STSL 11/12 H:5 | Gaziantepspor 0-0 Beşiktaş | 3 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:5 | Gaziantepspor 0-0 Beşiktaş | 3 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:5 | Gaziantepspor 0-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 3 Ekim

Gökay renkdas,yaz mesajlarını geliyor 10 tane LİKE:D

biz Antep le ne zaman oynayacağız arkadaşlar??

o zamana kadar düzelir Antep merak etmeyin

Bu arada antep iğrenç takım..Cenkle Simao en vasat 2 oyuncu bu ligde şu an için

Antep Güzel oynadi ama olmadi.. Bitiris Paslari birtürlü gelmedi.. Yoksa Tek Kalelik bir Mac oldu..

Cevap: STSL 11/12 H:5 | Gaziantepspor 0-0 Beşiktaş | 2. Yarı | 3 Ekim

9 kısı kalmıs takım sabaha kadar defans bıle yapsa sen pozısyon bulursun, bulamıyorsan senın super lıgde ısın yok!!

Geçen hafta Werder Bremen - Herta Berlin maçını izledim ,Berlin 9 kişi kaldı ama son saniyede dandik bir golle yenildi .Olmayınca olmaz.Ama Antep ölmüş ağlayanı yok .Ivan de souza ve Murat Ceylan iyi oyuncular .Alalım :D

Allah be... versin antep. Yürüyerek top oynuyorlar. Ulan rakip 9 kişi lan. Şu ligden tiksiniyorum,iğreniyorum. Bunların bir yerleri hep bize kalkıyor. Oynasana lan. Ayrıca o tosun öküzünü topçu diye milli takıma alana selamlarımı gönderiyorum. Tinercilerin oynadığı şu topu biz oynasak en az 3 yerdik. Bu kadar şans kısmet olmaz. Küme düşersiniz umarım. Ulan bir de bu s.kurtuluş ayıcığı nasıl topçu olmuş hayret bişey. m.ceylan'dan GS topçusu olmaz. Özbek veya ayhandan farkı yok.

bu arada salih yilmaz ve emre akkaya basta beni olmak üzere bir cok kisiyi like manyagi yapti :)

Cevap: STSL 11/12 H:5 | Gaziantepspor 0-0 Beşiktaş | 2. Yarı | 3 Ekim

Geçen hafta Werder Bremen - Herta Berlin maçını izledim ,Berlin 9 kişi kaldı ama son saniyede dandik bir golle yenildi .Olmayınca olmaz.Ama Antep ölmüş ağlayanı yok .Ivan de souza ve Murat Ceylan iyi oyuncular .Alalım :D
ivan de souzanın şu 5 maclık görüntüsüni amatör oyuncularda gördüm ben:)

Üst Alt