STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Mayıs - Sayfa 160 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Mayıs

Cevap: STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Mayıs

2000'lerde benim hatırladığım sadece 2005-2006'da Beşiktaş deplasmanında galip gelebildik. Ki çok mucizevi bir şekilde gelmişti o galibiyet.

Bir de süper finalde Beşiktaş deplasmanı var tabi.

Bunlar dışında derbilerde deplasman galibiyetimiz yok yakın geçmişte. Her sene doğal şampiyonluk adayı olan bir takım için rezil bir istatistik.

Fakat şampiyonluklar gelecekse kötü istatistiğimizin sürmesine ses çıkarmam. :)

Derbilerde'de üstünlük sağlarsak bunlar intihar eder zaten, boşverin biz şampiyon olmamıza bakalım, 4.yıldızı takmaya bakalım onlarda bizi yensin kabul. :yenieek:

Bu arada son zamanlarda dikkatimi çekti. Nedir bu bjk lilerdeki Galatasaray düşmanlığı? Siz hiç bir bjk liden şike kelimesi duydunuz mu fb hakkında? En az fb liler kadar çirkinleşmeye başladılar.

Mac öncesi nefret kusanlarla simdi insan taklidi yapanlar ayni. Kimse samimi degil. Birisi ölünce herkes Dalai Lama kesiliyor. Türk futbol sisteminde toptan temizlik sart. Bunun laga lugasi yok. Yöneticiler, TV programlari, oyuncular, taraftarlar, herkes haddini bilecek, insan olacak. Bu is kontrolden cikmaya basladi.

Bu arada son zamanlarda dikkatimi çekti. Nedir bu bjk lilerdeki Galatasaray düşmanlığı? Siz hiç bir bjk liden şike kelimesi duydunuz mu fb hakkında? En az fb liler kadar çirkinleşmeye başladılar.

duyamasin cünkü onlarinda 2 adamlari bu sucdan dolayi icerde yati. biz sesimizi cikartmayalim nede olsa bizim adamlari kimse konusmuyor ve böylece ismimiz cikmiyor fener gibi planlamisindalar. cokda basarili oldular. bak sen bile soruyorsun :D

çünkü 8jk'da şikeci. kendi şikesini bastırmak için onlardan taraf oldular. şike şikeyi çekiyor sonuçta

ileride Volkan Drogba'ya, ortada Emre'de Melo'ya psikolojik oyunlar oynadi ama pek basarili olamadilar. Normalde hep boyle oyunlarla bir iki kilit oyuncumuzu daha macin basinda veya baslamadan oyuncdan dusururlerdi. Bir kac sene once Baroni'nin daha mac baslamadan isinma anlarinda Arda'yi oyundan dusurmesi gibi. neyseki bu sene bu oyunlara yem olmadik ama oyuncular zaten mental olarak bu maca hic hazirlanmamislar. Normalde IBB'ye hic bir varlik gosteremeyen Fb bizden daha cok pres yapti, daha cok top kapti, daha cok atak oynadi.

Bizde arena'da bi yenilmezlik serisi başlatalım, arena'da puan vermeyelim bunlara artık. :)

Her fenerlıde buruk bı sevınme vardı neye sevındıklerını bıle anlamıyorlar resmen :) sallayın allah askına oyuncularda teknık dırektorde pek umursamamıs macı..sampıyon olmusuz onemlı degıl gerısı..bızım ıcın ıyıde oldu aslında aykut azız ıkılısı gelecek senede orda :D 4. yıldızımız gelıyor

futbolcular bıle ıblemedı ,çaktırmayın sevınsınler

Bizde arena'da bi yenilmezlik serisi başlatalım, arena'da puan vermeyelim bunlara artık. :)

merak etme. önümüzdeki senelerde orda da yeneriz bunlari. kadromuz her yil ilerledikce kalite olarak daha da fark atmaya baslayacak. sampionlar ligini almaya aday bir kadro kurulacak ki o kadro feneri er yada gec orda da yener. transfer politikamiz muthis aysal+terim hoca ile bilrikde. hatalar oldu olacakda ama genelikle cok kaliteli ayaklar aliniyor.

