STSL 11/12 H:4 | Galatasaray 2-0 Eskişehirspor | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:4 | Galatasaray 2-0 Eskişehirspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:4 | Galatasaray – Eskişehirspor | 26 Eylül | 20.00

bu mactan umutluyum. insallah stadimiz da full ceker, soyle bir rahat galibiyet aliriz.

bu mactan umutluyum. insallah stadimiz da full ceker, soyle bir rahat galibiyet aliriz.

Sıkıntıda orda zaten

Galip gelmek için umutlu olduğumuz maçlar Arena da yüksek seyirci yüzdeli maçlar

Deplasmandaysan,hele gol yediysen,yada 10 kişi kaldıysan

Türkiyenin müzesi en kalabalık takımı Pursaklar belediye hüviyetinde

4-4-2 kesmedi bizi. orta sahanin göbegi eksik kaliyor. melo ve selcuk yeterince ileriye katki veremiyorlar. savunma kötü oldugu icin ileriye cikmayi da cesaret edemiyorlar!

en iyisi 4-3-3 veya 4-5-1 oynamak.

sabri--ujfa--semih--x

----melo---selcuk---

eboue----engin/riera

----riera/elma------

-baros/elma/sercan-

eboue sag bek oynayinca, ileri cikamiyor defans berbat oldugu icin. sabri bal üretmeyen ari dahi olsa, at gibi ileri geri kossun, ofansif hic bir ise yaramazsa da, en azindan rakibin ataklarini engeller ve böylece eboue daha rahat hücuma katki verir.

ofansi mutlaka bir oyuncu ile daha güclendirmemiz lazim. elmander veya riera forvet arkasi gibi oynamali. ne cift, ne tek forvet, 1,5 forvet ile oynariz böylece ve 4,5 orta saha ile. ne eksik, ne fazla :)

kazim da artik yedek oturmali. hücumcu oyuncu ama bal üretmeyen ari. kosuyor, cabaliyor, iyi niyetli ama bir katki, etki yok!

balta ve zan da artik acilen kesilmeli. ft nasil görmüyor bunlarin rezil ahllerini?! ikisi de savunmaci ama adam markaj etmeyi bir türlü beceremiyorlar! ikisi de uzaklastirilmali acilen! caglar da ise yaramaz. devre arasi saglam bir sol bek lazim bu takima bir de stoper.

4-4-2 nin kesmediğini nereden anladığını ben anlayamadım. Dünkü maçtan bahsediyorsan dün 10 kişi oynadık maçın %85 ini. yani sistem 4-4-1 flandı. ve ortadaki 4 lüde defansın hemen önünde oynuyordu. Bunun bizim oynamak istediğimiz 4-4-2 ile uzaktan yakından alakası yok. bu maç yorum yapılabilecek bir maç değil.

lan biz niye pazartesi oynuyoz.ne salak bi fikstür bu ya.

Cooook zor mac cooook.

Ama 442 gayet iyi taktik. Sabri olmadıkça iyi.

4-4-2 den vaz gecilmemeli kesinlikle

---------aykut

eboue--ujfa--semih--hakan

----melo---selcuk---

kazım--------------riera

---baros---elmander

eskisehir macına böle cıkmak lazım eskisehirde kapanan bi savunması yok oynamak icin gelicekler onlarda

4-4-2 den vaz gecilmemeli kesinlikle

---------aykut

eboue--ujfa--semih--hakan

----melo---selcuk---

kazım--------------riera

---baros---elmander

eskisehir macına böle cıkmak lazım eskisehirde kapanan bi savunması yok oynamak icin gelicekler onlarda

İlk defa adam gibi bir kadro yazanı gördüm burada.

Aynen böyle çıkmalıyız. Servet ve Gökhan zanı istemiyorum.

Yerine Semih veya Ceyhun oynasın ama onlar oynamasın. Sabri hiç oynamasın.

Beraberliği falan kabul etmiyorum.Kazanalım.Lütfen kazanalım.Yeter yahu.2 senedir 3-4 maçlık serimiz var mı bilmiyorum.Artık yapalım şöyle uzun süreli galibiyet serisi.

eskişehir çok iyi bu sene ama arena da yenebiliriz yeter ki oyuncular kendi güçleri ile oynasınlar

Ufuk

Sabri-Zan-Ujfa-H.Balta

Melo-Selçuk

Eboue-----------Riera

Baros-Elmander​

diyorum ben.

Ufuk

Sabri-Zan-Ujfa-H.Balta

Melo-Selçuk

Eboue-----------Riera

Baros-Elmander​

diyorum ben.

Eboue'yi Sabri'nin yerine,Eboue'nin yerine de Engin'i oynatsak daha iyi olur.

Ufuk

Eboue-Zan-Ujfa-H.Balta

Melo-Selçuk

Engin-----------Riera

Baros-Elmander

Mis.:yenieek:

Cevap: STSL 11/12 H:4 | Galatasaray - Eskişehirspor | 26 Eylül | 20.00

yazik valla yazik yok yenemeyiz falan lan eskisehir kimki kim oldugumuzu unutmayin beyler kaleci o hatayi yapmasaydi rahat yenerdik dün eger yine öyle bir terslik olmazsa bu maci rahat aliriz!

Üst Alt