STSL 12/13 H:15 | Fenerbahçe 2-1 İstanbul B.Ş.B | Maç Sonucu | 9 Aralık - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:15 | Fenerbahçe 2-1 İstanbul B.Ş.B | Maç Sonucu | 9 Aralık

Cevap: STSL 12/13 H:15 | Fenerbahçe 2-1 İstanbul B.Ş.B | Maç Sonucu | 9 Aralık

Fener fena pres yapdi. IBB cok geriye cekildi, öylece fener baskiyi daha da kurabildi.

takimi daha önce sokmasini, ve bir veya iki degisiklik sart'di. Gol geliyorum dedi...

Ama IBB (ve T.D.) birsey yapmadi, ve sonunda geldi gol...
fener pres falan yapmadi 9 defansif adamla sahada takimi birakirsan o takimda yendi sahasindan cikamaz dogal olarak

Playoff çıkatırlar puanların yarısını silerler federasyonda çare bitmez :)

Sakın sezon ortası playoff çıkartamazlar demeyin burası Türkiye hatırlatırım dünyada şikenin sahaya yansıyamadığı tek ülke :D

Yapamazlar,o kadar değil ama yaparlarsa ligden çekilmeliyiz açık ve net.

fener pres falan yapmadi 9 defansif adamla sahada takimi birakirsan o takimda yendi sahasindan cikamaz dogal olarak

ya dogru, pres sey anlmada demek istemedim aslidna... baya "baski" kurdular, normal IBB 10 kisi ile ceza sahasinda kaldi.

Cevap: STSL 12/13 H:15 | Fenerbahçe 2-1 İstanbul B.Ş.B | 2.Y | 9 Aralık

alex gitti bunlar hala duran toplardan.. abi bir takim son 5 senede 30 tane maci duran top sayesinde kazanirmi ya. yok boyle birsey anasini satiyim.

Kardeşim isteyeceksin.Topa gideceksin.Ve ısrarla ve ısrarla ön direğe atmayacaksın.Yani şu duran toplardaki zaafımız artık utanılacak cinsten.Ama kimsenin umrunda değil.Millet çatır çatır maç alıyor duran toplarla biz maç veriyoruz.Bizim stoperler ancak gol yedirsinler.Sadece stoperlerde değil ulan kimse o ortalarda ortalığı yıkmıyor.

Yapamazlar,o kadar değil ama yaparlarsa ligden çekilmeliyiz açık ve net.

valla bilmiyorum geçen sene Yıldırım Demirören 16 kulübü PFDK'ya vermişti gelin hep birlikte temizlenelim Avrupaya gitmeyelim dedi..

Suçsuz yere bizi ve masum kulüpleri de bataklığa çekmeye çalıştı neyse ki UEFA bu zokaya düşmedi.

valla bilmiyorum geçen sene Yıldırım Demirören 16 kulübü PFDK'ya vermişti gelin hep birlikte temizlenelim Avrupaya gitmeyelim dedi..

Suçsuz yere bizi ve masum kulüpleri de bataklığa çekmeye çalıştı neyse ki UEFA bu zokaya düşmedi.

uefa büyük zokaya düştü çoktan.adamlar hala ligde ve avrupada maç yapıyo.amatör kümede oynamaları gerekirken.fifa devreye girse keşke.

Gercekten cok yazik bizim macta 116 sayfa yorum yapilmis bu macta su ana dek 88 sayfa olmus.

Maçı bir yerlerde izlediği için "çoğunluk" o sebeple anlık olarak yorum atmıyorlar.Ama fener maçını online izledikleri için arada girip buraya yorum yapıyorlar bence.

Bülent Korkmaz'dan teknik direktör olmayacak gibi takım gol yiyeceğiz biz diye bağırıyordu.Yedikten sonra yaptı değişikliği. :eek:

uefa büyük zokaya düştü çoktan.adamlar hala ligde ve avrupada maç yapıyo.amatör kümede oynamaları gerekirken.fifa devreye girse keşke.

Sanırım yargıtayın kararını bekliyor UEFA hala disiplin cezasını açıklamadı çünkü, bilmiyorum günün birinde patlatacak cezayı gibime geliyor ama bekleyip görmek lazım..

Sanırım yargıtayın kararını bekliyor UEFA hala disiplin cezasını açıklamadı çünkü, bilmiyorum günün birinde patlatacak cezayı gibime geliyor ama bekleyip görmek lazım..

ben bi mesaj yazmıştım zaten.22 mayıs 2011 de de dediğim gibi...o gün gelsin bi madalya isterim forumdan.:D

geçen yıl nasıl sıka sıka playoff oynadıysak yine oynarız geçen yıl çekilmeyen bu yıl mı çekilecek okadar pislik söz konusuyken

Kusura bakmayın da geçen sene sezon başında getirilmişti,ama arkadaşın dediği gibi sezon ortasında öyle bir şey yaparlarsa hiç oynamaya falan gerek yok.Oynamamız hata olur o zaman.Fazla cesaret,salaklıktır.

UEFA düşmedi de ne oldu renktaş?Aziz dışarıda,Fener halen ligde...

Orası öyle ama fırtına öncesi sessizliktir inşallah bu..

2008 yılında şike yapmış bir futbolcuya geçen sene ceza vermişlerdi o tarz bir şey olabilir, yani seneye ceza çıkabilir belki..

Koçlar sponsor oldu renktaşım,başbakan falan da araya girdi,mesele kapandı.UEFA bir şey yapmaz bundan sonra.

Bülent hoca Caner'in elini sıkmamış :ayatollah::ayatollah:

Orası öyle ama fırtına öncesi sessizliktir inşallah bu..

2008 yılında şike yapmış bir futbolcuya geçen sene ceza vermişlerdi o tarz bir şey olabilir, yani seneye ceza çıkabilir belki..

ki yıldırım demırorende ceza cıkma olasılıgı var dedi

ama ınanmıyorum sahsen cıkacagına

sebebi ise ali koçun dedıgı bız bu yıl cezamızı cektık cl ye katılmayarak ve cl ye sponsor olması bankasının

Üst Alt