ileride Volkan Drogba'ya, ortada Emre'de Melo'ya psikolojik oyunlar oynadi ama pek basarili olamadilar. Normalde hep boyle oyunlarla bir iki kilit oyuncumuzu daha macin basinda veya baslamadan oyuncdan dusururlerdi. Bir kac sene once Baroni'nin daha mac baslamadan isinma anlarinda Arda'yi oyundan dusurmesi gibi. neyseki bu sene bu oyunlara yem olmadik ama oyuncular zaten mental olarak bu maca hic hazirlanmamislar. Normalde IBB'ye hic bir varlik gosteremeyen Fb bizden daha cok pres yapti, daha cok top kapti, daha cok atak oynadi.

drogbanın tac cızgısıne yakın bı yerden kaleye vurması , 35 40 metre capraz frıkıkte kaleyı denemesı volkanın basarıları..drogba gıbı bır adam o kadar tecrube basarıya ragmen galatasaray fb macında strese gırıyorsa o hareketlerı denıyorsa, tartısıyorsa volkanla dıger fblılerle hakıkaten cok streslı agır macmıs bu derbı onu anladım...

son zamanlarda gs ffenerden daha beter diyorlar bizim üstümüze geliyorlar aynen..

2 sene önce aziz yıldırım 3 yıl üstüste şampiyon olacagız diyordu, şimdi 8taşlılar gibi gönüllerin şampiyonuyuz sevgi takımıyız kupa almasakta olur kafası yaşıyorlar..

Her fenerlıde buruk bı sevınme vardı neye sevındıklerını bıle anlamıyorlar resmen :) sallayın allah askına oyuncularda teknık dırektorde pek umursamamıs macı..sampıyon olmusuz onemlı degıl gerısı..bızım ıcın ıyıde oldu aslında aykut azız ıkılısı gelecek senede orda :D 4. yıldızımız gelıyor

yargitay karari her an aciklana bilir ama malesef. azizi kaybede biliriz :sad007:

ama türk futbolu icin sevindiri olur acikcasi bu aksamki olaylardan sonra hele.

merak etme. önümüzdeki senelerde orda da yeneriz bunlari. kadromuz her yil ilerledikce kalite olarak daha da fark atmaya baslayacak. sampionlar ligini almaya aday bir kadro kurulacak ki o kadro feneri er yada gec orda da yener. transfer politikamiz muthis aysal+terim hoca ile bilrikde. hatalar oldu olacakda ama genelikle cok kaliteli ayaklar aliniyor.

Gerçekten beni artık orası ilgilendirmiyor, yenemiyoruz işte yapıcak birşey yok bizimde bir açığımız bu olsun sağlık olsun önemli değil şampiyon olalım arayı açalımda. Ama bare kendi evimizde ali samiyen'de bi seri başlatalım bizde kendi evimizde yenilmeyelim. Arena'da bunları oynadığımız bütün maçlarda ezdik şansız 2 yenilgi aldık artık bunlar olmasın hep 3 puan 3 puan :)

İlk yarı ne oynadığımızı anlamadım.. 4-3-1-2 desene değil 4-3-3 desen hiç değil.. 4-6-0'a biraz benziyordu ama 6 kişinin 3'ü pas özürlü olunca ne baskı kurabildik, ne de kontra yapabildik.. Elmander-Drogba-Burak leyla gibi oynadı.. Sanırım Terim bu üçlüden fener'in göbeğine baskı yapmalarını istedi ama 3'ü de ayakta duracak gibi değildi..

Teknik kadro yanlış yapmış olabilir ama durum göz önünde iken ve hazır 1-0'ı bulmuşken Drogba ve Elmander'i çıkarıp Yekta ve Amrabat ile en azından oyuna ortak olabilirdik.. Sonuçta önemli değil ama 4-3-1-2 sistemi pek çalışacak bir sistem gibi görünmüyor.. Hele Sneijder olmadan çalışmadığı ortada..

4-3-1-2'ye göre transfer yapıp Sneijder'i 2 aylığına kaybedersek gelecek sene Şampiyonlar liginde perişan oluruz..

