STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Mayıs - Sayfa 159 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Mayıs

Cevap: STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Mayıs

Türkiyenin en büyük takımı olup son 15 senedir deplasmandaki

fb ve bjk derbilerinde ,ki bu toplam 30 mac eder , sadece 1 galibiyetimizin olması bana gercekten acı veriyor.

bu olayın üzerinden de taraftarlık yapanlarıda Allah bildiği gib yapsın fenerli ve beşiktaşlı gs düşmanlığı yapmaya başlamış bu olay üzernden böyle bi acının rengi mi olur?

Rakip Fenerbahce olduğu için mi ciddiye alacaz? Lafa gelince siz galibiyetlerle biz şampiyonluklarla demesini biliyoruz. Şampiyon da olduk. Daha neyi ciddiye alacaz Allah aşkına?

Ben kabullenmiyorum bu kadar basit. Her sene ayni hikaye 'bu yil yenecegiz Kadiköyde' 'bu kez olacak, bu kez olacak'. Her sene aynisi, seneye bunu demeye utanir yavas yavas insan. Su rezil takimi cikip rahat yenebilirdik. Eskisehir ve diger takimlar ne hale getirdi gördük. Ciddiyim cok rahat yenerdik ve uzun yillar cenelerini kapatirlardi. Bu halimize bile sadece 2 gol attilar, ikiside foul.

Aradaki makas aciliyorken bu maci yenerek Fener iyice tokat'i atmis olurduk, ama simdi yine adamlari umutlandirdik, takipcilik duygusunu verdik adamlara.

20130512.233024_ISTANBUL299_2138775.jpg

Sabri burda kime hareket yapıyor ?

Eğitimine devam et. Gelecek için değil sadece olgunlaşman için. Eğit kendini her alanda Arda. Boş duranı Allah sevmez. Bizler belki değiştiririz bu kayıp nesili diyeceğim de sesimizi duyuramayız. Çünkü önce para demiyoruz..

Her şey işin kolayını bulmuş gerçekten. Bir şeyleri hakederek elde etmek için o kadar uğraşırken en ufak bir becerisi ve bilgisi olmayan insanların elde edebilmesini de kabullenmek kolay olmuyor. Bu dediklerime herkes şait oluyordur. Ben de çok yaşadım. Ama biliyorum ki hiçbir zaman öyle olmayacağım. Bence bu işin geri dönüşü artık çok zor. Herkes tembelliğe alışmış durumda artık. Bir şeyler belki de değişir her şeye rağmen. Her neyse, iyi geceler.

İşin aslı maçı kaybedeceğimizi az çok tahmin ediyordum. Fenerden çekindiğimden değil , maçı iplemediğimizden. Maç, hiçbir Galatasaray'lı için çok da önemli değildi. Hatta takım için de değildi ki kampa bile girmeden stada geldiler direk evden. Maçta da sonlara doğru ortamlar gerildi de bizimkiler biraz konsantre oldular maça, o kadar konsantrasyon da feneri 3.5 attırmaya yetti. Maçla ilgili tek bir soru soracam kamuoyuna, maçı kaybettik bir şekilde lafım yok. Tek bir sorum var sadece , çok bilen futbol yorumcuları bunu yanıtlasın sadece ;

Emre Belözoğlu'nun küfür etmesi serbest mi bu ligde ?

evet haklisin ama bu cinayete bas sorumlusu yildirim demirören ve aziz yildirimdir. bu ve bunun gibi insanlar yüzünden bu tür olay olacagi belliydi er yada gec malesef. simdiye kadar türkiye gibi bir ülkede daha kan akmamasi mucize bir olaydi. adamlar pompaladilar pompaladilar buraya kadar geldi olay. bir arkadas burda yazdigi gibi ülkemizde cahil insan cok var malesef. bide bu tür insanlar cikip ortaligi karma dolas yaptigi zaman sonuc kacinilmaz oluyor malesef. bas sorumlusu aziz yildirimdir kimse hikaye anlatmasin bana . yahu derbiden önce 1 gün sen cikip öyle rakip takimina saldiriyorsun yahu. hic yapma böyle konusmalari ama bide macdan bir gün önce yapior adam ya :SS:

Aziz ve tayfası futbol ailesinin içinden DEFOLUP GİTSİNLER DEFOLSUNLAR.....

Bu eski tip yoneticiler artik temizlenmeli, hani kendi basarisizliklari konusulmasin diye kin, nefret asilayan, savas cagrilari yapan yoneticiler.

Medya temizlenmeli, daha fazla reyting almak, 3-5 gazete fazla satmak icin isleri polemik yapmak, tv ekranlarindan provokasyon yapmaktan baska birsey olmayan, futbolun f'sini dahi konusmayan, konusamayan yardakcilari yorumcu yapan medya.

Ki o yorumcular da zaten kolay para kazanmaya devam etsinler diye bunlari yapiyorlar.

Futbol konusmaya basladiklari an birak futboldan anlamayi aslinda takip bile etmediklerini anliyorsunuz.

Bu is olmasa bes parasiz kalirlar, bunu kendileri de biliyorlar.

Hic birinin zerre kadar umrunda degil, yeter ki koltuklarinda kalsin, o koltugun agirligini kullanmaya devam edebilsinler, ihale, rant, indragandiye devam edebilsinler, 3-5 cumle polemik yapip aysonu yuklu maaslarini alabilsinler, bogazda raki balik yapabilsinler, yazin cesmede bodrumda yatlarda gezebilsinler.

Bu eski tip yoneticiler artik temizlenmeli, hani kendi basarisizliklari konusulmasin diye kin, nefret asilayan, savas cagrilari yapan yoneticiler.

