STSL 11/12 H:5 | Gaziantepspor 0-0 Beşiktaş | 3 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:5 | Gaziantepspor 0-0 Beşiktaş | 3 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:5 | Gaziantepspor 0-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 3 Ekim

peki bugün necip-ismail yerine gökan gönüz-bilica olsaydı hakemin kararı ne olurdu ?

bjk acilen td degistirmeli. eger portekizce bilen birisini ariyorlar ise, turist rehberi getirsinler, ondan iyi yönetir bu takimi.

p.s. yilmaz vural bosta benim bildigim kadariyla :asd:

ulan şu antepi gorunce gecen sene 2-1 öndeyken 3-2 verdiğimiz mac geliyor aklıma kupadaki cıldırıyorum arkadaş cenkle el yasa hayatının gollerini atmıslardı bize nse geriye dönüp sinirlenmiycem bu arada şu takım yemınle ankaragucunden daha kötü bi takım hic değilse ankaragücündeki topcular ne kadar yeteneksiz olsalarda adamlar sonuna kadar mücadele ediyor

Bu Antepliler ne kadar salak ya,9 kisiyi yenemiyorsanız bu ligde ne isiniz var...

aslında tutcak gibi olduda abim interi kupona yazıp ac gözlülük yapınca patladık. benim yazdıklarıma ek yapmasaydı 172 lira alcaktım. inter denen ******* takım yaktı:)

Kötü olmus:)Ne demisler renkdas azı bulamayan cogu bulamaz:)ya da nerede cokluk orada okluk:asd:

Üst Alt