STSL 12/13 H:15 | Sivasspor 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 8 Aralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:15 | Sivasspor 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 8 Aralık

Cevap: STSL 12/13 H:15 | Sivasspor - Galatasaray | 19.00 | 8 Aralık

4-5-1 oyna gitsin fatih hoca...

koy ortaya yekta-selçuk-engin-hamit-amrabat

ileride burak

bu maçı almak braga maçından zor yahuu. ama alırsak geçen sene ki fener maçı öncesi gibi bir hava yaklanır, kuşlara gömer hamsileri uçurursak deymenn keyfimize..

en azından 2 tane rakibimize karşı puan farkını açarsak. tur maçları öncesi kredimiz olur.

kasımpaşa

beşiktaş

bursa

antalya var galiba tur öncesi. zaten şu 7 maçtan 15 puan çıkarsak yine lider oluruz.

fener-trabzon-sivas-beşiktaş-antalya maçlarını alsak yeter. bursa veya kasımpaşa kaybetsekde. şpl maçı öncesi rahat oluruz ligde...

Re: STSL 12/13 H:15 | Sivasspor - Galatasaray | 19.00 | 8 Aralık

Zor bi maç olacak orası kesin. Geçen haftayı puansız kaybeden sivas ve cl den turla dönen biz. Üstüne üstlük iyi oynamıyoruz ligde. CL ye ara verilmiş olması tek ümidim zira bizde kafalar hep CL deydi, lige konsantre olmalarını bekliyorum takımdan.

Sent from my GT-I9300

lige dönelim artık. çok puan kaybettik.

ben Fatih hocanın fenere sürpriz hazırladığını düşünüyorum. herkes ondan sistem değişikliği yapıp tek santrafor üçlü orta saha vs geçişini bekliyor.

geçen sene 442'ye geçtiğimiz maç fener maçıydı diye hatırlıyorum. bu senede benzer birşey yapıp ayküt'ün olmayan oyun planlarının içine turp sıkacaktır hoca.

2u7ve5j.jpg

Geçen sene çekinerek gitmiştik, çok kötü zeminde, karlı havada 4-0'la dönmüştük. Bu sefer de aynısı olur umarım.

Cuma ve Cumartesi Sivasda kar yağışı bekleniyor.İnşallah derbi öncesi bir sakatlık falan olmaz

Bu ezik hakem fenerli Ilker Meral bizi yakmassa iyi. Butun maclarimizi herzaman katletti.

Cok zor bu hakemle arkadaslar.. takim hem yorgun olacak, hem bu ezik hakem..

Neyse insallah hakemi de yenip uc puani aliriz.....

Söyle arsivden gecen sezonun mac konularinda yorum ve hit sayiylarina baktimda bu sene bu oranda epey bir düsüs var nereden kaynaklaniyor acaba ? Gecen sezon ortalama bir lig macinda 200 sayfa yorumu rahatlikla gecmisiz, bu sene 100 sayfadan biraz daha fazlasini anca dolduruyoruz. Mesela gecen sezon kadiköy'de 2-2 biten macta 628 sayfa yorum yazilmis ve hit sayisi 205 bini gecmis.

Bu sezon hit sayimiz 100 bini bulan mac yok sadece deplasmanda ki Manu macinda cok yaklasmisiz 99 bin ile. Bu sene CL'de oynuyoruz bir de, sanki mac konularina daha az ilgi varmis gibi geldi bana.

Üst Alt