STSL 12/13 H:15 | Fenerbahçe 2-1 İstanbul B.Ş.B | Maç Sonucu | 9 Aralık - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:15 | Fenerbahçe 2-1 İstanbul B.Ş.B | Maç Sonucu | 9 Aralık

Cevap: STSL 12/13 H:15 | Fenerbahçe 2-1 İstanbul B.Ş.B | Maç Sonucu | 9 Aralık

Ortaha saha nasıl bu kadar boş kalabilir bi takımda ya. Bizim bağırta bağırta yenmemiz gerekiyor bunları bomboştu ortasaha yemin ediyorum çok rahat hücum edilir
sanki bizim orta saha çok kalabalık. selçuk desen bitik. melo??? yekta oynarsa daha iyi olur o bölgede.

Cevap: STSL 12/13 H:15 | Fenerbahçe 2-1 İstanbul B.Ş.B | 2.Y | 9 Aralık

beyler atıp tutmayın yok dağıtırız 5 atarız bilmem ne yaparız adamlar gelir arkada bekler 2 pozisyon yakalar atar döner gider karıköye bizim bunlara izin vermeyecek şekilde teknik taktik ve doğru diziliş ile sahada olmamız lazım anlayacağınız top fatih hocada

www.ligtv.com.tr” web sitesi içeriğinde bulunan fotoğraf, video ve diğer görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan, herhangi bir amaçla, herhangi bir yöntemle kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması, suç teşkil etmekte olup, bu tür eylemleri işleyenler hakkında cezai takibatlar yapılacağı ve tazminat davaları açılacağı, fikri ve sınai emeğin korunması için gereken tüm tedbirlerin alınacağı ve tüm hukuki yollara başvurulacağı önemle tarafınıza duyurulur.

Arkadaslar lütfen bizlere yardimci olun. LigTV'den görüntü almak yasak. Bizi zor durumda birakmayin lütfen.

Maçdan resim ve video paylaşmak kesinlikle yasak. Kurala uymayanlar ceza alabilirler.

ya gökhanın eliyle oynaması bitek ben mi gördüm

şeref yoksunu,şikeci lig TV zaten göstermedide tek ben mi gördüm

ne kadar sinir bozucu oyuncu var fenerde böyle...o balları hep devam edecek bilyosunuz.ben artık yorum yapmıycam.benim kendi takımımda suç.teknik direktörümüzde ve futbolcularımızda suç.puan farkını çoktan açmalıydık.böyle lig olur mu ya?hepsi şampiyonluğa oynuyo:eek:

www.ligtv.com.tr” web sitesi içeriğinde bulunan fotoğraf, video ve diğer görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan, herhangi bir amaçla, herhangi bir yöntemle kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması, suç teşkil etmekte olup, bu tür eylemleri işleyenler hakkında cezai takibatlar yapılacağı ve tazminat davaları açılacağı, fikri ve sınai emeğin korunması için gereken tüm tedbirlerin alınacağı ve tüm hukuki yollara başvurulacağı önemle tarafınıza duyurulur.

Arkadaslar lütfen bizlere yardimci olun. LigTV'den görüntü almak yasak. Bizi zor durumda birakmayin lütfen.

Maçdan resim ve video paylaşmak kesinlikle yasak. Kurala uymayanlar ceza alabilirler.

haftaya fener maçına tek forvetle çıkarsak sahadan sileriz orta sahaları dirençsiz

bu modada yeni basladi eski Gs futbolcularini veya f.terimi elestiremeyecegiz bu nedir be,mourinho yerden yere vuruluyor millet bulentin futbol bilgisini ortaya atip elestiremezsin diyor,birakin bu isleri

ne kadar sinir bozucu oyuncu var fenerde böyle...o balları hep devam edecek bilyosunuz.ben artık yorum yapmıycam.benim kendi takımımda suç.teknik direktörümüzde ve futbolcularımızda suç.puan farkını çoktan açmalıydık.böyle lig olur mu ya?hepsi şampiyonluğa oynuyo:eek:

Puan farkının çok açılmasına izin vermezler zaten zirveye ayar yapılıyor bu bilinen birşey.

Bülent korkmaz sagolsun sayesinde fener 3 puani aldi gol yiyince anca degisiklik aklina geldi

Bütün defansif adamlari doldurmus webo nun yerinede bi defans oynatsaydi isabet olurmus

kakayı alırsak ayarın kralını görürler sahada.2.yarı hepsine koya koya şampiyon oluruz.

Playoff çıkatırlar puanların yarısını silerler federasyonda çare bitmez :)

Sakın sezon ortası playoff çıkartamazlar demeyin burası Türkiye hatırlatırım dünyada şikenin sahaya yansıyamadığı tek ülke :D

Fener fena pres yapdi. IBB cok geriye cekildi, öylece fener baskiyi daha da kurabildi.

takimi daha önce sokmasini, ve bir veya iki degisiklik sart'di. Gol geliyorum dedi...

Ama IBB (ve T.D.) birsey yapmadi, ve sonunda geldi gol...

bu ezikler anca iki sekilde yenebilir meireles orta sahadan sut ceker danynin sag arka adalesinin yanina carpar tam doksana gider gol olur,bide 18 korner atariz %70 top bizde olur 9 gol pozisyonuna gireriz 90 da kontra yeriz 1-0 baskada bisey olmaz

Böyle sacmalik bir tek Türkiye'de vardir kesin, dünya'da bir sürü forumda herkes istedigi görüntüleri paylasiyor.

Alican Forumun aslinda .to gibi domainlere. ne yapmak istersen yaparsin, baski da koyamaz kimse.

teknik acidan yapilir, ve hukuki olarak, bölge disi olur... ama bizimkiler yapmiyor,

Fenerin kanatları çok açılıyor kesinlikle kanatlara hızlı adamlarla başlamalıyız.

Sakın ola ki oraya hamiti koyarsak birden el freni çekeriz.

Selçuk yerine hamiti koyup en azından selçuğun etkisizliği olmaz. Hamit ile selçuk oynayınca kağnı arabası gibi oluyoruz. Sakın hoca ya selçuk ya hamit oynasın. İlla ikisi oynayacaksa tek forvet ve arkasında hamit oynatalım. Ayı çok sektiriyor topu. Hamitin şutları etkili olabilir.

Üst Alt