Benim tercihim;

4-2-3-1 ve 3-1 kısmının

Robben---Sneijder---Arda

Drogba/Burak

şeklinde olması..

fener için de durum iç açıcı değil.. Bugün karşılarında leyla gibi oynayan bir takıma karşı motive ve saldırgan bir oyunla az kalsın berabere kalıyorlardı.. Belki hakem hataları olmasa gol bile bulamayacaklardı.. Takım olsalar 4-5 'den aşağı atmazlardı.. kapasiteleri çok yetersiz..

https://twitter.com/DirenJK/status/333727393921527808/photo/1 sunu yazan benim Galatasarayimin adini neden kirtletiyo? Bunlar nasil insan oluyo? Hic mi caniniz yanmiyo sizin? Anlamiyorum ki ben mi cok abartiyorum. Herkeste bir umursamazlik. 19 yasinda cocuk CANINDAN OLDU. Annesi anneler gununde evladini kaybetti

Artık insanlar kafayı yemiş. Bu kadar kin ve nefret nedir ya anlamak mümkün değil. Keşke hiç oynanmasaydı şu maç..

Gerçekten beni artık orası ilgilendirmiyor, yenemiyoruz işte yapıcak birşey yok bizimde bir açığımız bu olsun sağlık olsun önemli değil şampiyon olalım arayı açalımda. Ama bare kendi evimizde ali samiyen'de bi seri başlatalım bizde kendi evimizde yenilmeyelim. Arena'da bunları oynadığımız bütün maçlarda ezdik şansız 2 yenilgi aldık artık bunlar olmasın hep 3 puan 3 puan :)

vallah ben icerdeki maclari yenilsekde umrumda olmaz. üzülürüm tabiki ama üzüntüm bir gencler macindaki maglubiyet nasilsa bu maclarda ayni olur benim icin. benim icin sampionluk ve avrupada basari. hata avrupada sampionlar ligini kazanalim bir 14 yil daha kaybetmeye raziyim bunlara. imazmi atarim düsünmeden hemde.

İlk yarı ne oynadığımızı anlamadım.. 4-3-1-2 desene değil 4-3-3 desen hiç değil.. 4-6-0'a biraz benziyordu ama 6 kişinin 3'ü pas özürlü olunca ne baskı kurabildik, ne de kontra yapabildik.. Elmander-Drogba-Burak leyla gibi oynadı.. Sanırım Terim bu üçlüden fener'in göbeğine baskı yapmalarını istedi ama 3'ü de ayakta duracak gibi değildi..

Teknik kadro yanlış yapmış olabilir ama durum göz önünde iken ve hazır 1-0'ı bulmuşken Drogba ve Elmander'i çıkarıp Yekta ve Amrabat ile en azından oyuna ortak olabilirdik.. Sonuçta önemli değil ama 4-3-1-2 sistemi pek çalışacak bir sistem gibi görünmüyor.. Hele Sneijder olmadan çalışmadığı ortada..

4-3-1-2'ye göre transfer yapıp Sneijder'i 2 aylığına kaybedersek gelecek sene Şampiyonlar liginde perişan oluruz..

Benim tercihim;

4-2-3-1 ve 3-1 kısmının

Robben---Sneijder---Arda

Drogba/Burak

şeklinde olması..

fener için de durum iç açıcı değil.. Bugün karşılarında leyla gibi oynayan bir takıma karşı motive ve saldırgan bir oyunla az kalsın berabere kalıyorlardı.. Belki hakem hataları olmasa gol bile bulamayacaklardı.. Takım olsalar 4-5 'den aşağı atmazlardı.. kapasiteleri çok yetersiz..

Senin systemini bir cok kisi yaziyor ciziyor buralarda. o systemi bende begeniyorum ama simdiki systemide begeniyorum acikcasi. simdiki system ama daha zordur oynanmasi. senin systeme karsi cikmamin forumda tek neden takimin iskeletini hemen hemen full bozmamiz gerekiyor anlamina geliyor. hoca alperi ve sol bek ile stoper düsünüyorsa burda ben sunu anliyorum. system korunacak ve hamitin yerine alper monte edilecek büyük ihtimalde cünkü alper bu systemdeki tek eksik oyuncudur. tek pass hizli düsünürek dar alan da topu degerlendire bilen oyuncu profileri hepsi.

selcuk-melo-alper-sneijder. hepsi top kaybetmiyor kolay kolay ve tek passi cok iyi yapiorlar ayni zamanda da iyi press yapiorlar sneijder haric.

bide arka 4lüyü daha kaliteli yaptik mi bu system ile cok is yapariz. zor system ve kaliteli ayaklar ile oynanir bu system. ama oynaya bildigin zaman barca gibi oyun ortaya cikar karsina.

Üst Alt