STSL 12/13 H:4 | Antalyaspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Eylül - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:4 | Antalyaspor 0-4 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:4 | Antalyaspor - Galatasaray | 15 Eylül | 20.30

Umut'un yeri garanti de Burak mı oynayacak acaba yoksa Elmander mi ? Zor seçim.

hamiti görmek istemiyorum kadrolarda

Senin üzerinden Hamit'e laf atmaya calısanlara yazıyorum bunu.

Yıllardır tüm türk takımlarının peşinden koştuğu, kariyeri en iyi olan, birçoğuna göre en üstün özellikli adamı eziklerin elinden kapmışken ve henüz 3(üç) lig maçına çıkmışken kötü oynuyor diye yerin dibine sokanların gözümde eziklerden hicbir farkı yoktur. Emre Belözoğlu ilk geldiğinde de böyleydi ama karşı yaka sahip cıktı, şu an onların en cok istediği şey Hamit'e sırt çevirmemizken bizim bunu yapmamız aptallığın daniskasıdır. Teknik acıdan değerlendirecek olursak adamın mac eksiği olduğu cok belli , bana kalırsa yine de kötü oynamıyor sadece takıma alışkın değil ve hızlı karar veremiyor. Şimdi ergen tripleriyle Hamit adam mı yeaaaa deyip de , 3-5 mac sonra adam katkı yapmaya başladığında "cok iyi futbolcu iyi ki kaptık eziklerin elinden" diyenler en kibar tabirle IQ yoksunudur. Milli takım performansını yerlere vuran F5 medyasına yandaş olup Hamit oynamasın diyenler ise mide bulandırıcıdır. Sen dünyanın en iyi acık oyuncusunun karşısına asıl mevki MC olan adamı koyup önüne de forvetten bozma tecrübesiz Tunay'ı koyarsan bırak da pozisyon versin zaten.

Gerçek GALATASARAY'lılar oyuncusuna destek olur. Hele ki bu kadar kritik ve büyük yatırımlarla alınmış büyük bir oyuncuyu bir kalemde silmeye calışmak ..... neyse

Dany sağ ayaklı değil mi ya? Sol bek oynayabilir mi ki? :confused:

Burak oynamalı kesinlikle.. Hem ligde hem CL 'de ihtiyacımız var ona.. Olmadı sonradan oyuna girer Elmander.

Aynen, Umut - Elmander değişimi süper bir seçenek fatih hoca için. İlerideki pres gücümüzün maç boyunca üst seviyede kalmasını sağlar. Umut da Elmander de ne kadar dayanıklı olsalar da bir yerden sonra yoruluyorlar çünkü.

Muslera-Eboue-Semih-Cris-Hakan-Hamit-Selçuk-melo-Amrabat-Umut-Burak

Böyle oynayacağımızı düşünüyorum.

Sadece stoperde soru isareti var bana sorarsaniz, Dany veya Cris oynayacak Semih'in yaninda. Diger oyuncular zaten belli.

------------Muslera---------

Eboue--Semih--?????--Hakan

Hamit--Melo--Selcuk--Nordin

---Burak----Umut Bulut-----

Antalyaspor maci cok önemli. CL baskisini kaldirirmiyiz anlaminda ciddi bir sinyal verir bize.

Cünkü takimlar genelde CL maci öncesi ve sonraki maclarda cok zorlanir, puan kaybeder.

Terim Hamit için sabredecektir. Bu sezon sonuna kadar da olabilir. Umarım kısa zamanda forma girer yoksa çekeceğimiz var.

Sanırım takımımızı bu sene ilk kez tam kadro görebileceğiz. :)

Oyuncularımız için milli takım yorgunluğunun olmayacak olması ayrı bir güzel.

Terim´in oldugu yerde rehavet olmaz da, insallah icgüdüsel olarak kafalar Ingiltere´de olmaz.

Antalya´nin antifutbol oyununu kiracak cok futbolcumuz var bu sene. Ben takima güveniyorum.

Sacma sekilde geriye düsmezsek, güzel bir galibiyet alacagimizi düsünüyorum.

Üst Alt