Medya temizlenmeli, daha fazla reyting almak, 3-5 gazete fazla satmak icin isleri polemik yapmak, tv ekranlarindan provokasyon yapmaktan baska birsey olmayan, futbolun f'sini dahi konusmayan, konusamayan yardakcilari yorumcu yapan medya.

Ki o yorumcular da zaten kolay para kazanmaya devam etsinler diye bunlari yapiyorlar.

Futbol konusmaya basladiklari an birak futboldan anlamayi aslinda takip bile etmediklerini anliyorsunuz.

Bu is olmasa bes parasiz kalirlar, bunu kendileri de biliyorlar.

Hic birinin zerre kadar umrunda degil, yeter ki koltuklarinda kalsin, o koltugun agirligini kullanmaya devam edebilsinler, ihale, rant, indragandiye devam edebilsinler, 3-5 cumle polemik yapip aysonu yuklu maaslarini alabilsinler, bogazda raki balik yapabilsinler, yazin cesmede bodrumda yatlarda gezebilsinler.

Toplumsal bilinçlenme de şart hocam. Biz (çuvaldızı batıralım) izlemezsek onlarda orada maymunluk yapmazlar.

Bir Fenerbahceli taraftar saldiriya ugramis, allah rahmet eylesin, cok abartiyoruz sporu bu ülkede.

Bu maçı rehavet içerisinde olduğumuz için kaybettik.Galatasaray sahaya çıkıp çatır çatır topunu oynasaydı tabelada en az 3 golümüz vardı.İmparator resmen taviz vermiş kazanma duygusundan.Ben onun yerinde olsam ezeli rakip dinlemem bastırırdım ve onları sustururdum.

Çünkü böyle lanet bir rakip olamaz.Başkanı,hocası ve çirkef taraftarlarıyla sevimsizin ötesinde bir topluluklar.İşin ucunda acıma duygusu olmamalıydı.Yeri gelecek rakibi eze eze nerede olursa olsun yenmek şart.Hani vizyon açısından onları gözümüzde büyüttüğümüzden değil her platformda 3 puanı onlara vermemek için.Biz şanlı tarihimizle ve duruşumuzla bunu hakediyoruz...

Bu maçı rehavet içerisinde olduğumuz için kaybettik.Galatasaray sahaya çıkıp çatır çatır topunu oynasaydı tabelada en az 3 golümüz vardı.İmparator resmen taviz vermiş kazanma duygusundan.Ben onun yerinde olsam ezeli rakip dinlemem bastırırdım ve onları sustururdum.

Çünkü böyle lanet bir rakip olamaz.Başkanı,hocası ve çirkef taraftarlarıyla sevimsizin ötesinde bir topluluklar.İşin ucunda acıma duygusu olmamalıydı.Yeri gelecek rakibi eze eze nerede olursa olsun yenmek şart.Hani vizyon açısından onları gözümüzde büyüttüğümüzden değil her platformda 3 puanı onlara vermemek için.Biz şanlı tarihimizle ve duruşumuzla bunu hakediyoruz...

Toplumsal bilinçlenme de şart hocam. Biz (çuvaldızı batıralım) izlemezsek onlarda orada maymunluk yapmazlar.

Ah be Emrah, cok dogru soyluyorsun. Ben belki 1 senedir izlemiyorum, igreniyorum artik. Ama kendim ve cevremde birkac kisidir belki faydam olan.

Bu egitim seviyesiyle, isler de bu noktaya gelince, kutuplar iyice ayrilinca, cok zor bu bilinclenme.

Ben bu noktadan sonra boyle bir duzeltmenin tepeden gelmesine inaniyorum.

Ya kuluplerin sagduyulu kongre uyeleri (cogu zaten saksakci ve muthis fanatik oldugu icin cok zor), ya tff (bu yonetimle zaten imkansiz), ya da mahkemeler ve devlet (sike surecinde cok buyuk bir firsat kacti, cok buyuk).

Sadece mevcut yasayi uygulasalar yetebilir ama uygulanmiyor, birak uygulamayi zorda kalinca maddeleri degistiriliyor.

bu olayın üzerinden de taraftarlık yapanlarıda Allah bildiği gib yapsın fenerli ve beşiktaşlı gs düşmanlığı yapmaya başlamış bu olay üzernden böyle bi acının rengi mi olur?

cahil insanlar cok türkiyede malesef :SS: adamlar cididen takimlasmaya getiriyor bu durumuda. bunu yapan kisiler bicaklayan insanlardan farksizdir. yani ayni kafadandir bence.

Neyse yarın uyandıklarında ne kadar basit olaylara sevindiklerini anlayacaklar. :D

cahil insanlar cok türkiyede malesef :SS: adamlar cididen takimlasmaya getiriyor bu durumuda. bunu yapan kisiler bicaklayan insanlardan farksizdir. yani ayni kafadandir bence.

kusuruma bakmayında. allah rahmet eylesin.

gecenin 1-2 sinde insanları yola düşürürsen içinde-sıçanda istanbulda nerden çıkacağı belli olmaz.

o çocuğu forma giyin değilde başkası öldürse farkeden bişey olmaz..

ben böyle işin içine tüküreyim...

yasa imiş. o savcılarda-polislerde bi yerlerine alsınlar dürüpte. oraya görev yapmayımı-yapana göz yummayaımı geliyorsunuz.

görevini yap bakalım- yasaya uyy.

insanlar birbirinden-polisten-askerden filan değil yasadan korkacak.

adam öldür ülkeyi terk et sorun yok,

para çal avrupada yeee ceza yok

staddta koltuk at-ırkçılık yap sorun yok.

suç burda savcıda-mahkemede.

baklava çal 20 yıl yeee... banka soy serbest kal..

stadata atla zarar ver arka kapıdan çık

şike yap dışarı çık.....

Üst Alt