala, hala var.

bence takım savunması geçen yıllara oranla çok iyi durumda geçen hafta samsuna bu hafta karabüke pozisyon vermedik gibi bir şey bunda stoperlerden çok melo-selçuk ikilisinin büyük katkısı var özellikle melo bir sürü atak kesiyor selçuk ve melonun önüne yaratıcı bir oyuncu alınsa bir de barosun yerine forvet iyi takım oluruz

zan-urfali,

yada zan-servet

ben sahsen bugunku macda 15.dkya kadar kesin yeneriz dedim icimden cunku hem cıkan duzgun kadro hemde elmanderle sercanla yakaladıgımız frsatlar bu takımın olacagına inandm ama musleranın kırmızısı bozdu isi bence eskisehir macı gbi 1 cok macı bu kadroyla oynarsak bozmazsak zorlanacagımızı sanmıyorum lig icin yeterli bana gore devre arasındada 1-2 takviye ile olur die dusunuyorum

Hep destek tam destek. Muslera'ya güven sonsuz. Arena'daki yerimizi alacağız. Kazanacağız.

yalnız su ufuga fena kafayı takmıs durumdayım bu nasıl 1 kaleci anlamak mumkun deil

Ufuk elinden geleni yaptı haksızlık yapıyosun..

tabiki elinden geleni yaptı kapasitesi kadar :) Yedigi gol tam 1 facia buyuk takım kalesine geciosun ole goller yemeyeceksn gecen senede aynıydı adamda kaleci yetenegi 0 . Galatasarayda ne isi var ufugun anlamıs deilim su anadolu takımlarının cogu kalecisinden daha kotu yaptıgı extra bisi yok kalede geleni yiyor

umarım biletler 50 tl olmaz taraftar maça gelir.

Eskişehir bugün bayağı iyi oynamış.Eğer yine yaratıcılıktan uzak oyun oynarsak işimiz zor.

tabiki elinden geleni yaptı kapasitesi kadar :) Yedigi gol tam 1 facia buyuk takım kalesine geciosun ole goller yemeyeceksn gecen senede aynıydı adamda kaleci yetenegi 0 . Galatasarayda ne isi var ufugun anlamıs deilim su anadolu takımlarının cogu kalecisinden daha kotu yaptıgı extra bisi yok kalede geleni yiyor

fatih hoca süper konusmus ufuk hakinda ( ve onun gibi yedekte, forma sansi bekleyen diger topcular hakkinda)

KALECİ DEĞERLENDİRMESİ

Terim, ''Galatasaray kalecilerden şanssız mı?'' şeklindeki bir soruyu ise şöyle yanıtladı:

''Dünyanın en önemli kalecilerinden birinden bahsediyoruz. Muslera'ya herhangi bir şey söyleyecek halimiz yok. Yaptığı hareketin karşılığı kırmızı kart değil. Muslera'ya hatalı diyebilir miyiz? Hata da yapacak ama burada baktığımız zaman Muslera son adam. Gitti, adama vurdu, yok öyle bir şey. Belediye maçına baktığımız zaman da 2-3 tane gol kurtardı. Kalecilerin kaderi. Kurtardığına bakılmaz, hatalarına bakılır. Bugünkü ihaleyi Muslera'ya bırakmamamız lazım.''

Ufuk'un yediği gol hakkındaki değerlendirmesi sorulan Fatih Terim, şöyle dedi:

''Size bir şans geldiğinde bu formayı kazanacaksınız. Bu Galatasaray takımı, kazanmazsanız herkes de kaderine razı olacak. Bu sadece Ufuk için geçerli değil. Herkes için geçerli. Özellikle büyük takımlarda şans bulamayabilirsiniz. Bulduğunuz zaman da değerlendirmek zorundasınız. Büyük takımda oynamak kolay nimetler değil. Orada oynamak isteyen onbinlerce futbolcu var. Herkes onun nimetini bilecek.''

bu sene her mac zor bizim icin.

kendi sahamizda tek farkli yeneriz deplasmanlarda isimiz allah'a emanet..

Kadınlara normal maçlarda da bilet beleş galiba? Teyit edebilen var mı?

fatih hoca süper konusmus ufuk hakinda ( ve onun gibi yedekte, forma sansi bekleyen diger topcular hakkinda)

ornek trabzonu verm mesela ilk basta o brezilyalı mal 1 kaleci vardı senol hoca geldi onura sans verdi hergecen mac kalesinde daha ii hale geldi devlestigi mac aldırdıgı zamanlar oldu onur sakatlandı tolga gecti simdide o kaleyi bırakmıyor buyuk takım kalecisi mac aldıran kaleci olmak zorundadır aykutla ufuga kac senedir sabrediyoruz yaptıkları extra bisi yok bugun bakıosun ufuga yine aynı ufuk burası galataspor deil GALATASARAY

Üst Alt